Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

adi191pls

Temat do hejtowania producentów samochodów :)

Rozwiązany

adi191pls   
Otrzymana reputacja: 444
adi191pls

Jak w temacie.

Prosiłbym bez obrażania osób.

To może zacznę - VW to awaryjne syfy, co chwilę się psują, a jak się je naprawi, to znowu się psują :orany:

Edytowane przez Kaszell

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piyoter   
Otrzymana reputacja: 25
piyoter

No jasne, przecież jestem tylko przedstawicielem handlowym z octawią w dizlu (który jest mułowaty, że nie zdążam nigdzie dojechać) i szajsungiem (z którego nie moge sie nigdzie dodzwonic, bo zdycha) :niggaplease:

Ale juz tak poważnie mówiąc - naprawdę cieżki jest los takich przedstawicieli, tak "hojnie" obdarowanych przez firmy. Chylę czoła przed nimi.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Paulus27   
Otrzymana reputacja: 303
Paulus27

Jedna bliska osoba z rodziny w pewnej korporacji dostała wszystko, łącznie z nowiutkim autkiem, smartfonem i nieograniczonymi bloczkami na paliwo, na hotele i zwrotem ponoszonych kosztów nawet na jedzenie, tylko że nie tylko w samochodzie była pełna inwigilacja z dokładną historią podróży, postojów ale i w komórce. Coś za coś. jak się człowiek zgadza na takie warunki to niestety musi ich przestrzegać. Fakt, kasa była dosyć przyzwoita, bo 7,5k do ręki, ale zero prywatności, zawsze gotowa na wyjazd i mało kiedy w domu. Nawet dostawała zwroty kasy na pranie, i ciuchy, bo nie było szans by miała garderobę przy sobie, gdyż była koordynatorem na całą południową Polskę i non stop w hotelach i samochodzie.

Żal mi jej jest, bo kasa niby jest ale życie upływa na niczym i za chwilę będzie już za późno na rodzinę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
slawrumia   
Otrzymana reputacja: 51
slawrumia

Wystarczy w autach gps to już chyba standard. A kto tam co pitoli kto by to słuchał, lepsze są kable przyjdą i sami doniosą esencje :PP , No ale wtedy można zweryfikować w nagraniach.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Paulus27   
Paulus27
No jasne, przecież jestem tylko przedstawicielem handlowym z octawią w dizlu (który jest mułowaty, że nie zdążam nigdzie dojechać) i szajsungiem (z którego nie moge sie nigdzie dodzwonic, bo zdycha) :niggaplease:

Widzisz, trudno ci to zrozumieć, że są ludzie, dla których to jaką "furą" się jeździ nie ma większego znaczenia. Dla mnie ważne jest że jest bezawaryjnie, nie przepalam niepotrzebnie kasy na paliwo, bo jazda jest na tyle tania że nie ma dla mnie większego znaczenia ile kosztuje ON.

Tak jak ty może myślałem kiedyś, jak byłem smarkaczem i wydawało mi się że o klasie człowieka świadczy złoty Rolex, najnowszy iPhone i czerwona 300 konna fura z alufelami 19''.

Niestety powiem ci że tak myśląc daleko się nie dojedzie, chyba że w samotność lub kupioną przyjaźń :D

A skąd ten pomysł że jestem przedstawicielem handlowym :DDD

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
slawrumia   
slawrumia

Pioter octavia nie jest zła nie narzekaj sam kiedyś chciałem kupic. A szajsung ci zdycha bo bo ciągle nawigacja chodzi i wysyła sledzenie niestety tylko ładowarka.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kaszell   
Otrzymana reputacja: 73
Kaszell

Octavia to bardzo dobre auto z świetnymi silnikami. Tylko w Polsce panuje durne przekonanie że jest to auto złe.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Paulus27   
Paulus27

Zdecydowanie tak. 185 tys przebiegu i zawieszenie nie ruszane, co na naszych drogach jest fenomentem. Wcześniej w renówce nie było roku bym nie musiał robić zawieszenia, jak nie gałki to sworznie, normalnie masakra. A jestem strasznie czuły na jakiekolwiek stuki czy puki w zawieszeniu i układzie kierowniczym. Octavię kupiłbym ponownie.

Piyoter a czy Honda Accord 2.4 V-Tec jest już dobrym samochodem ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
slawrumia   
slawrumia

Dokładnie pamiętam że jakiś dobry silniczek był chyba 1.9TDI a cena nówki była z 45tys tylko że stary model i z tyłu trochę mało miejsca było.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
shaka   
Otrzymana reputacja: 242
shaka

Ja tam nie znoszę diesli. Głośne, trzęsą itp.

chociaż silniki renault dci są ok, elastyczne i dynamiczne, choć korbowody siadają czasem przy piłowaniu silnika.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.