Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

siemcia

Tablet nie chce się uruchomić

Rozwiązany

siemcia   
Otrzymana reputacja: 0
siemcia

Tablet nie chce się uruchomić. Wczoraj ładowałem go do pełna (100%), więc nie ma opcji, żeby się rozładował. Dzisiaj gdy obudziłem się rano tablet nie chciał się włączyć, czarny ekran i nic poza tym, 0 jakiejkolwiek reakcji. Próbowałem trzymać przycisk power nawet 30 sekund, próbowałem również różnych kombinacji typu power + vol i dalej lipa. Właściwie to już nie pierwsza taka sytuacja z tym tabletem, po pewnym czasie się sam włączył mam nadzieje że i tym razem też tak bęzie. Ktoś wie co na to zaradzić?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
blom   
Otrzymana reputacja: 99
blom
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
topic 10zn[/WARNT]
Podaj model tabletu żeby można było coś poradzić.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
87marcin   
87marcin

Domyślam się że chodzi o tablet Goclever i72. Jeżeli tak to tu masz instrukcję i nowy rom.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
siemcia   
siemcia

Takie małe niedopatrzenie, oczywiście chodzi o i72. Z wgraniem czegokolwiek na tablet może być ciężko, bo komputer go nie wykrywa kiedy jest wyłączony, a włączyć się go nei da...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
87marcin   
87marcin

Nie musisz podłączać tabletu do komputera, wystarczy że ściągniesz ten plik co podałem w linku i wgrasz na kartę pamięci. Resztę masz w instrukcji.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
siemcia   
siemcia

Dziwna sprawa. Próbowałem go włączyć od kilku ładnych godzin, próbując przeróżnych kombinacji, trzymając przycisk power nawet po 50 sekund aż tu nagle jakoś dziwnie zaczął sam z siebie się grzać, więc spróbowałem wtedy jeszcze raz i proszę.. włączył się:) czyżby sam się naprawił ;) a może wiecie co mógłbym zrobić żeby taka sytuacja nie miała więcej miejsca, może trzeba wgrać jakieś oprogramowanie?

Edytowane przez siemcia

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.