• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
marti_ns

[FAQ] Promocja batoników KitKat

1923 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Żeby nie mieszać tematu androida z batonami i dać żyć moderatorowi zakładam nowy temat dotyczący tych drugich.

Z uwagi lenistwo niektórych użytkowników i na znaczną ilość pytań i wątpliwości o rzeczy widniejące w REGULAMINIE PROMOCJI sporządzam FAQ

1. W jakim czasie mogę wziąć udział w promocji?
    Od 1 października 2013 r. do 31 grudnia 2013 r.
  2. Co jeśli kupiłem baton przed rozpoczęciem promocji?
    Tylko zgłoszenia paragonów z datą od 1 października 2013 r. biorą udział w losowaniu
  3. Jakie batony biorą udział w promocji?
    KIT KAT CHUNKY 40g, KIT KAT CHUNKY White 40g, KIT KAT CHUNKY Peanut Butter 42g, KIT KAT CHUNKY Xtra Break 48g, KIT KAT 4 Paluszki 45g, KIT KAT 2 Paluszki MP (9x20,7g), KIT KAT SENSES Hazelnut 31g
  4. Jak wziąć udział w promocji?
    Należy wysłać nr paragonu lub kodu z naklejki (w automatach vendingowych) na nr 70 966 lub wysłać ze strony http://www.kitkat.pl. Trzeba być osobą pełnoletnią.
  5. Czy tylko batony w opakowaniach promocyjnych biorą udział w losowaniu?
    Nie. W promocji biorą udział wszystkie (te bez robota też a:P) opakowania zakupione w okresie trwania promocji. W przypadku zakupu w maszynach vendigowych tylko opakowania promocyjne z nakleją zawierająca kod.
  6. Czy kupując kila batonów na jeden paragon zwiększam swoje szanse na udział w promocji?
    Nie. W losowaniu biorą udział nr paragonów, jeśli kupiłeś kilka batonów na raz to masz tylko jeden paragon.
  7. Czy zwiększę swoje szanse w promocji wysyłając ten sam kod z różnych numerów telefonów?
    Nie. Nie ma znaczenia z jakiego numeru wysłałeś zgłoszenie. Udział bierze tylko nr paragonu lub naklejki. Przyjmowane jest tylko pierwsze zgłoszenie. Możesz wysyłać kilka zgłoszeń, ale na wszystkie musisz mieć inny nr z paragonu.
  8. Ile razy wysłany kod bierze udział w losowaniu?
    Jeden nr paragonu lub naklejki bierze udział tylko raz w losowaniu w dniu roboczym następującym po dniu zgłoszenia.
  9. Co jeśli na paragonie jest błędna waga batona lub jest nie jest napisane "KIT KAT"?
    Nic nie szkodzi. Ważne aby z paragonu wynikało że zakupiłeś baton "Kit Kat" a nie jakiś inny. To że będzie podana inna waga lub samo Chunky nie ma znaczenia. Jeśli będzie samo "batonik" może być problem z odbiorem nagrody.
  10. Jak się dowiem czy wygrałem?
    Do 3 dni organizator dzwoni do osoby wygranej z nr telefonu zaczynającego się na 537-XXX-XXX najczęściej ok godz. 12.* W przypadku braku kontaktu telefonicznego podejmuje 2 kolejne próby kontaktu telefonicznego w ciągu kolejnego dnia roboczego, w godzinach 9.00 – 17.00.
    * wg doniesień użytkowników forum którzy wygrali
  11. Co zrobić jeśli wygrałem?
    Przedstawiciel powie co zrobić podczas informowania o wygranej. Wysyłamy oświadczenie o ukończeniu 18 lat oraz wszystkie paragony i opakowanie z każdego rodzaju zakupionego batona. W przypadku opakowań z maszyn vendingowych - również oświadczenie od dacie zakupu, bo paragonu nie mamy ;)
    (dzięki CinCin27)
  12. Kiedy są ogłaszani zwycięzcy na stronie?
    Lista zwycięzców dostępna jest na stronie w terminie 21 dni roboczych od daty losowania w postaci imienia, pierwszej litery nazwiska i miejscowości.
  13. Wygrałem Nexus'a, kiedy go otrzymam?
    Nagrody w Loterii wysyłane są Zwycięzcom przesyłką kurierską do dnia 3 marca 2014 r.
  14. Ile razy mogę wygrać?
    Max 2 razy.
  15. Czy muszę zapłacić podatek od wygranej?
    Nie, zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.
    (Dzięki Solaris557)

FAQ będzie aktualizowany na bieżąco.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalk 4

Edytowane przez marti_ns

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla zainteresowanych batony kupiłem w żabce. Rejestracja oraz regulamin ma być na android.com/kitkat ale nic nie widzę. Może dopiero 1 października pojawia się informacje.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalk 4

post-39739-14255730862771_thumb.jpg

post-39739-1425573086328_thumb.jpg

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez myślałem że opakowanie wystarczy i w nim będzie zawarty kod a tymczasem kicha bo kupiłem KK w automacie w biurze i tyle widział paragonu :DDD

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpis KitKata na G+ dotyczący batonik z automatów:

batony, które kupiliście w maszynach vendingowych, nadal mogą wziąć udział w loterii - warunek: na opakowaniu musi znajdować się specjalna naklejka informująca o loterii i zawierająca kod. W takim przypadku musicie zachować opakowanie wraz z naklejką! Powodzenia! :)

Swoją drogą w biedronce też są. Poczekajcie jeszcze te 24h :). Wszystkiego się dowiemy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co można wygrać?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tablet Nexus 7

Wysłane z Nexus 4

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie to na prawdę prosta sprawa. Na każdym paragonie jest jego numer i to właśnie, ten numer trzeba będzie podać przy rejestracji. Na dobrą sprawę można mieć tylko jedno opakowanie po batonie i dużo paragonów. W przypadku wygranej trzeba okazać paragon z właściwym numerem (podanym przy rejestracji) i pewnie opakowanie. Wszystko.

Nexus4 by Tapatalk4

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale tylko naklejki z kodem maja te z automatu? Bo bylem w Biedronie dzisiaj i na opakowaniu zadnej naklejki..

Śmignięte z Nexusa 4 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przykładowy paragon...

ysu8yhaj.jpg

Nexus4 by Tapatalk4

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale tylko naklejki z kodem maja te z automatu? Bo bylem w Biedronie dzisiaj i na opakowaniu zadnej naklejki..

Śmignięte z Nexusa 4 za pomocą Tapatalk

Nie, w Biedronce są normalne, z nadrukowanym androidem. A czy w automatach są takie z naklejkami - nie wiem, wkleiłem tylko to co napisali na G+ KitKata.

Chyba jak będę kupować batoniki to będę na każdy brał osobny paragon :E

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.