Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
cacek14

Wadliwe wyjście słuchawek. Potrzebna pomoc.

Pytanie

Witam. Jestem nowy i chyba nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, więc dojdę do sedna.

Używałem tel normlanie bez romów wsio seria (jestem w tym ciemny) i problem tkwi w tym że niedawno jeszcze słuchawki (każde które podłaczyłem) grały a od wczoraj coś padło. Na seryjnych to samo. Problem jest taki że lewa słuchawka gra ok ale prawa bardzo ale to bardzo cicho. Testowałem na 4 różnych kompletach firmowych słuchawek i nic. Pod pc lapkiem wszystko ok. Tak jak wspominam Telefon Samsung s3 mini. Czy przyjęliby mi to na gwarancje? I oczywiście nie chciałbym płacić za to.. Telefon brany z Plusa. ;)

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi. a takie małe pytanie. Dostane gdzies może te całe złącze i dałoby rade to zrobić na własną ręke? :D

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

• 0

jak masz gwarancję to nie czekaj tylko idź do nich ,powiedz że szło szło i przestało iść i już ,niech naprawiają ,jeśli sam jesteś pewny że nie było grzebane tam niczym (bo to wygląda na uszkodzenie nie softowe) to na pewno na gwarancji to zrobią .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

No nic nie ruszałem by nie utracić gwarancji w niczym po prostu nie ruszać i nie dotykać. Szukałem w google na allegro nikt na ten temat nic nie wie... Nawet nie ma gdzie dokupić części. Ogólnie słuchawki kupiłem już 2 pare i niby oryginalne ale nie grają jak te które dostałem do telefonu, ponieważ tamte też szlak trafił. Ogólnie zawsze jakby nie łaczyło to albo by grało albo wcale, a tu 1 raz sie z czymś takim stykam :D Więc jeśli jutro zdążę to pójde tylko jakoś mam niechęć do oddawania telefonu na gwarancje. Poprzedniemu pozmieniali bebechy...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

a niech po zmieniają wszystko co się da byleby działał i pamiętaj na część naprawiona lub wymienioną masz dwa lata gwarancji od daty naprawy/wymiany ,zażądaj faktury/dowodu naprawy/specyfikacji

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.