Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
Mann2009

HTC Hero-Polskie menu

Pytanie

Witam wszystkich

Mam pytanie czy ktos wie jak w tym telefonie moge wgrac polskie menu lub zmienic produkt code na polske jesli to mozliwe w HTC Hero?

Z gory bardzo dziekuje za jaka kolwiek pomoc

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Z tego co wiem to kazdy HERO kupiony w europie ma polskie menu. Zobacz w ustawienia ->ustawienia regionalne-> wybierz jezyk. Oczywiscie bedziesz mial to napisane w jezyku w ktorym masz teraz menu. A jesli dalej nie masz polskiego menu to sciagnij sobie oryginalny rom ze strony HTC.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Slyszalem ze telefon kupiony w Europie powinien miec polskie menu,ale pech taki ze go nie ma :(

Mam wiele roznych jezykow a naszego kurcze nie ma.

Muwisz ze ze strony polskiej Hero moge sobie sciagnac?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
Z tego co wiem to kazdy HERO kupiony w europie ma polskie menu. Zobacz w ustawienia ->ustawienia regionalne-> wybierz jezyk. Oczywiscie bedziesz mial to napisane w jezyku w ktorym masz teraz menu. A jesli dalej nie masz polskiego menu to sciagnij sobie oryginalny rom ze strony HTC.

sciagnolem sobie orginalny rom z HTC polska i polskie menu nie mam nadal :(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

A jak wlaczyles pierwszy raz hero to nie bylo do wybrania polskiego menu? Wgrywalem kilka romow i nigdy z tym nie bylo problemow. Az nie chce mi sie wierzyc. A jakie masz jezyki do wyboru teraz w ustawieniach regionalnych?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Witaj

Telefon kupilem w Szwajcarji i moze dla tego nie ma polskiego menu

Telefon od samego poczatku ma tylko cztery jezyki

Niemiecki (Niemcy)

Niemiecki (szwajcarja)

Angielski(anglia)

Angielski(szwajcaria)

francuski(francja)

francuski(szwajcaria)

Wloski(wlochy)

Wloski(szwajcaria)

I po wgraniu nowego romu ze strony HTC Polska nadal pozostaja te same jezyki:(

Napisalem do HTC Polska i powiedzieli ze jest mozliwosc wgrania polskiego softu samemu ale do tego bedzie potrzebna jakas specjalna aplikacja kazali podac mi nr IMEI i maja mi dzis dac odpowiec co dalej.

Mam nadzieje ze uda sie wgrac polski soft.

A co dziwi mnie to ze mam mozliwosc wybrania polskiego jezyka w pisaniu sms a nie mam wyboru jezyka w menu.

Dostalem wlasnie odpowiedz z HTC polska

A to od nich odpowiedz

HTc hero produkowany na Niemcy nie posiada języka polskiego w systemie operacyjnym. Związku z tym również nie będzie możliwości wgrania nowego systemu operacyjnego w języku polskim.

I teraz juz nie wiem co moge zrobic hmhmhm

No wrescie mam polskie menu w Hero

tyle szukania w necie,na forum i pisanie do HTC Polska gdzie dostalem odpowiedz ze nie ma mozliwosci wgrania polskiego softu do telefonu wyprodukowanego na niemcy

A wystarczylo tylko wejsc w telefonie w Market kliknac na lupe i wyszukac MoreLocale pobrac ja i zainstalowac i do wyboru mamy wiele języków.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

witam mam htc hero z t-mobila po wgraniu softu 2.1 znikł język polski wcześniej w wersji 1.5 działało poprzez program morelocale2. czy ktoś wiec co zrobic aby miec polskie menu. z góry dziękuje

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Musiałbyś wgrać soft w wersji WWE

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ja mam podobny problem jak kolega Mann2009.

Telefon byl prawdopodobnie sprowadzony z jakiegos kraju niemiecko jezycznego i mam do wyboru to samo co kolega wyzej.

Wgranie RUU_Hero_HTC_WWE_3.32.405.1_R_Radio_63.18.55.06P_6.35.15.11_release_signed.exe niczego nie zmienilo i w dalszym ciagu musze sie posilkowac More Locale 2.

Pewnie soft rozpoznaje product code. Da sie to jakos zmienic ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Witam wszystkich,

to mój pierwszy wpis, miejmy nadzieję, że nie ostatni (merytoryczny). Dołączam się do problemu przedmówców- kupilem Hero(kolor mocca) z Angielskiej sieci Orange, nie mam simlocka, ale też nie mam PL menu i o to się cała sprawa rozbija. W ustawieniach mam tylko angielski, francuski i hiszpański. Mam Andka 2.1 zaktualizowanego z angielskiej strony HTC, bo do mojego nr S/N na polskiej stronie nie było żadnych aktualizacji. Napisałem do HTC Polska, oto ich odpowiedź:

,,W tej sytuacji limitowana lista języków na urządzeniu nie zezwala na zmianę języka na polski.

Może Pan poszukać dodatkowej aplikacji (na telefonie w MarketPlace) językowej która dodaje język do Androida. Jest to dodatkowe oprogramowanie i nie wspieramy tego. Aby ułatwić Panu szukanie sugerujemy wyszukać aplikacjipod nazwą "morelocal 2".

Więc zacząłem szukać- ściągnąłem jakąś aplikację ,,AndroidVm", szukałem w niej jak i w Markecie aplikacji, wykorystując chyba wszystkie możliwości: morelocal, morelocal 2, more local, more location, more locates, morelocates, costomlocate, custom locate, custom locates itd itp...Niestety NIC nie znalazłem...

Dodam,że mam Market version 1714...

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc w tym ciężkim-bądź co bądź- dla mnie problemie, byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc:)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Może to coś pomoże: http://bit.ly/hyuVbT co do morelocale to aplikacja jest w markecie ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.