• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
ProEditor

Zamówienie z Orange

3 posty w tym temacie

Witam

Zamówiłem wczoraj telefon w ramach przejścia z karty na abonament. Wszystko poszło ładnie, zweryfikowałem numer kodem, który przyszedł sms-em. Wypełniłem wszystkie dane. Dostałem numer zamówienia i nr aktywacyjny. Nie wiem czemu nic nie przyszło na maila, ale skoro mogłem sprawdzić status na stronie orange, to się tym nie przejmowałem.

Po kilku godzinach status zmienił się z "nowe" na "weryfikacja ręczna". W opisie na stronie orange.pl jest napisane, iż taka weryfikacja trwa 24h. Owszem trwała.

Ku mojemu zdziwieniu, dzisiaj status zamówienia to "zakończone". Nie dostałem telefonu, nie dostałem informacji na maila.

Co oznacza ten status? Czy to znaczy, że go wysłali?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u mnie wyglądało to tak . dostawałem następujące meile

1 twoje zamówienie zmieniło status na nowe

2 twoje zamówienie zmieniło status na złożone

3 twoje zamówienie zmieniło status na wysłane

4 twoje zamówienie zmieniło status na zamknięte (po odebraniu telefonu)

dodam że od zamówienia do statusu wysłane minęły 3 dni ..

ten status zakończone zapewne chodzi o to że weryfikacja została zakończona . musisz zostać poinformowany meilowo lub przez sms że zamówienie zostało wysłane

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no tylko nie wiem dlaczego od razu status zakonczone, hmm

może zakonczone, że zaakceptowali i teraz dalej będzie "wysłane"?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.