Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A czy Ty już zagłosowałeś?

Zdjęcie
- - - - -

Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo tablet samoczynnie sie wyłącza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   grono

• 1 postów
  • Tablet:Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo

Napisano 23.07.2013 - 10:20

Witam!
Mam oto nastepujcy problem iz nie dawno wraz z umowa w T-mobile dostalem wlasnie ten tablet . I tu pojawia sie problem poniewaz od samego poczatku tablet samoczynnie sie wyłącza po nie uzywaniu go powyzej 30 minut. Bardzo sie martwie poniewaz nie jestem zwolennikiem oddawania sprzetu do serwisu. Jezeli ktos ma ten sam problem lub wie jak go rozwiazac prosilbym go o pomoc . Z gory dziekuje i pozdrawiam .

Użytkownik pleps123 edytował ten post 06.05.2014 - 20:09

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   QguAr

• 34 postów
  • Telefon:Iphone 4

• Tablet:Prestigio PMP5870c

Napisano 24.07.2013 - 13:12

Witamy w gronie "zadowolonych" klientów...

#3 OFFLINE   Klebus

• 11 postów
  • Telefon:Galaxy SIII

• Tablet:Manta MID 0BS / Prestigio PMP5870C

Napisano 25.07.2013 - 09:44

To pokombinuj trochę z ustawieniami bo coś mi się wydaje że to ta kwestia . Nie napisałeś czy po tych 30 minutach musisz go włączyć od nowa (uruchamianie z ekranami startowymi) czy wystarczy że przytrzymasz przycisk i tablet się uruchamia na blokadzie?

#4 OFFLINE   remio7

• 2 postów

Napisano 22.08.2013 - 23:26

Włącza się od nowa...

---------- Post dołączono o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Hej,

czy poradziłeś sobie z tym ? Ja właśnie odebrałem od kuriera wczoraj ten tablet w T-mobile i mam to samo...Poleży chwile i już nie można go włączyć...a jak już się uda, to włącza się od nowa...lol....

Witam!
Mam oto nastepujcy problem iz nie dawno wraz z umowa w T-mobile dostalem wlasnie ten tablet . I tu pojawia sie problem poniewaz od samego poczatku tablet samoczynnie sie wylacza po nie uzywaniu go powyzej 30 minut. Bardzo sie martwie poniewaz nie jestem zwolennikiem oddawania sprzetu do serwisu. Jezeli ktos ma ten sam problem lub wie jak go rozwiazac prosilbym go o pomoc . Z gory dziekuje i pozdrawiam .

#5 OFFLINE   WhyNot

• 9 postów
  • Telefon:Samsung i5700 Spica

Napisano 18.02.2014 - 09:09

Odswiezam wątek.

Mam ten sam problem z Multipad 4 Quantum. Czy udało wam się znaleźć jakieś rozwiązanie?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2