Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Ktoś Ci pomógł? Odwdzięcz się głosując w konkursie!

Zdjęcie
- - - - -
ROM

JIAYU G3S / G3ST Jiayu.es 07.09.2013 Multi-lang.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

#91 OFFLINE   fido

• 160 postów
  • Telefon:JIAYU G3ST, HTC Desire

• Tablet:GoClever T76GPSTV

Napisano 12.10.2013 - 11:19

Mam juz poprawiona aplikace mms dziala orawidlowo dzis dodam do pierwszego tematu poprawiony link

Czy kolega może wrzucić też inna aplikację do zdjęć choćby tą oryginalną bo wg. mnie jest lepsza.

Co do aktualizacji jak wgram nową wersję z działającymi mms to utracę wszystkie dane z tel. i czy trzeba wgrywać język polski ?
Czy wgrywać poprzez recovery czy jakoś inaczej ?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#92 OFFLINE   overclocker

• 40 postów
  • Telefon:HTC G1

Napisano 12.10.2013 - 15:53

jak wgrac poprawki do gps-a ze strony jiayu.es? fleshowac w recovery czy podmienic oryginalne pliki?

#93 OFFLINE   kurczak80

• 101 postów
  • Telefon:Jiayu G3T

• Firmware:4.2.1

Napisano 12.10.2013 - 16:14

Wgrać zipa przez recovery.

#94 OFFLINE   kajtas11

• 7 postów
  • Telefon:Jiayu G3S

• Tablet:Nexus 7

Napisano 13.10.2013 - 09:37

Instalacja tej poprawki jest tam dokładnie opisana, wystarczy użyć translatora. Po ściągnięciu zip-a trzeba go rozpakować a pliki przenieść do katalologu system/etc i podmienić istniejące tam pliki. Trzeba też nadać im pełne uprawnienia (777).
Niestety zbyt wiele ta poprawka nie wniosła :-( wydaje m się że tu może dopiero pomóc Rom 4.2.2

#95 OFFLINE   foggy_baca

• 92 postów
  • Telefon:JIAYU G3T

Napisano 15.10.2013 - 07:50

A czy poprawiona zostala kamera? Bo apart jest ok jednak przelanczajac sie na kamere jest ona zoomowana jakies wg mnie x3

Wysyłane z mojego JY-G3 za pomocą Tapatalk 2

#96 OFFLINE   kajtas11

• 7 postów

• Tablet:Nexus 7

Napisano 15.10.2013 - 18:55

Powiem tak. Ja wgrałem jeszcze raz czysty najnowszy soft z hiszpańskiej strony Jiayu i zrezygnowałem z nakładki solaka bo wg mnie więcej psuje niż wnosi pozytywnego. Wystarczy mi klawiatura SwiftKey i sms pro z j. polskim. Tutaj przynajmniej wszystko chodzi bez problemów i kamera też jest ok.
Natomiast wygrany najnowszy patch do GPS nic nie pomaga, dalej jest bieda :-( (testowane na różnych aplikacjach) telefon na uchwycie na przedniej szybie, pogodny dzień a nawigacja co chwilę traci sygnał albo pokazuje pozycję z dokładnością do 100m!
Jeśli nowszy rom tego nie zmieni to pewnie przyjdzie zapomnieć o GPS ie w tym telefonie :-(

#97 OFFLINE   fido

• 160 postów

Napisano 15.10.2013 - 19:10

A ja mam soft od solaka i nie narzekam na gps jedyne co bym zmienił to program do obsługi kamery ten oryginalny bardziej mi pasował. Co do gps' ok dwóch tygodni temu byłem w Krakowie i nie było problemu z nawigowanie, jedynie kiedy zgubił zasięg to jak wjechałem w tunel, zdarzyło się też że dość długo szukał satelit ale jak już złapał to trzymał. Dodam że mam zaznaczone w ustawienia gps wspomaganie a-gps zainstalowany program fasterfix.
Dołączona grafikaDołączona grafika

#98 OFFLINE   solak

Autor tematu
  • 528 postów
  • Telefon:Motorola G 2014 XT1068

• Tablet:Samsung Galaxy Tab 10,1 2

Napisano 15.10.2013 - 20:03

Aplikacja kamery wgrać przez recovery LINK
Nie testowane przeze mnie jak by coś to pisać.
Z gps-em na mtk6589t nie miałem żadnego problemu jeszcze ładnie łapią sygnał.
ChinaTech - Serwis telefonów GSM, wykonywanie polonizacji systemów android w chińskich słuchawkach.
Zbiór Rom-ów i Aplikacji wyłącznie do Chińskich telefonów LINK
Postaw piwo nr konta: 09 2490 1057 0000 9900 2944 9446

#99 OFFLINE   Arellarti

• 12 postów

Napisano 16.10.2013 - 04:22

Solak, spolszczyłem sobie rom wrzucając pliki językowe do apek tyle że nie pojawia mi się język polski na liście zmian języka. Jak wgram morelocale2 to przestawia na polski i jest ok całe menu po polsku. Czy trzeba jeszcze gdzieś dopisać jakie języki pokazują się w menu czy antek wykrywa je po tych folderach w res?
Co robię nie tak?

#100 OFFLINE   fido

• 160 postów

Napisano 16.10.2013 - 05:21

Aplikacja kamery wgrać przez recovery LINK
Nie testowane przeze mnie jak by coś to pisać.
Z gps-em na mtk6589t nie miałem żadnego problemu jeszcze ładnie łapią sygnał.

Kamera wgrana i tak na szybko mogę powiedzieć że działa, zdjęcia wychodzą, podgląd działa, filmy wychodzą, jak na razie ok.

Mam pytanie co do wgrania poprawki do działania mms'ow
Czy mam wgrywać tylko to "Polonizacja 20130907.zip"
Czy mam wgrać to "signed_CWMG3QCT-20130907-000001-20130813-093005.zip" i to "Polonizacja 20130907.zip"
Oczywiście przez recovery.
Czy po wgraniu stracę wszystko co czy nie ?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ROM