• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
siemcia

Tablet nie chce się uruchomić

6 postów w tym temacie

Tablet nie chce się uruchomić. Wczoraj ładowałem go do pełna (100%), więc nie ma opcji, żeby się rozładował. Dzisiaj gdy obudziłem się rano tablet nie chciał się włączyć, czarny ekran i nic poza tym, 0 jakiejkolwiek reakcji. Próbowałem trzymać przycisk power nawet 30 sekund, próbowałem również różnych kombinacji typu power + vol i dalej lipa. Właściwie to już nie pierwsza taka sytuacja z tym tabletem, po pewnym czasie się sam włączył mam nadzieje że i tym razem też tak bęzie. Ktoś wie co na to zaradzić?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
topic 10zn[/WARNT]
Podaj model tabletu żeby można było coś poradzić.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Domyślam się że chodzi o tablet Goclever i72. Jeżeli tak to tu masz instrukcję i nowy rom.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie małe niedopatrzenie, oczywiście chodzi o i72. Z wgraniem czegokolwiek na tablet może być ciężko, bo komputer go nie wykrywa kiedy jest wyłączony, a włączyć się go nei da...

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie musisz podłączać tabletu do komputera, wystarczy że ściągniesz ten plik co podałem w linku i wgrasz na kartę pamięci. Resztę masz w instrukcji.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dziwna sprawa. Próbowałem go włączyć od kilku ładnych godzin, próbując przeróżnych kombinacji, trzymając przycisk power nawet po 50 sekund aż tu nagle jakoś dziwnie zaczął sam z siebie się grzać, więc spróbowałem wtedy jeszcze raz i proszę.. włączył się:) czyżby sam się naprawił ;) a może wiecie co mógłbym zrobić żeby taka sytuacja nie miała więcej miejsca, może trzeba wgrać jakieś oprogramowanie?

Edytowane przez siemcia

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.