Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Głosownie w konkursie na Użytkownika Miesiąca

Zdjęcie
- - - - -

Jak wyłączyć pocztę głosową (PLUS GSM)?

gsm plusgsm poczta głosowa przekazywanie połączeń

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   zidan

• 5 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy GT-I5800

Napisano 04 luty 2011 - 00:58

Pytanie jak w temacie. Na wcześniejszym telefonie Nokii miałem wyłączoną pocztę a po przesiadce na Galaxy nie idzie jej wyłączyć ani kodem ani w ustawieniach telefonu. Podejrzewam że to kwestia ustawionych w tym telefonie przekierowań na nr. poczty głosowej których nie idzie wyłączyć - pokazuje się "Błąd ustawień połączenia. Nie można wyłączyć przekazywania połączeń. Nieobsługiwane przez operatora", "Nieoczekiwana odpowiedz z sieci". Zmiana numeru poczty skutkuje błędem "Nieoczekiwana odpowiedz z sieci".

Próbowałem z brandowym softem PLUSa oraz na Froyo.

Ktoś zna jakiś trik aby pozbyć się takiego udogodnienia jakim jest poczta głosowa?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Dysza

• 250 postów
  • Telefon:LG L9

Napisano 04 luty 2011 - 06:41

Nie sądzę, by to była kwestia telefonu. Pogrzeb w ustawieniach konta, plus powinien udostępniać coś takiego na swojej stronie.

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

#3 OFFLINE   MC_

• 1566 postów
  • Telefon:iP6

Napisano 04 luty 2011 - 07:59

Krótkie kody są na stronie plus.pl
Ale chyba niektórzy mają bana na google.pl

#4 OFFLINE   zidan

Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 04 luty 2011 - 09:55

Proszę bez uszczypilowści bo jak widzę niektórzy także mają bana na czytanie ze zrozumieniem.

Tak jak napisałem na początku - kody nie działają. To była pierwsza rzecz którą zrobiłem.

Sprawdzając status poczty (*122#) otrzymuję info że poczta jest nieaktywna a i tak za każdym razem się włącza.

Użytkownik zidan edytował ten post 04 luty 2011 - 10:06

#5 OFFLINE   MC_

• 1566 postów

Napisano 04 luty 2011 - 10:12

No to telefon do BOA...

#6 OFFLINE   zidan

Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 04 luty 2011 - 10:25

No BOK jest ostatecznością bo jakoś nie mam dobrej opinii o infoliniach i pomocy udzielanej w takiej formie.

#7 OFFLINE   MC_

• 1566 postów

Napisano 04 luty 2011 - 10:27

Ale gwarantuję Ci, że problem by był już dawno rozwiązany.
Mam telefon w Plusie od lat 12 i problemu nigdy nie miałem z obsługą.

#8 OFFLINE   zidan

Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 04 luty 2011 - 10:40

Fakt. Ogólnie wolę sam po 3 razy sprawdzić niż wyjść na idiotę dopytując się jak blondynka o jakiś rzecz która okazuje się banałem. No ale wiedzę że teraz wyjściem jest BOK.

Osobiście mi poczta nie przeszkadza bo do siebie nie dzwonię ale wiele osób dzwoniących do mnie narzeka na to. Z tego powodu tak mało uparcie podchodzę do tego.

#9 OFFLINE   RannaR

• 1 postów
  • Telefon:nokia 6700

Napisano 12 lipiec 2011 - 16:20

Pytanie jak w temacie. Na wcześniejszym telefonie Nokii miałem wyłączoną pocztę a po przesiadce na Galaxy nie idzie jej wyłączyć ani kodem ani w ustawieniach telefonu. Podejrzewam że to kwestia ustawionych w tym telefonie przekierowań na nr. poczty głosowej których nie idzie wyłączyć - pokazuje się "Błąd ustawień połączenia. Nie można wyłączyć przekazywania połączeń. Nieobsługiwane przez operatora", "Nieoczekiwana odpowiedz z sieci". Zmiana numeru poczty skutkuje błędem "Nieoczekiwana odpowiedz z sieci".

Próbowałem z brandowym softem PLUSa oraz na Froyo.

Ktoś zna jakiś trik aby pozbyć się takiego udogodnienia jakim jest poczta głosowa?

jak już nic nie działa to wpisz :*122*00# i słuchaweczka... czekasz cierpliwie na sms zwrotny z potwierdzeniem wyłączenia :)

#10 OFFLINE   Wigash

• 113 postów
  • Telefon:GT-N7100

• Firmware:N7100XXUEMJ9

• Kernel:3.0.31-2437454

Napisano 13 lipiec 2011 - 20:27

z góry sorki za offtop ale czy wasza poczta głosowa w plusie oddzwania do was za każdym razem jak ktoś się nagra?
Kiedyś próbowałem z tym walczyć, ale powiedziano mi, że nie da się tego wyłączyć chyba, że z całą funkcja poczty głosowej. Da się czy nie? Jeśli tak to jak??

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gsm, plusgsm, poczta głosowa, przekazywanie połączeń