• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
titus78

[XTZ] Stacja dokująca czy kabelek pod złącze ładowania?

3 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam, używacie na swoim tablecie Xperia Z stacji dokującej pod złącze ładowania? Możecie napisać jak się sprawuje? Szczerze to poszukuje osobnego kabelka pod złącze ładowania do tabletu o ile takowy istnieje, może wskazecie jakieś dobre źródło, z góry dzięki

Tapatalking from Z1

Edytowane przez titus78

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt nic itp. itd.?

Tapatalking from Z1

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj titus78

Czy udało się Tobie uzyskać jakąś wiedzę n/t kabla magnetycznego, czy też stacji dokującej do TSXZ. Mam kłopot z ładowaniem przez złącze micro usb. Było wymienione gniazdo i taśma. Ładował przez koklejne trzy razy i koniec. Dlatego szukam alternatywy dla ładowania z pominięciem gniazda micro usb.

dodana zawartość

 

Szukam alternatywy dla ładowania TSXZ z pominięciem gniazda micro usb.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.