• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
LethalOne

Lenovo A850 IdeaPhone - informacje & ROMy & modyfikacje

914 postów w tym temacie

Nowy model ze wsparciem dla Aero2 oraz ekranem 5,5'. Zapraszam do dyskusji.

DDIEsPP.jpg

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Póki co zamawiam dzisiaj więć niedługo powiem na ten temat coś więcej bo aż sam jestem ciekaw borykałem się z wyborem miedzy lenovo a830 i wybrałem mimo wszystko a850 martwie sie tylko jak bedzie z bateria poniewaz w obu modelach sa te same wartosci i teraz rodzi sie pytanie jak bedzie sie to przekładało na długość pracy, jakby nie patrzec to różnica 0,5' cala.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie A830 ma za małą rozdzielczość do swoich 5" a co dopiero tutaj przy 5,5". Do tego jeszcze słabszy, 5-megowy aparat. Dziwne są te decyzje Lenovo...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

defens1986, koniecznie daj znać jak wrażenia, bardzo się skłaniam ku temu, by nabyć ten telefon.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seria A to seria ekonomiczna, tak wiec chca zaproponowac cos z 5,5' w stosunkowo niskiej cenie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Telefon juz mam na testach, Aero2 dziala - sprawdzone.

Jest juz takze ROM z rootem, gapps i bez zbednych aplikacji, tak wiec mozna uznac, ze telefon jest juz w pelni do uzytkowania :)

Co go rozni od A830 pod wzgledem wygladu? Jest podobny, ale robi troche lepsze wrazenie, tyl obudowy jest tutaj sliski.

Ekran 5,5' tak wiec troche wiekszy.

Jak wiadomo tutaj troszeczke lepszy procesor, a takze mozliwosc nagrywania w 1080p, czego w A830 nie ma.

Jesli komus zalezy na 5,5' przy stosunkowo niskiej cenie to A850 bedzie dobrym wyborem. Mozna powiedziec, ze S920 i A850 sa praktycznie takie same (S920 jest bialy, a A850 ciemnogranatowy). Ale tylko na A850 dziala 900 mhz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LethalOne, dzisiaj go sobie zamówiłem z AliExpress. Mam kilka pytań, jeśli pozwolisz.

1) Jak się ma sytuacja z wyświetlaczem? Czy na 5,5 calach tak mała rozdzielczość nie rzuca się zbytnio w oczy? Jak generalnie oceniasz jakość wyświetlacza? Będę się przesiadał z Motki Razr xt910 z amoledem, więc domyślam się, że czeka mnie raczej skok jakościowy w dół. Ale może się mylę?

2) Jak jest z łapaniem sygnału GPS? Słyszałem, że ta seria od Lenovo ma z tym problemy.

3) I ostatnia rozterka - ROM. Jak wygląda system? Dobrze? Nie ma żadnych krzaków? Spolszczenie całkowite czy częściowe?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...

4) Czy aparat jest wyraźnie słabszy niż w A830?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy jest dużo większy od a830?

Edit:

Dużej równicy niema, mniejsza niż w przypadku a830-a820. Lpeiej miejsce zagospodarowano, tylko klapka wygląda tak samsungowo tandetnie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Nie ma problemu z rozdzielczoscia, nawet przy 5,5' nie widac "pikselozy" itp. Luzik. Ogolnie jakosc wyswietlacza w A850 i S920 ocenilbym jako bardzo dobra, tak wiec mysle, ze nikt nie powinien byc negatywnie zaskoczony. Z wysw AMOLED porownac nie moge, bo nie chce miec nic wspolnego z Samsungami, HTC i innymi wciskanymi przez sieci telefonami, bedziesz musial sam porownac.

Na pewno w A850 i S920 glebia kolorw jest 10 razy lepsza niz w A830, w ktorym ekran okreslilbym jako tragiczny.

2. GPS sprawdze niebawem, zarowno na "zimno" jak i z pomoca MobileUncle + A-GPS, zobaczymy jak to bedzie wygladalo. Pewne jest ze P780 na pewno nie przebije ;) Roznie to bywa w Lenovo ale nie jest zle, musialbyc widziec jak zle jest np. w Jiayu albo Zopo ;)

3. Aparat - mysle, ze w obu modelach aparaty sa kiepskie, wiec co tu porownywac... naprawde dobry aparat jest w P780, ZOPO C2. Reszta to moim zdaniem moze byc wrzucona do jednego wora.

ROM na razie (albo raczej nareszcie!) jest na lenovo-forums.ru, z rootem i gapps itp, tak wiec telefonu mozna juz normalnie uzytkowac. O j polskim na razie, albo w ogole zawsze, mozna zapomniec, podobnie jak przy innych modelach.

Klapka? Wg mnie to w A830 wlasnie jest tandetna, w ogole A830 jest bardziej "tandetny" i "bezbarwny" od A850. To A850 ma bardzo fajne pudelko, a A830 najbardziej tandetne jakie sie da (ale czy pudelko sie liczy? ;))

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.