Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

GoClever I72 2x1GHz, Android 4.1, 7"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#11 OFFLINE   Xymox4AD

• 73 postów
  • Telefon:Xiaomi Redmi

• Tablet:Nexus 7 II 32 LTE

Napisano 25 sierpień 2013 - 10:58

He, he. Rzeczywiście, napisali że ma modem 3G.
Bardziej jestem ciekaw jak ten tablet z procesorem infoTMIC imapX15 up to 1.GHz (Cortex A5) będzie kompatybilny z popularnymi aplikacjami z Google Play.

i72

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#12 OFFLINE   szy_mat

• 1076 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

• Tablet:myTab 7

• Firmware:ArchiDroid 2.x (zawsze najnowszy)

• Kernel:Domyślny ArchDroida (Boeffla)

Napisano 25 sierpień 2013 - 11:31

Usunięte. Trylion znaków.

Użytkownik szy_mat edytował ten post 26 sierpień 2013 - 12:40

#13 OFFLINE   Dropsi99

• 1 postów

Napisano 25 sierpień 2013 - 14:55

He, he. Rzeczywiście, napisali że ma modem 3G.

Na 100% nie ma modemu 3G, w PC-Tablet.pl masz dane techniczne: Tablet GOCLEVER i72 (GCTI72) - dane tabletu pc, podstawowe parametry, instrukcja obsługi. Strona producenta wprowadza dezinformacje :D

Ktoś napisał:

Pamięć wewnętrzna: Całkowita pojemność: 855 MB

Czy RAM jest 512MB, czy 1GB?

Użytkownik Dropsi99 edytował ten post 25 sierpień 2013 - 15:03

#14 OFFLINE   i72

• 2 postów
  • Telefon:Samsung S5610

• Tablet:Goclever i72

Napisano 25 sierpień 2013 - 15:14

No wlasnie, jak sprawdzic ile jest tej pamieci. Skoro pokazuje 855 MB, to moze jednak ma 1 GB?

#15 ONLINE   adi191pls

• 6238 postów
  • Telefon:LG L90 Black

• Tablet:Lenovo IdeaTab A2109

• Firmware:LG 4.4/Lenovo 4.1.1

• Kernel:A pies to wie

Napisano 25 sierpień 2013 - 16:12

Mylicie pojęcia. Pamięć wewnętrzna to pamięć, na której zapisują się apki itp. Pamięć RAM ma 512MB.

Zresztą to co wkleił kolega i72 to jest wykres zapełnienia pamięci wewnętrznej... jeśl ichcecie zobaczyć, ile ma wolnego RAMu, wejdźcie w ustawieniach w aplikacje->pracujące (czy jakoś tak, nie pamiętam) i tam będzie to pokazane.

A że macie 1GB na dane - 2 GB idzie na system pewnie, 1Gb na multimedia i 1GB na apki i ich dane. To normalne w takich urządzeniach.
Dołączona grafika
Nie pomagam na PW, a w szczególności w sprawach urządzeń, z którymi nie mam styczności.

#16 OFFLINE   czarekw1

• Autor tematu

• 93 postów
  • Telefon:Sony Xperia M

• Tablet:GoClever Terra 7oL

• Firmware:Android 4.3 (15.4.A.1.9) CE)

• Kernel:3.4.0

Napisano 26 sierpień 2013 - 12:22

[modnote=szy_mat]Proszę popraw taktowanie procesora w tytule, wkradł się mały błędzik :) .[/modnote]

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Dzięki, nie zauważyłem tego :)
Poprawione.

A teraz nieco o tablecie.
Dźwięk przy pisaniu faktycznie nie zawsze łapie. Nie jest to uciążliwe, bo u mnie z reguły rzadko to występuje :P
Mam 3 inne problemy.

