Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kitana

Telefon sie nie wlacza

Polecane posty

kitana   
Otrzymana reputacja: 0
kitana

Witam, mam problem z moim Desire X, wczoraj po siedzeniu na necie telefon rozladowal sie do zera, wpialem go na noc do ladowarki dioda swiecila na czerwono po czym rano chce wlaczyc telefon a tu...nic! Zero zycia, probowalem wlaczac power i vol-/+ ale bez skutku. Komputer jako tako go wykrywa. Dodam tez to ze od jakiegos czasu mialem problemu z YT, aplikacja praktycznie wogole nie wczytywala filmikow i zaczely wystepowac dziwne problemy z muzyka i niektorymi aplikacjami tzn zacinaly sie i moze to ma zwiazek z tym ze teraz telefon jest kaput. Mam gwarancje wiec jak nic nie zdzialam to pewnie go odesle ale chcialbym spytac was o pomoc poniewaz wolalbym to zrobic samemu ;) Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bartosss12   
bartosss12

Spróbuj właczyć telefon podpięty do ładowarki. Jak nie zadziała to zrób factory reset z recovery.:banan:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kitana   
kitana

Jeszcze jakby sie dalo wejsc w recovery... ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bartosss12   
bartosss12

Może bateria padła ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kitana   
kitana

Wlasnie nie mam jak tego sprawdzic ale nikle szanse na to ze z dnia na dzien padla ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pitergti   
pitergti

odświeżam temat. Czy komuś się udało z tym poradzić? U mnie sytuacja wyglądała następując:

Telefon rozładował się do zera ( nie pierwszy raz zresztą), a później to ni w ząb się włączyć. Power on + volume down nie działa, ale dodatkowym problemem jest fakt, że przucis vol down u mnie szwankuje i ciężko go wyczuć czy w ogóle się wciska :/ Podpowiedzcie coś bo z gwarancją się pożegnałem "na klatce schodowej" dwa miesiące temu...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
delibear   
Otrzymana reputacja: 18
delibear

Próbowałeś podłączyć go na kilkanaście godzin do ładowarki? Generalnie baterie nie lubią rozładowania do zera.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pitergti   
pitergti

Właśnie robię kolejną taką próbę. Wcześniej próbowałem przez całą noc i nic nie dawało. Dziś nie odpuszczę do wieczora, to będzie doba. Czy ktoś wie jak inaczej możnaby go pobudzić do życia? Czy możliwe jest, że to tylko bateria? Na mój mało informatyczny rozum, to nawet jakby bateria była padnięta, to by się uruchamiał pod ładowarką... Szkoda mi tego telefonu bo poza tą akcją nie narzekałem na niego :/

EDIT

Doba minęła i nic :/

Edytowane przez pitergti

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bartek7104   
bartek7104

Witam. Otóż mam dziwny problem mój HTC pod usb wykrywalny lecz wgl nie chce się wlaczyc gdy naciskam POWER zadnej reakcji? Bateria naładowana co może być za winna.... Proszę o szybko odpowiedzi.. Pilnee!;)

Notatka od Moderatora: kiler73
wykrzyk.png Regulamin 4.1. Przed napisaniem nowego tematu skorzystaj z wyszukiwarki, a także sprawdź, czy odpowiedz na Twoje pytanie nie znajduje się w FAQ lub Tutorialach

3.14. Użytkownicy nie mają prawa do edycji swoich postów (w celu usunięcia ich treści), co w konsekwencji niesie za sobą zburzenie kontekstu wypowiedzi innych Użytkowników.

Edytowane przez kiler73
Notka.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kiler73   
Otrzymana reputacja: 444
kiler73

Co masz na myśli pisząc

podlacza się pod usb

Bo nie za bardzo rozumiem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.