Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

myPhone Duosmart

duosmart myphone

• Zamknięty Temat jest zamknięty
371 odpowiedzi w tym temacie

#71 OFFLINE   matiap

• 11 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 19:35

W aplikacji gosms nie ma takich problemów

Wysłane z mojego HTC Vision

Ciekawa propozycja, dzięki.
Wolałbym jednak nie instalować dodatkowych aplikacji, a niech zacznie działać jak należy, to co jest fabrycznie w telefonie.

PS używasz wersji zwykłej czy pro? Na HTC czy też w duosmarcie?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#72 OFFLINE   JerzyG

• 61 postów
  • Telefon:myPhone DuoSmart

Napisano 29 listopad 2013 - 20:00

Ale za to BDB Skype na nim śmiga i Audio i Video

#73 OFFLINE   Shaom

• 168 postów
  • Telefon:Myphone DuoSmart

Napisano 30 listopad 2013 - 00:11

Właśnie próbuję go flashować (fabryczny root) - chciałbym wgrać rom MIIUI: [ROM][AROMA] MIUI™ V5 for Walton Primo G1 [STABLE] - xda-developers. Rozumiem, że najpierw muszę wgrać cwm? Próbuję za Pomocą sp flash tool wgrać: [ROM][CWM] Official Jelly Bean v4.1 For Walton Primo G1 (MT6577) - xda-developers stery zainstalowałem, pasek jest czerwony i error 8038. Tel wyłączony, z baterią i bez ten sam komunikat. Debugowanie usb włączone.

Myphone DuoSmart / PRiMONeX™ V3.0

#74 OFFLINE   JerzyG

• 61 postów

Napisano 30 listopad 2013 - 09:31

a zrobiłeś może kopie zapasową oficjalnego romu?

#75 OFFLINE   raq1980

• 21 postów
  • Telefon:myPhone Duosmart

Napisano 30 listopad 2013 - 10:59

Niesamowity sposób zdobywania nowych klientów, pozwalając im tylko dzwonić, a zabraniając odbierać jakiekolwiek rozmowy!!!
Najwyższa szkoła marketingu )))

Juz mozna sie dodzwonic na sima tubiedronka, czyli dziala w obie strony z wyjatkiem ...dodzwonienia sie z tubiedronka do tubiedronka :E
Czyli, prawie tydzien darmowych rozmow pomiedzy biedronkami juz przelecial :hurra: Chyba za reszte hajsu zadzwonie z ciekawosci na obluge klienta (jak maja cos takiego :)) i zobacze co beda gadac...

Real Racing 3 działa na tym sprzęcie

U mnie dziala, ale dzwiek sie tnie i filmiki z deka. Po wylaczeniu muzyki, dzwieki furek sa w miare i grac idzie, ale jednak pare klatek moglo by byc wiecej :)

PYTANIA
1.
Jest jakas apka na andka, ktora zrobi, by oczyszczony ram nie powracal z uruchamianymi ponownie aplikacjami ? Jednym slowem, by nie pozwalala na ponowny rozruch, bo jedyny sposob na malo ramu, to chyba odistalowanie google play i podobnych tematow :mad:
Dlatego tak sie bronilem przed androidami, nawet do majtek google by chcial mi zajrzec :E
2. Chcialbym zgrac konta google, ktore utworzylem w telefonie z komputerem, ale zdaje sie, ze nie pamietam hasla (chociaz wydaje mi sie, ze wpisuje poprawnie ;)). Mozna to gdzies sprawdzic w fonie ? Dopiero zaczynam z androidami ;)

Użytkownik raq1980 edytował ten post 30 listopad 2013 - 11:05

#76 OFFLINE   Krzysiocz

• 1 postów

• Tablet:muTab 11

Napisano 30 listopad 2013 - 12:30

Witam wszystkich forumowiczów.
Nie wiem dlaczego u mnie w telefonie nie działa "Bluetooth" Wyszukuje urządzenia, widzi je, funkcja widzialności włączona,
a nie można sparować z inymi telefonami czy też komputerami. Może jakaś ukryta opcja o której nie wiem .
Pozdrawiam

#77 OFFLINE   michbag

• 203 postów
  • Telefon:xperia z1

• Tablet:lenovo s6000

• Sieć:Plus

• Firmware:L

Napisano 30 listopad 2013 - 18:22

Witam
Man pytanie odnosnie chrome , czy w waszych fonach tez tak strasznie tnie przy przewijaniu stron

#78 OFFLINE   Shaom

• 168 postów
  • Telefon:Myphone DuoSmart

Napisano 01 grudzień 2013 - 00:52

a zrobiłeś może kopie zapasową oficjalnego romu?

Zrobiłem backup user data, ale to z oficjalnego recovery - generalnie phone działa, ale nic nie zostało zmodyfikowane. Znalazł ktoś tutorial step by step bo szczerze mówiąc nic z tego nie rozumiem :D

Myphone DuoSmart / PRiMONeX™ V3.0

#79 OFFLINE   gik

• 27 postów
  • Telefon:HTC Desire Z

• Firmware:CM 9

Napisano 01 grudzień 2013 - 11:22

Ciekawa propozycja, dzięki.
Wolałbym jednak nie instalować dodatkowych aplikacji, a niech zacznie działać jak należy, to co jest fabrycznie w telefonie.

PS używasz wersji zwykłej czy pro? Na HTC czy też w duosmarcie?

Gosms pro, wersja darmowa, zawsze i wszędzie w każdym telefonie ją instaluje.
Nie rozumiem toku rozumowania nie instalować dodatkowych aplikacji, po to na androida tyle tego jest, żeby każdy używał to co chce i co najlpiej działa, a nie sztywno jak w microsofcie...
Co do innych przeglądarek to też to zauważyłem, podczas przesuwania strasznie się tnie, nie wiem czemu, we wszystkich duo tak jest.
Bateria wytrzymała 3 dni normalnego użytkowania, ale jest tylko jedna karta aktywna.

Wysłane z mojego HTC Vision

#80 OFFLINE   ponczi

• 2011 postów
  • Telefon:HUAWEI Ascend G6 LTE

• Tablet:Overmax ov-basecore 10

• Sieć:Play

Napisano 01 grudzień 2013 - 11:34

Dla zainteresowanych:
w krakowskiej biedronce, przy ulicy Lipskiej, jest jeszcze przynajmniej jeden duosmart.

HUAWEI Ascend G6 LTE + HUAWEI Ascend Y300 + LG Swift GT540

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: duosmart, myphone