1. Nie mogę wejść w ustawienia wyświetlacza. I tu się zdziwiłem, bo można w nie wejść, ale tylko w języku angielskim (united States).. W żadnym innym nie da się, wywala błąd i komunikat " niestety, aplikacja ustawienia została zatrzymana" czy cuś w podobie ;)

2 Sprawa jest taka, że nie można normalnie grać w gry typu PES 2012, czy chociażby głupi minecraft. Problem leży w dotyku, bo tak jak na przykład w PESie gdy trzymam palcem kierunek w którym ma biec zawodnik i drugim palcem naciskam podanie, czyli "B" pasek siły rośnie tak, jakbym trzymał cały czas. Nie wiem jak to prosto wytłumaczyć, ale to tak jakby jeden dotyk blokował drugi, i zamiast kliknięcia w B zacina i tak jakbym cały czas trzymał.

W minecraft jest na tej samej zasadzie. Jak idę i jednocześnie niszczę klocki to puszczając tylko palec z chodzenia, on dalej idzie tak jakbym dalej trzymał...
Wiem że to zawiłe, ale nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć :D
Występuje to w każdej grze, gdzie wymagany jest multitouch :/
Szkoda, ale wygląda mi na to, że jest to wina ekranu..

3 problem jest dość dziwny :)
Instalując aplikacje, gdy nie ma miejsca na "dysku" powinno instalować apke z automatu na karcie SD. W telefonie u mnie oczywiście tak jest :)
Ale w tablecie, nie. Dam przykład gry Real Racing 3, bo jest duża i darmowa ;)
Więc, ściągnąłem ją z marketu i chciałem zainstalować. Wyskoczyło mi, że nie ma miejsca i mam coś usunąć. Więc zrobiłem inaczej. Ściągnąłem dane z neta i wgrałem na karte ( sam musiałem potworzyć te foldery typu "android" itp.). Ale jak się domyślacie nic z tego :D
Może ma ktoś rozwiązanie? :P

Ale tyle wad, poza tym śmiga szybko, bez zacięć. Cena/jakość w skali 1-5 zdecydowanie 5 :)

Aha, zapomniałbym. NA stronce producenta faktycznie jest napisane, że ma wbudowany modem 3G. Ale gdzieś na dole znalazłem, że obsługuje zewnętrzne modemy i był link do pobrania PDFa z listą tych obsługiwanych :)

Edit kolejny. Dokładnie tutaj jest lista modemów i jak zrobić, by działało ;)
http://www.goclever....55.html#support

Użytkownik czarekw1 edytował ten post 26 sierpień 2013 - 12:40

#17 OFFLINE   hajq

• 73 postów
  • Telefon:LG 4X HD

• Firmware:CM 11 KitKat

• Kernel:iodak 9

Napisano 24 październik 2013 - 18:33

Witam. Znów jest promocja w Realu. Tym razem za 164zł. Czy ktoś kto go kupił z poprzedniej promocji mógłby podzielić się spostrzeżeniami i wrażeniami po tym 2 misiącach. Warto?

#18 OFFLINE   marTi

• 6 postów
  • Telefon:Samsung GIO GT-S5660/Blackberry 8520

• Firmware:2.3.4

• Kernel:2.6.35.7-perf-CL412483

Napisano 25 październik 2013 - 09:34

przyłączam się do pytania, ma to być czysto zabawka, nawet nie tyle do grania, co do przeglądania internetu od czasu do czasu.

#19 OFFLINE   Rilekt

• 34 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 20:08

Ja mam gazetkę z ceną 155zł. Ale widze że to nic nie warte ten tablet..

#20 OFFLINE   samila

• 3 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy mini 2

• Tablet:GoClever Tab I72 dual core, GoCleber Orion 70

Napisano 04 grudzień 2013 - 21:14

Witam, kupiłem sobie tableta GoClever I72 i mam lekki problem odnośnie włączania. Tablet się nie włącza, jest podłączony pod ładowarkę ale nic to nie daje (cały czas jest czarny ekran). Ciekawi mnie gdzie znajduje się przycisk RESET. Może ktoś mi powie gdzie on się znajduje albo jak w ogóle zresetować go