Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusja] Pentagram Quadra 7 Ultra slim P5350

opinia pentagram quadra

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2024 odpowiedzi w tym temacie

#481 OFFLINE   niunia1000

• 5 postów
  • Telefon:Nokia Asha 302

• Tablet:Pentagram Quadra 7 Ultra Slim

Napisano 01.10.2013 - 00:12

Witam. Jestem również posiadaczką tego Pentagramu. Dziekuję Bogu, że odnalazłam przypadkowo te forum.
Niestety to co piszecie jest dla mnie czarą magią. Mam te same problemy. Wziełam 2 tablety z T-mobile jeden mam ja a drugi dałam mamie, oczywiście ten mój jest gorszy a mamie śmiga znakomicie. To coś Vol+/- pod USB mi nie działa. Tak sobie myślę, że gdyby trafił się tutaj ktoś kto by w skrócie napisał co po kolei zrobić żeby ten tablet był SUPER? zaznaczam że to mój tablet pierwszy w życiu i nigdy nie miałam nie miałam styczności z Androidem. To co poczytałam na owym wątku to niby rozumiem ale nie potrafie tego sama zrobic. Co do kosztów abonamentu z tej sieci to postawiłam oczy. Przyszła mi faktura (2 tyg do zapłaty) abonamenty 60zł aktywacja 30zł (pisze z pamięci) kurierowi dałam 1zł a mam do zapłaty 112zł z groszami. Mam nadzięję że zaakceptujecie nowego członka - mnie? :) Pozdrawiam.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#482 OFFLINE   firomi

• 1095 postów
  • Telefon:Lg p500

• Tablet:Quadra 7 US

• Firmware:kitkat 4.4.2

• Kernel:3.0.8

Napisano 01.10.2013 - 08:24

Witam. Jestem również posiadaczką tego Pentagramu. Dziekuję Bogu, że odnalazłam przypadkowo te forum.
Niestety to co piszecie jest dla mnie czarą magią. Mam te same problemy. Wziełam 2 tablety z T-mobile jeden mam ja a drugi dałam mamie, oczywiście ten mój jest gorszy a mamie śmiga znakomicie. To coś Vol+/- pod USB mi nie działa. Tak sobie myślę, że gdyby trafił się tutaj ktoś kto by w skrócie napisał co po kolei zrobić żeby ten tablet był SUPER? zaznaczam że to mój tablet pierwszy w życiu i nigdy nie miałam nie miałam styczności z Androidem. To co poczytałam na owym wątku to niby rozumiem ale nie potrafie tego sama zrobic. Co do kosztów abonamentu z tej sieci to postawiłam oczy. Przyszła mi faktura (2 tyg do zapłaty) abonamenty 60zł aktywacja 30zł (pisze z pamięci) kurierowi dałam 1zł a mam do zapłaty 112zł z groszami. Mam nadzięję że zaakceptujecie nowego członka - mnie? :) Pozdrawiam.

zajrzyj tu
http://forum.android...oot-cwm-331420/
potem tu
[MOD][SCRIPTs][TWEAKs]Fly-On Mod™V4.0 Beta4/Feel The Smoothness!/Upd:31/08/13 - xda-developers

pamietaj zeby przeczytac cala instrukcje i dopiero pozniej probowac sie bawic a w razie watpliwosci nie robic nic tylko pytac bo mozna uszkodzic sprzet

jak masz win 8 i nie zainstaluja ci sie sterowniki(z pierwszego linku) wtedy wygoogluj instalacje sterownikow bez certyfikatow(trzeba uruchomic komputer w specjalnym trybie)

w razie pytan pytaj moze zrobie watek z dokladna instrukcja co i jak

oczywiscie po zrobieniu roota tracisz gwarancje.

#483 OFFLINE   emanek

• 83 postów
  • Telefon:Note 2

• Tablet:Alcatel POP 8

Napisano 01.10.2013 - 15:47

wydali antutu dla Chińskich badziewi takich jak nasze cudo, wynik w antutu 7500 totalna porażka ten tablet, jak nie wyjdzie jakieś inne oprogramowanie to masakra>:( mam ainola crystal pierwsza wersja wynik 200% lepszy a tylko dwa rdzenie amlogic.

#484 OFFLINE   ma4r11

• 161 postów

Napisano 01.10.2013 - 16:41

Daj linka do tego nowego antutu bo nie wiem, którą wersje mam pobrać testowałem zwykła to nie szło uruchomić. Ogólnie jest dość sporo aplikacji, które nie działają ale najbardziej mnie wnerwiło, że aplikacja nexto reader do kupowania książek, czasopism itp nie działa, wszystko ściąga itd. a jak chce wyświetlić jakąś gazetę to biały ekran, serwis nie widzi problemu.

#485 OFFLINE   emanek

• 83 postów

Napisano 01.10.2013 - 16:49

w sklepie googla są dwa weż ten drugi.pisze że dla ainoli ,romosów itd itp.

#486 OFFLINE   phillix

• 2169 postów
  • Telefon:iPhone 5

• Firmware:iOS 8.1.2

Napisano 01.10.2013 - 19:06

No i co, że ma tylko dwa rdzenie? Moja Xperia ma jeden i 512ramu i uzyskuje lepszy wynik ^^

---------- Post dołączono o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

a co z rootem przy aktualizacji ze strony pentagram? trza unroot?:kwasny:

Raczej nie potrzeba unroota. Sam się zrobi unroot. Chyba, że w update już będzie root.
Masz problem ze swoim telefonem? Pisz na forum :)

#487 OFFLINE   emanek

• 83 postów

Napisano 01.10.2013 - 19:15

zainstalowałem" telewizja republika" z google i kicha, nie wiem czego to wina ? na sgs3 chodzi idealnie ;/

#488 OFFLINE   niunia1000

• 5 postów
  • Telefon:Nokia Asha 302

• Tablet:Pentagram Quadra 7 Ultra Slim

Napisano 01.10.2013 - 19:16

zajrzyj tu
Pentagram Quadra 7 Ultra Slim - root, CWM

zajrzałam.

potem tu
[MOD][SCRIPTs][TWEAKs]Fly-On Mod™V4.0 Beta4/Feel The Smoothness!/Upd:31/08/13 - xda-developers

też byłam nic z tego nie rozumiem bo angielskiego nie znam :)

pamietaj zeby przeczytac cala instrukcje

przeczytałam aż kilka razy ale... no niestety mam pytanie (nie jestem fachowcem i się gucio znam) zaczynając od samego początku to włączam kompa -> podpinam tablet pod USB z debugowaniem -> na tablecie włączam nośnik USB -> instalują się stery 3 z 5 ale tablet wykrywalny że przerzucać pliki się da -> no i tu mam stop, pliki zip mam wypakować na kompie czy na tablecie i w jakim folderze. A co jeśli przycisk vol+ nie zadziała na tablecie? a czy w razie jakiejś usterki Pentagramu jak wrócić na orginał?

Pozdrawiam :)

#489 OFFLINE   emanek

• 83 postów

Napisano 01.10.2013 - 19:23

racja:zawstydzony: miałem sgs i wszystko chodziło bez zacięć ,dałem synowi ainola crystal tez fajnie chodził a ten pentagram jest strasznie kapryśny niekiedy ścina że strach a w quadrancie ma 3600 punktów a w antutu 7500 zaraz za sgs2>:(

#490 OFFLINE   ma4r11

• 161 postów

Napisano 01.10.2013 - 20:51

Mi ten antutu wciąż nie działa :D Tak dobry pobrałem ;p

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opinia, pentagram, quadra