Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

adi191pls

Temat do hejtowania producentów samochodów :)

Rozwiązany

WKD622   
Otrzymana reputacja: 115
WKD622

Ja tylko obalam Twoje rozważania na temat analogi zakupu sgs4 i bmw. Bo sgs4 to nie jest ekskluzywny telefon, tylko zabawka dla ludu o czym świadczą wyniki sprzedaży. A dobrze wyposażone bmw serii 5 kosztuje 200 tys złotych...

Wypisane z Sony Xperia Z1.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
slawrumia   
Otrzymana reputacja: 51
slawrumia

Bmw całkiem fajne można kupić za 10 koła .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kaszell   
Otrzymana reputacja: 73
Kaszell

Niekoniecznie. Możesz mieć możliwość kupna Audi czy BMW ale kupić np. Superb czy Octavię, ponieważ po prostu patrzysz na specyfike auta lub telefonu. :) (koszty servisu, awaryjność, podatność na kradzieże itd).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
WKD622   
WKD622

Jak kogoś stać na nowe bmw i ma zamiar je kupic to pod warunkiem że nie jest idiotą bierze pod uwagę również to czy go stać by je utrzymać ;).

---------- Post dołączono o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Ale rozumiem do czego dążycie. Wiadomo. Nie każdy kto ma kasę na bmw musi nim jeździć. Nie każdy widzi po prostu taka potrzebę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Paulus27   
Otrzymana reputacja: 303
Paulus27
Wiec właściciel bmw może z wyboru używać n4 a właściciel octavi nie może z wyboru jeździć bmw xD

Może, tylko problem w tym czy jest to dla niego ważne. Na mnie BMW nie robi żadnego wrażenia. Przed zakupem Octavi mogłem sobie kupić wspomnianą wyżej Hondę Accord 2.4 w skórze i tiptronicu, którą teraz jak mi się tylko zachce to sobie jeżdżę także bez jakiejś większej podniety.

Myślę że Accord to już dla ciebie coś, bo na pewno wolałbym ten samochód niż podobnej wielkości BMW czy Mercedesa?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
WKD622   
WKD622

Palulus. Średnio mnie obchodzi czym jeździsz i co Ci wystarcza ;).

Podważam tylko twoją teorię jakoby sgs4 miał być odpowiednikiem bmw w świecie smartphoneów.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
knst   
Otrzymana reputacja: 12
knst
Może, tylko problem w tym czy jest to dla niego ważne. Na mnie BMW nie robi żadnego wrażenia. Przed zakupem Octavi mogłem sobie kupić wspomnianą wyżej Hondę Accord 2.4 w skórze i tiptronicu, którą teraz jak mi się tylko zachce to sobie jeżdżę także bez jakiejś większej podniety.

Myślę że Accord to już dla ciebie coś, bo na pewno wolałbym ten samochód niż podobnej wielkości BMW czy Mercedesa?

A na nas twoje przechwałki nie robią wrażenia.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Paulus27   
Paulus27

Poza tym powiem ci coś znacznie ważniejszego. Wykonując określoną pracę, to czym podjedziesz do klienta ma baaardzo ale to baardzo wielkie znaczenie. I nie myśl że podjeżdżając do klienta furą za 200 tys będziesz dobrze postrzegany, chyba że twoja praca i klientela to ludzie o zarobkach minimum 100 tys na miesiąc - wtedy to normalka, ale gdy pracujesz w normalnej firmie usługowej, która wykonuje prace po 2-3 tys od roboty a główną reklamą jest klient z polecenia, to w ten sposób się nosząc, będziesz mógł się już zaczynać pakować z pracą.

Polacy to zarąbiście zazdrosny naród, co zresztą widać nawet w głupich tematach o telefonikach za 1500-2000zł, więc żeby normalnie żyć musisz się dostosować do średniej, bo inaczej przepadasz.

---------- Post dołączono o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Palulus. Średnio mnie obchodzi czym jeździsz i co Ci wystarcza ;).

Podważam tylko twoją teorię jakoby sgs4 miał być odpowiednikiem bmw w świecie smartphoneów.

To już sobie sam dopowiedziałeś. SGS4 to bardziej Scania niż BMW, bo BMW to nadal ten sam produkt co Octavia i niczym więcej nie zaskakuje.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
WKD622   
WKD622

Oczywiście. Masz rację. :facepalm1:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Paulus27   
Paulus27
A na nas twoje przechwałki nie robią wrażenia.

Ty myślisz że ja to robię by się pochwalić że jeżdżę Octavią :DDD

Przecież to budżetowe auto, nic do chwalenia w nim nie ma poza bezawaryjnością i brakiem przepałów paliwowych :DDD

---------- Post dołączono o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Oczywiście. Masz rację. :facepalm1:

Oczywiście do lansu bardziej się nadaje BMW i szklany nexus :DDD

Ale mnie to nie interesuje bo z Gimnazjum już dawno temu wyszedłem, chociaż go wtedy nie było :DDD

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.