Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

goofygoofy

Opinie na temat Goclever Aries 70.

437 postów w tym temacie

Witam. szukam opinii, testu na temat tego sprzętu. Tablet w miarę świeży dlatego w googlach tylko same zapowiedzi. Jak ktoś będzie miał proszę o linka :-)

---------- Post dołączono 10-09-13 o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano 09-09-13 o 21:41 ----------

Witam ponownie. Skusiłem na zakup tego tableciku, jak będzie ktoś zaitereswany to chętnie odpowie na pytania z nim związane:-)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Mam pytania

-jak działa wbudowany modem 3G - są z nim problemy

-ile rzeczywiście trzyma bateria

-jak oceniasz jakość wykonania urządzenia?

Pozdrawiam

rtoip303

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam!

Modem wewnętrzny działa ok, nie zrywa połączeń, nie wiem jaka max prędkość bo ja mam w tym momencie kartę PALY i mam max 4MB/s. Po dostarczeniu tableta przez kuriera bateria mi wytrzymała (cały czas WiFi) prawie 4h !!! aż sam byłem i jestem zaskoczony... na obecną chwilę wg. instrukcji tablet ładuję do 12h, aczkolwiek bateria naładowana w pełni była już po 3,5h. Jeżeli chodzi o wykonanie to wielki szacunek dla Goclever bo tablet jest wykonany naprawdę super tzn. tylna obudowa to połączenie aluminium i dobrej jakości tworzywa. Wcześniej posiadałem Goclever A103... w porównaniu z nim to Aries jest 100x lepiej wykonany i dopracowany. Android 4.2.2 śmiga, aż miło :D

pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy zauważyłeś jakieś wady?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Na razie nie zauważyłam wad. Napewno jak coś zauważę to o tym napiszę :-)

Edytowane przez goofygoofy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Mam kilka pytań odnośnie goclevera aries 70

- ma on 8Gb pamięci a ile jest w tym pamięci do dyspozycji użytkownika?

- może orientujesz się czy ten tablet działa z karta aero2?

- czy podczas właczania i dzialania aplikacji badź przewijania ekranów tablet się przycina lub występują lagi?

Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam.

jeżeli chodzi o pamięć dla użytkownika to jest jej około 5GB.

według producenta działa z kartami aero2 ja niestety nie mam takiej karty więc nie mam jak sprawdzić :-). na tą chwilę jak z niego korzystam to nie zauważyłem przycięć czy lagów. mogę stwierdzić, ze mój smasung galaxy s 3 częściej się przycina niż aries:-)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie ze zaryzykowales i kupiles ten tablet. Twoje opinie na jego temat beda bardzo pomocne innym osobom, ktore planuja go kupic. Jak mozesz to wrzuc jakies zdjecia urzadzenia lub filmik z uruchomionego tabletu.

Mnie natomiast interesuje pare kwestii:

1. Jak sprawuje sie gps (czy sprzet szybko lapie polaczenie z satelitami)?

2. Jaka aplikacja do nawigacji gps jest wgrana na tablet (automapa/mapa map czy cos innego)?

3. Czy gps wymaga polaczenia z internetem czy dziala bez polaczenia?

4. Jak wyglada obsluga multimediow, kodekow. Czy wszystkie filmy (720p, 1080p) chodza bez zaciec?

5. Czy jest odtwarzany dzwiek DTS, (z ktorym czesto tablety maja problem) i AC3 w filmach mkv, mp4?

6. Co zawiera pudelko z tabletem (jakie kable sa dolaczone)?

7. Gdzie kupowales tablet? (allegro czy salon komputerowy)?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja osobiscie poprosil bym o jakis film - dzialnie przegladarki, systemu, gpsu i jakies popularnych gier.

Moze byc nagrywany komorka bez glosu :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GPS jeszcze nie testowałem, mapa jaka jest wygrana to pewno jakiś produkt goclever, napewno nie mapa map i nie auto mapa. Jeżeli chodzi o filmy 720p i 1080p chodzą elegancko, tablet ma wgrany fabrycznie mxplayer i jak narazie nie miałem problemu z odtwirzeniem różnych formatów. Formaty mkv mp4 nawet m2ts chodzą ładnie.

W zestawie z tabletem jest również fajny futerał, ładowarka sieciowa, ładowarka samochodowa, zestaw słuchawkowy, kabel OTG oraz instrukcje :-)

Tablet kupiłem na allegro w sklepie Karen-Notebook http://allegro.pl/show_item.php?item=3509994659

Jeżeli chodzi o jakieś zdjęcia lub film to jak będę miała chwilę czasu to postaram się wrzucić

Doczytałem gdzieś w necie że z tego tabletu nie da się dzwonić, nieprawda tablet może służyć również jako telefon, ma wbudowaną aplikacje do dzwonienia jak i do smsowania i mmsowania :-)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.