Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

zidan

Jak wyłączyć pocztę głosową (PLUS GSM)?

13 postów w tym temacie

Pytanie jak w temacie. Na wcześniejszym telefonie Nokii miałem wyłączoną pocztę a po przesiadce na Galaxy nie idzie jej wyłączyć ani kodem ani w ustawieniach telefonu. Podejrzewam że to kwestia ustawionych w tym telefonie przekierowań na nr. poczty głosowej których nie idzie wyłączyć - pokazuje się "Błąd ustawień połączenia. Nie można wyłączyć przekazywania połączeń. Nieobsługiwane przez operatora", "Nieoczekiwana odpowiedz z sieci". Zmiana numeru poczty skutkuje błędem "Nieoczekiwana odpowiedz z sieci".

Próbowałem z brandowym softem PLUSa oraz na Froyo.

Ktoś zna jakiś trik aby pozbyć się takiego udogodnienia jakim jest poczta głosowa?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sądzę, by to była kwestia telefonu. Pogrzeb w ustawieniach konta, plus powinien udostępniać coś takiego na swojej stronie.

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krótkie kody są na stronie plus.pl

Ale chyba niektórzy mają bana na google.pl

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Proszę bez uszczypilowści bo jak widzę niektórzy także mają bana na czytanie ze zrozumieniem.

Tak jak napisałem na początku - kody nie działają. To była pierwsza rzecz którą zrobiłem.

Sprawdzając status poczty (*122#) otrzymuję info że poczta jest nieaktywna a i tak za każdym razem się włącza.

Edytowane przez zidan

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to telefon do BOA...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No BOK jest ostatecznością bo jakoś nie mam dobrej opinii o infoliniach i pomocy udzielanej w takiej formie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale gwarantuję Ci, że problem by był już dawno rozwiązany.

Mam telefon w Plusie od lat 12 i problemu nigdy nie miałem z obsługą.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt. Ogólnie wolę sam po 3 razy sprawdzić niż wyjść na idiotę dopytując się jak blondynka o jakiś rzecz która okazuje się banałem. No ale wiedzę że teraz wyjściem jest BOK.

Osobiście mi poczta nie przeszkadza bo do siebie nie dzwonię ale wiele osób dzwoniących do mnie narzeka na to. Z tego powodu tak mało uparcie podchodzę do tego.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pytanie jak w temacie. Na wcześniejszym telefonie Nokii miałem wyłączoną pocztę a po przesiadce na Galaxy nie idzie jej wyłączyć ani kodem ani w ustawieniach telefonu. Podejrzewam że to kwestia ustawionych w tym telefonie przekierowań na nr. poczty głosowej których nie idzie wyłączyć - pokazuje się "Błąd ustawień połączenia. Nie można wyłączyć przekazywania połączeń. Nieobsługiwane przez operatora", "Nieoczekiwana odpowiedz z sieci". Zmiana numeru poczty skutkuje błędem "Nieoczekiwana odpowiedz z sieci".

Próbowałem z brandowym softem PLUSa oraz na Froyo.

Ktoś zna jakiś trik aby pozbyć się takiego udogodnienia jakim jest poczta głosowa?

jak już nic nie działa to wpisz :*122*00# i słuchaweczka... czekasz cierpliwie na sms zwrotny z potwierdzeniem wyłączenia :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z góry sorki za offtop ale czy wasza poczta głosowa w plusie oddzwania do was za każdym razem jak ktoś się nagra?

Kiedyś próbowałem z tym walczyć, ale powiedziano mi, że nie da się tego wyłączyć chyba, że z całą funkcja poczty głosowej. Da się czy nie? Jeśli tak to jak??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.