• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
czarekw1

GoClever I72 2x1GHz, Android 4.1, 7"

27 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam!

Otóż w gazetce reala, znalazłem coś ciekawego.

Tablet za 185 zł, marki GoClever.

Problem w tym, że jest to "niby" symbol I72.

Szukałem w necie opinii, czegokolwiek o tym tablecie, ale nie ma dosłownie nic.

Albo ja nie umiem szukać :)

Jego specyfikacja to:

- Procesor Dual-Core 2x1GHz

- 4 GB pamięci flash, Wi-Fi

- Android 4.1!

- 512 mb RAM

- Bateria 2800mAh

- Ekran pojemnościowy

- Rozdzielczość 800x480 ( Tablet 7").

To tyle jeśli chodzi o podane dane, więcej szczegółów brak.

Promocja będzie obowiązywać 24-25.08.2013 Tylko, więc czasu zostało mało, a taki mały tablecik by mi się przydał..

Co o nim sądzicie?

Bo jak na moje oko, specyfikacja bardzo dobra jak za taką bardzo niską cenę :)

Czekam na opinie i porady :)

P.S. Nie wiem czy dobry dział wybrałem, ale na prawdę nie wiedziałem gdzie takie zapytanie wkleić :P

Jak coś źle to przepraszam :)

Edytowane przez czarekw1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

za tą cene jest całkiem nieźle aczkolwiek cudów się po nim nie spodziewaj. do 250zł nie znajdziesz nic lepszego na 100%

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie lepiej kupić jakiś droższy tablet za ok. 300zl. Aczkolwiek ten GC ma całkiem ok Bebechy jak na cenę 200zl. Mimo to za 300 zł masz już pełnoprawny tablet 7 cali z 1gb ramu, dwurdzeniowym procesorem, ekranem IPS, rozdzielczością 1024x600 i w miarę dobrym wykonaniem.

Lenovo A2109 & SwiftKey 3 Tablet & Tapatalk 4

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie jedyne co mnie skłoniło do tego GC to podzespoły :P

A co poleciłbyś do 300 zł?

Oczywiście dodam, że nie chce używki :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

testowałem i wiele urządzeń w tym przedziale laguje już przy próbie zabawy w menu. Tutaj jest lepiej, tablet chodzi stosunkowo płynnie. W porównaniu do zeszlorocznych modeli nie trzeszczy ekran/nie odkleja się a to już duży plus. Powłoka ekranu to czysty dość matowy plastik. Kolory i kontrast przeciętnie. Tablet posiada niestandardową ładowarkę ala nokia, nie wiem czemu nie ładuje się przez mini usb. Ogólnie w tym przedziale niczego lepszego nie ma. Tablet idealny na start i dla dziecka ;-)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za opinie i rady.

Tablet zakupiłem dzisiaj rano :)

Mowa o GoClever I72 :)

Pozytywne zaskoczenie, jak na 185 zł :)

Póki co polecam. Wydajność bardzo przyjemna jak na tak niski koszt ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

tez zakupiłem ten model. Mam pytanie, jak wygląda u Ciebie dźwięk przy dotyku? U mnie nie zawsze jest dźwięk przy wciskaniu ikon, czy np. przy pisaniu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie największą niewiadomą jest ile zostaje wolnego ramu, bo od czasów sgs1 trochę się zmieniło i teraz min. 1gb to standard.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry.

Mam właśnie przed sobą świeżo zakupiony i72.

Wg producenta miało być: 512 MB i 4 GB, oraz wbudowany modem 3G (dane ze strony producenta), a mam taki odczyt z Ustawienia/Pamięć:

Pamięć wewnętrzna: Całkowita pojemność: 855 MB

Aplikacje (dane aplikacji i multimedia): 148 MB

Wolne: 708 MB

Local disk

Całkowita pojemność: 1,28 GB

Aplikacje (dane aplikacji i multimedia): 1,42 MB

Wolne: 1,28 GB

Modemu 3G nie ma.

To mój pierwszy tablet - może to trzeba jakoś inaczej sprawdzić? Jeśli tak, to oświećcie mnie :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z pamięcią u mnie jest podobnie. Nigdy nie ma tak, że otrzymujemy pełne np. 4 GB. Pamięć częściowo zajmuje system i preinstalowane aplikacje.

Proszę o odpowiedź jak to u Was jest z dźwiękiem dotyku. Zauważyłem, że np. pierwszy dotyk przy pisaniu nie daje dźwięku, kolejne już tak. Ale jak zrobi się przerwę to ponownie pierwszy dotyk jest bez dźwięku. Czy to normalne?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.