Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• Ogłoszenia

• Raciborski

Nabór na Moderatora Działu: Sony - Telefony   19.09.2016

Drogi użytkowniku       Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek.
      Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.        
      Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie .
      Jak zgłosić swoją kandydaturę?
      Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych - ldawid, zdybo, Pajonk, Hubal. Zawierać ona musi: Twoje imię i Nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas.
      Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
juhu07

Kingo Android ROOT - root bez zabawy kernelami

122 postów w tym temacie

Program Kingo Android Root pozwala na zrootowanie naszej Xperii bez używania Flashtoola i instalacji starszych wersji kerneli. Działanie programu jest dziecinnie proste.

1. Pobieramy program ze strony wybierając nasz model: All Android devices supported by Kingo Android Root

2. Odpalamy program

3. Włączamy tryb debugowania.

4. Podpinamy nasz telefon do komputera.

5. Wybieramy wersję systemu

Program sam pobierze wszystkie potrzebne sterowniki. Nasze zadanie sprowadza się tyko do wybrania wersji systemu ;)

Działa na najnowszej wersji systemu 2.67

Pozdrawiam

All Android devices supported by Kingo Android Root

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę że działa ;-)

tzn na XZ z 4.2.2 i dla 10.3.1.A.2.67

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Działa i ma się dobrze ;) Dla mnie to zbawienna metoda bo nie lubię wgrywać kerneli :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, a zabezpieczenie konta root przed paskudztwami 'chcącymi' je przejąć w jaki sposób zrealizować?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A u mnie pokazuje downloading device driver. 0%, czekam, czekam i nic. Czy ktoś wie o co kaman?

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dołączono o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

A u mnie pokazuje downloading device driver. 0%, czekam, czekam i nic. Czy ktoś wie o co kaman?

Na innym kompie poszło, ale stanęlo na Fetching scripts... Czy to powinno tak długo trwać?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cała operacja trwała u mnie nie dłużej niż 5 minut.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie podobnie - przed chwila zrobiłem

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalk 4

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaki macie Soft? Ja mam 244 i może dlatego coś nie idzie?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

244 to bodajże 4.1.2? Powinno iść też, tylko w menu musisz wybrać wersję 4.1.2. Nie ma opcji żeby nie zadziałało. Ja mam 2.67 i działa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

244 to 4.22...będę jeszcze próbował

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.