• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
Lwomati

Kruger&Matz Mist - opinie, recenzje, spostrzeżenia.

137 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Dzisiaj na konferencji prasowej ukazał się nowy smartfon Kruger&Matz

Model MIST.

OPIS Smartfona:

Procesor - czterordzeniowy Qualcomm MSM8225Q Cortex A5 1.2GHz

Procesor graficzny Adreno 203

1GB pamięci RAM DDR3

4GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowania jej o dodatkowe 64GB z pomocą karty microSD

4.3 calowy ekran IPS o rozdzielczości 540x960 pikseli - Dragontrail

Kamera tył - 8.0 Mpix + dioda doświetlająca

Kamera przód - 2.0 Mpix

dual sim (2 x microSIM), wifi b/g/n, Bluetooth 3.0, GPS, port micro USB

Bateria - 1600mAh (wbudowana!)

Wymiary - 124 x 62 x 8,4 mm

Waga - 105 gramów

system Android Jelly Bean 4.1.2 (wkrótce aktualizacja do 4.2.2)

Sugerowana cena na dzień 01.10.2013 - 670 PLN

post-193963-14255730949524_thumb.jpg

post-193963-14255731447011_thumb.jpg

post-193963-14255731447261_thumb.jpg

post-193963-14255731447541_thumb.jpg

Edytowane przez wdarku
Dodano spoiler

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Kruger&Matz pisze na Facebooku:

MIST i LIVE mają takie same parametry, MIST jedynie ma mniejsze wymiary w związku z czym jest dedykowany przede wszystkim dla małych, kobiecych dłoni. Ale Panom też może odpowiadać.
Edytowane przez wdarku
Forum zabrania podawania linków do stron o tematyce Android

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MIST i LIVE mają takie same parametry, MIST jedynie ma mniejsze wymiary w związku z czym jest dedykowany przede wszystkim dla małych, kobiecych dłoni. Ale Panom też może odpowiadać.
A mniejsza pojemność baterii to niby nie różnica ? 1600mAh będzie tak szybko znikało jak 1800mAh w LIVE.

Spodziewałem się czegoś z lepszą baterią i w niższej cenie, tak za 539 zł. Tylko na cenę trzeba wziąć poprawkę bo to sugerowana.

Prawdopodobnie oddam żonie LIVE i kupię myPhone NEXT

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja też myślałam, że coś zmienią z bateria skoro tak wiele było opinii krytycznych na ten temat.. :facepalm: Też liczyłam na podobną cenę jak Ty SamXel... ciekawe jak będzie wyglądał czarny :) a jaka była sugerowana cena producenta modelu LIVE??

---------- Post dołączono o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

o już znalazłam zdjęcie czarnego :)

[ATTACH=CONFIG]59386[/ATTACH]

Edytowane przez kar0linaa_

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

jaka była sugerowana cena producenta modelu LIVE??
699 PLN.

Smartfony - porównaj produkty - Krüger&Matz

MIST -> Sugerowana cena detaliczna: 670zł

Więc spokojnie po 599 zł. powinny być w sprzedaży, na początku.

Potem spadek o kolejne kilkadziesiąt złotych.

I tak przesadzili z ceną.

Edytowane przez SamXel

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś mi się wydaje, że owa cena szybko zaliczy spadek

Wysyłane z mojego LG-E610 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w ogóle to mist ma baterię wbudowaną na stałe :o tak napisali na spiders web

---------- Post dołączono o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

no to 27 zł za mniejszą pojemnośc baterii i mniejszy ekran... :/ a ja też myślałam, że będzie za 599zł

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A mniejsza pojemność baterii to niby nie różnica ? 1600mAh będzie tak szybko znikało jak 1800mAh w LIVE.

Prawdopodobnie oddam żonie LIVE i kupię myPhone NEXT

To samo zrobię ze swoim. Ale poczekam jeszcze chwile na jakieś opinie o Next.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To samo zrobię ze swoim. Ale poczekam jeszcze chwile na jakieś opinie o Next.
Też a:)

Na razie tylko filmy z rozpakowania np.

Podobają mi się podgumowane plecy w NEXT :)

LIVE się ślizga w ręce. Trochę strach go dawać żonie do tak małych rączek.

Przydałoby się składane etui jak do ACE http://img.bazarek.pl/197853/13819/3534454/871095855049bae2dbc81.jpg

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.