Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

 • Ogłoszenia

  • Positive

   Nabór na Moderatora Działu: Nexus   16.08.2016

   Drogi użytkowniku           Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek.
   Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.            
   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie .
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?
   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych.  
   Zawierać ona musi: Twoje imię i Nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas.
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
domibobi

UPC Phone- działa tylko w trybie Offline

Pytanie

Napisano (edytowane)

Po przesiadce z HTC Desire na Nexusa 4 mam kłopot z aplikację UPC Phone. Po zalogowaniu, przy połączeniu 3G czy WiFi (bez różnicy) aplikacja pozostaje aktywna ale pracuje jedynie w trybie offline. Jak się łatwo domyślić nie można się na nią dodzwonić ani z niej zadzwonić. Na HTC ten problem nie istniał. Może ma ktoś nexusa i telefon w UPC i potwierdzi mi czy to wina aplikacji czy mojego telefonu. Na infolinii UPC oczywiście nie umieją pomóc - cytując: może kolejna aktualizacja aplikacji rozwiąże problem, ale nie wiem kiedy ona może nastąpić... Z góry dzięki za pomoc.

Watek założyłem tu, a nie w dziale aplikacji, gdyż pomyślałem że łatwiej będzie znaleźć kogoś kto spełnia warunki - posiadanie Nexusa i usługi telefonicznej w UPC.

Edytowane przez GRIZZLY1

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 odpowiedź na to pytanie

 • 0

mam dokladnie to samo :(

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.