Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

marti_ns

[FAQ] Promocja batoników KitKat

Polecane posty

marti_ns   
Otrzymana reputacja: 5
marti_ns

Żeby nie mieszać tematu androida z batonami i dać żyć moderatorowi zakładam nowy temat dotyczący tych drugich.

Z uwagi lenistwo niektórych użytkowników i na znaczną ilość pytań i wątpliwości o rzeczy widniejące w REGULAMINIE PROMOCJI sporządzam FAQ

1. W jakim czasie mogę wziąć udział w promocji?
    Od 1 października 2013 r. do 31 grudnia 2013 r.
  2. Co jeśli kupiłem baton przed rozpoczęciem promocji?
    Tylko zgłoszenia paragonów z datą od 1 października 2013 r. biorą udział w losowaniu
  3. Jakie batony biorą udział w promocji?
    KIT KAT CHUNKY 40g, KIT KAT CHUNKY White 40g, KIT KAT CHUNKY Peanut Butter 42g, KIT KAT CHUNKY Xtra Break 48g, KIT KAT 4 Paluszki 45g, KIT KAT 2 Paluszki MP (9x20,7g), KIT KAT SENSES Hazelnut 31g
  4. Jak wziąć udział w promocji?
    Należy wysłać nr paragonu lub kodu z naklejki (w automatach vendingowych) na nr 70 966 lub wysłać ze strony http://www.kitkat.pl. Trzeba być osobą pełnoletnią.
  5. Czy tylko batony w opakowaniach promocyjnych biorą udział w losowaniu?
    Nie. W promocji biorą udział wszystkie (te bez robota też a:P) opakowania zakupione w okresie trwania promocji. W przypadku zakupu w maszynach vendigowych tylko opakowania promocyjne z nakleją zawierająca kod.
  6. Czy kupując kila batonów na jeden paragon zwiększam swoje szanse na udział w promocji?
    Nie. W losowaniu biorą udział nr paragonów, jeśli kupiłeś kilka batonów na raz to masz tylko jeden paragon.
  7. Czy zwiększę swoje szanse w promocji wysyłając ten sam kod z różnych numerów telefonów?
    Nie. Nie ma znaczenia z jakiego numeru wysłałeś zgłoszenie. Udział bierze tylko nr paragonu lub naklejki. Przyjmowane jest tylko pierwsze zgłoszenie. Możesz wysyłać kilka zgłoszeń, ale na wszystkie musisz mieć inny nr z paragonu.
  8. Ile razy wysłany kod bierze udział w losowaniu?
    Jeden nr paragonu lub naklejki bierze udział tylko raz w losowaniu w dniu roboczym następującym po dniu zgłoszenia.
  9. Co jeśli na paragonie jest błędna waga batona lub jest nie jest napisane "KIT KAT"?
    Nic nie szkodzi. Ważne aby z paragonu wynikało że zakupiłeś baton "Kit Kat" a nie jakiś inny. To że będzie podana inna waga lub samo Chunky nie ma znaczenia. Jeśli będzie samo "batonik" może być problem z odbiorem nagrody.
  10. Jak się dowiem czy wygrałem?
    Do 3 dni organizator dzwoni do osoby wygranej z nr telefonu zaczynającego się na 537-XXX-XXX najczęściej ok godz. 12.* W przypadku braku kontaktu telefonicznego podejmuje 2 kolejne próby kontaktu telefonicznego w ciągu kolejnego dnia roboczego, w godzinach 9.00 – 17.00.
    * wg doniesień użytkowników forum którzy wygrali
  11. Co zrobić jeśli wygrałem?
    Przedstawiciel powie co zrobić podczas informowania o wygranej. Wysyłamy oświadczenie o ukończeniu 18 lat oraz wszystkie paragony i opakowanie z każdego rodzaju zakupionego batona. W przypadku opakowań z maszyn vendingowych - również oświadczenie od dacie zakupu, bo paragonu nie mamy ;)
    (dzięki CinCin27)
  12. Kiedy są ogłaszani zwycięzcy na stronie?
    Lista zwycięzców dostępna jest na stronie w terminie 21 dni roboczych od daty losowania w postaci imienia, pierwszej litery nazwiska i miejscowości.
  13. Wygrałem Nexus'a, kiedy go otrzymam?
    Nagrody w Loterii wysyłane są Zwycięzcom przesyłką kurierską do dnia 3 marca 2014 r.
  14. Ile razy mogę wygrać?
    Max 2 razy.
  15. Czy muszę zapłacić podatek od wygranej?
    Nie, zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.
    (Dzięki Solaris557)

FAQ będzie aktualizowany na bieżąco.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalk 4

Edytowane przez marti_ns

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marti_ns   
marti_ns

Dla zainteresowanych batony kupiłem w żabce. Rejestracja oraz regulamin ma być na android.com/kitkat ale nic nie widzę. Może dopiero 1 października pojawia się informacje.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalk 4

post-39739-14255730862771_thumb.jpg

post-39739-1425573086328_thumb.jpg

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
watchman71   
Otrzymana reputacja: 0
watchman71

Tez myślałem że opakowanie wystarczy i w nim będzie zawarty kod a tymczasem kicha bo kupiłem KK w automacie w biurze i tyle widział paragonu :DDD

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Melfi   
Otrzymana reputacja: 2
Melfi

Wpis KitKata na G+ dotyczący batonik z automatów:

batony, które kupiliście w maszynach vendingowych, nadal mogą wziąć udział w loterii - warunek: na opakowaniu musi znajdować się specjalna naklejka informująca o loterii i zawierająca kod. W takim przypadku musicie zachować opakowanie wraz z naklejką! Powodzenia! :)

Swoją drogą w biedronce też są. Poczekajcie jeszcze te 24h :). Wszystkiego się dowiemy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BlueBlazer   
Otrzymana reputacja: 244
BlueBlazer

A co można wygrać?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Fafiq   
Otrzymana reputacja: 9
Fafiq

Tablet Nexus 7

Wysłane z Nexus 4

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
domibobi   
domibobi

Panowie to na prawdę prosta sprawa. Na każdym paragonie jest jego numer i to właśnie, ten numer trzeba będzie podać przy rejestracji. Na dobrą sprawę można mieć tylko jedno opakowanie po batonie i dużo paragonów. W przypadku wygranej trzeba okazać paragon z właściwym numerem (podanym przy rejestracji) i pewnie opakowanie. Wszystko.

Nexus4 by Tapatalk4

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
DaN995   
Otrzymana reputacja: 2395
DaN995

Ale tylko naklejki z kodem maja te z automatu? Bo bylem w Biedronie dzisiaj i na opakowaniu zadnej naklejki..

Śmignięte z Nexusa 4 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
domibobi   
domibobi

Przykładowy paragon...

ysu8yhaj.jpg

Nexus4 by Tapatalk4

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Melfi   
Otrzymana reputacja: 2
Melfi
Ale tylko naklejki z kodem maja te z automatu? Bo bylem w Biedronie dzisiaj i na opakowaniu zadnej naklejki..

Śmignięte z Nexusa 4 za pomocą Tapatalk

Nie, w Biedronce są normalne, z nadrukowanym androidem. A czy w automatach są takie z naklejkami - nie wiem, wkleiłem tylko to co napisali na G+ KitKata.

Chyba jak będę kupować batoniki to będę na każdy brał osobny paragon :E

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.