Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Wielka amnestia Android.com.pl! Kasujemy ostrzeżenia :)

Zdjęcie
- - - - -

HTC Hero-Polskie menu

heropolskie htc menu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Mann2009

• 121 postów
  • Telefon:Sony Ericsson X10-Biały

• Firmware:R2BA026

Napisano 07 listopad 2009 - 19:39

Witam wszystkich
Mam pytanie czy ktos wie jak w tym telefonie moge wgrac polskie menu lub zmienic produkt code na polske jesli to mozliwe w HTC Hero?

Z gory bardzo dziekuje za jaka kolwiek pomoc

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   krisprince

• 31 postów
  • Telefon:Sony ARC S

Napisano 08 listopad 2009 - 00:46

Z tego co wiem to kazdy HERO kupiony w europie ma polskie menu. Zobacz w ustawienia ->ustawienia regionalne-> wybierz jezyk. Oczywiscie bedziesz mial to napisane w jezyku w ktorym masz teraz menu. A jesli dalej nie masz polskiego menu to sciagnij sobie oryginalny rom ze strony HTC.

#3 OFFLINE   Mann2009

Autor tematu
  • 121 postów

Napisano 08 listopad 2009 - 09:38

Slyszalem ze telefon kupiony w Europie powinien miec polskie menu,ale pech taki ze go nie ma :(
Mam wiele roznych jezykow a naszego kurcze nie ma.
Muwisz ze ze strony polskiej Hero moge sobie sciagnac?

#4 OFFLINE   Mann2009

Autor tematu
  • 121 postów

Napisano 09 listopad 2009 - 14:59

Z tego co wiem to kazdy HERO kupiony w europie ma polskie menu. Zobacz w ustawienia ->ustawienia regionalne-> wybierz jezyk. Oczywiscie bedziesz mial to napisane w jezyku w ktorym masz teraz menu. A jesli dalej nie masz polskiego menu to sciagnij sobie oryginalny rom ze strony HTC.

sciagnolem sobie orginalny rom z HTC polska i polskie menu nie mam nadal :(

#5 OFFLINE   krisprince

• 31 postów
  • Telefon:Sony ARC S

Napisano 09 listopad 2009 - 23:54

A jak wlaczyles pierwszy raz hero to nie bylo do wybrania polskiego menu? Wgrywalem kilka romow i nigdy z tym nie bylo problemow. Az nie chce mi sie wierzyc. A jakie masz jezyki do wyboru teraz w ustawieniach regionalnych?

#6 OFFLINE   Mann2009

Autor tematu
  • 121 postów

Napisano 10 listopad 2009 - 09:14

Witaj
Telefon kupilem w Szwajcarji i moze dla tego nie ma polskiego menu
Telefon od samego poczatku ma tylko cztery jezyki
Niemiecki (Niemcy)
Niemiecki (szwajcarja)
Angielski(anglia)
Angielski(szwajcaria)
francuski(francja)
francuski(szwajcaria)
Wloski(wlochy)
Wloski(szwajcaria)

I po wgraniu nowego romu ze strony HTC Polska nadal pozostaja te same jezyki:(
Napisalem do HTC Polska i powiedzieli ze jest mozliwosc wgrania polskiego softu samemu ale do tego bedzie potrzebna jakas specjalna aplikacja kazali podac mi nr IMEI i maja mi dzis dac odpowiec co dalej.
Mam nadzieje ze uda sie wgrac polski soft.
A co dziwi mnie to ze mam mozliwosc wybrania polskiego jezyka w pisaniu sms a nie mam wyboru jezyka w menu.

Dostalem wlasnie odpowiedz z HTC polska

A to od nich odpowiedz

HTc hero produkowany na Niemcy nie posiada języka polskiego w systemie operacyjnym. Związku z tym również nie będzie możliwości wgrania nowego systemu operacyjnego w języku polskim.

I teraz juz nie wiem co moge zrobic hmhmhm

No wrescie mam polskie menu w Hero
tyle szukania w necie,na forum i pisanie do HTC Polska gdzie dostalem odpowiedz ze nie ma mozliwosci wgrania polskiego softu do telefonu wyprodukowanego na niemcy
A wystarczylo tylko wejsc w telefonie w Market kliknac na lupe i wyszukac MoreLocale pobrac ja i zainstalowac i do wyboru mamy wiele języków.

#7 OFFLINE   kubawymiatacz

• 1 postów
  • Telefon:htc hero

Napisano 22 listopad 2010 - 16:34

witam mam htc hero z t-mobila po wgraniu softu 2.1 znikł język polski wcześniej w wersji 1.5 działało poprzez program morelocale2. czy ktoś wiec co zrobic aby miec polskie menu. z góry dziękuje

#8 OFFLINE   chosen one

• 1995 postów
  • Telefon:Spica HD

Napisano 22 listopad 2010 - 18:10

Musiałbyś wgrać soft w wersji WWE

#9 OFFLINE   Domin

• 148 postów
  • Telefon:HTC One S (S4)

• Tablet:Modecom 9704

Napisano 23 listopad 2010 - 12:13

Ja mam podobny problem jak kolega Mann2009.
Telefon byl prawdopodobnie sprowadzony z jakiegos kraju niemiecko jezycznego i mam do wyboru to samo co kolega wyzej.
Wgranie RUU_Hero_HTC_WWE_3.32.405.1_R_Radio_63.18.55.06P_6.35.15.11_release_signed.exe niczego nie zmienilo i w dalszym ciagu musze sie posilkowac More Locale 2.
Pewnie soft rozpoznaje product code. Da sie to jakos zmienic ?

#10 OFFLINE   grzyb3k

• 3 postów
  • Telefon:HTC Hero

Napisano 06 grudzień 2010 - 19:08

Witam wszystkich,
to mój pierwszy wpis, miejmy nadzieję, że nie ostatni (merytoryczny). Dołączam się do problemu przedmówców- kupilem Hero(kolor mocca) z Angielskiej sieci Orange, nie mam simlocka, ale też nie mam PL menu i o to się cała sprawa rozbija. W ustawieniach mam tylko angielski, francuski i hiszpański. Mam Andka 2.1 zaktualizowanego z angielskiej strony HTC, bo do mojego nr S/N na polskiej stronie nie było żadnych aktualizacji. Napisałem do HTC Polska, oto ich odpowiedź:
,,W tej sytuacji limitowana lista języków na urządzeniu nie zezwala na zmianę języka na polski.

Może Pan poszukać dodatkowej aplikacji (na telefonie w MarketPlace) językowej która dodaje język do Androida. Jest to dodatkowe oprogramowanie i nie wspieramy tego. Aby ułatwić Panu szukanie sugerujemy wyszukać aplikacjipod nazwą "morelocal 2".

Więc zacząłem szukać- ściągnąłem jakąś aplikację ,,AndroidVm", szukałem w niej jak i w Markecie aplikacji, wykorystując chyba wszystkie możliwości: morelocal, morelocal 2, more local, more location, more locates, morelocates, costomlocate, custom locate, custom locates itd itp...Niestety NIC nie znalazłem...
Dodam,że mam Market version 1714...

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc w tym ciężkim-bądź co bądź- dla mnie problemie, byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc:)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: heropolskie, htc, menu