Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Telefon sie nie wlacza

desire desire x htc nie wlacza sie pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kitana

• 17 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S 2

Napisano 26.07.2013 - 19:34

Witam, mam problem z moim Desire X, wczoraj po siedzeniu na necie telefon rozladowal sie do zera, wpialem go na noc do ladowarki dioda swiecila na czerwono po czym rano chce wlaczyc telefon a tu...nic! Zero zycia, probowalem wlaczac power i vol-/+ ale bez skutku. Komputer jako tako go wykrywa. Dodam tez to ze od jakiegos czasu mialem problemu z YT, aplikacja praktycznie wogole nie wczytywala filmikow i zaczely wystepowac dziwne problemy z muzyka i niektorymi aplikacjami tzn zacinaly sie i moze to ma zwiazek z tym ze teraz telefon jest kaput. Mam gwarancje wiec jak nic nie zdzialam to pewnie go odesle ale chcialbym spytac was o pomoc poniewaz wolalbym to zrobic samemu ;) Dziekuje i pozdrawiam

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   bartosss12

• 82 postów

Napisano 26.07.2013 - 19:48

Spróbuj właczyć telefon podpięty do ładowarki. Jak nie zadziała to zrób factory reset z recovery.:banan:

#3 OFFLINE   kitana

Autor tematu
  • 17 postów

Napisano 28.07.2013 - 23:34

Jeszcze jakby sie dalo wejsc w recovery... ;)

#4 OFFLINE   bartosss12

• 82 postów

Napisano 29.07.2013 - 10:45

Może bateria padła ?

#5 OFFLINE   kitana

Autor tematu
  • 17 postów

Napisano 30.07.2013 - 20:37

Wlasnie nie mam jak tego sprawdzic ale nikle szanse na to ze z dnia na dzien padla ;)

#6 OFFLINE   pitergti

• 2 postów

Napisano 17.10.2013 - 21:04

odświeżam temat. Czy komuś się udało z tym poradzić? U mnie sytuacja wyglądała następując:
Telefon rozładował się do zera ( nie pierwszy raz zresztą), a później to ni w ząb się włączyć. Power on + volume down nie działa, ale dodatkowym problemem jest fakt, że przucis vol down u mnie szwankuje i ciężko go wyczuć czy w ogóle się wciska :/ Podpowiedzcie coś bo z gwarancją się pożegnałem "na klatce schodowej" dwa miesiące temu...

#7 OFFLINE   delibear

• 2123 postów
  • Telefon:HTC One X -> HTC One (M8)

• Tablet:Samsung Galaxy Tab 2 7.0 / CM 11

• Firmware:ViperOne

Napisano 17.10.2013 - 21:07

Próbowałeś podłączyć go na kilkanaście godzin do ładowarki? Generalnie baterie nie lubią rozładowania do zera.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#8 OFFLINE   pitergti

• 2 postów

Napisano 18.10.2013 - 06:37

Właśnie robię kolejną taką próbę. Wcześniej próbowałem przez całą noc i nic nie dawało. Dziś nie odpuszczę do wieczora, to będzie doba. Czy ktoś wie jak inaczej możnaby go pobudzić do życia? Czy możliwe jest, że to tylko bateria? Na mój mało informatyczny rozum, to nawet jakby bateria była padnięta, to by się uruchamiał pod ładowarką... Szkoda mi tego telefonu bo poza tą akcją nie narzekałem na niego :/

EDIT
Doba minęła i nic :/

Użytkownik pitergti edytował ten post 18.10.2013 - 19:09

#9 OFFLINE   bartek7104

• 4 postów
  • Telefon:WT19i

• Firmware:Viper Xperia V8

• Kernel:_EXtendedStockKernel

Napisano 02.11.2013 - 13:44

Witam. Otóż mam dziwny problem mój HTC pod usb wykrywalny lecz wgl nie chce się wlaczyc gdy naciskam POWER zadnej reakcji? Bateria naładowana co może być za winna.... Proszę o szybko odpowiedzi.. Pilnee!;)

[modnote=kiler73]Regulamin 4.1. Przed napisaniem nowego tematu skorzystaj z wyszukiwarki, a także sprawdź, czy odpowiedz na Twoje pytanie nie znajduje się w FAQ lub Tutorialach

3.14. Użytkownicy nie mają prawa do edycji swoich postów (w celu usunięcia ich treści), co w konsekwencji niesie za sobą zburzenie kontekstu wypowiedzi innych Użytkowników.[/modnote]

Użytkownik kiler73 edytował ten post 02.11.2013 - 13:57
Notka.

#10 OFFLINE   kiler73

• 1833 postów
  • Telefon:HTC ONE M8 S-OFF

• Tablet:Nexus 7 2013

• Sieć:T-Mobile

• Firmware:ViperOneM8 4.3.0

Napisano 02.11.2013 - 13:50

Co masz na myśli pisząc

podlacza się pod usb

Bo nie za bardzo rozumiem.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: desire, desire x, htc, nie wlacza sie, pomocy