Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Pentagram Tab 7.6 P5346 Dual Core - nowy wynalazek na Rockchip 3168

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   korkodyl

• 129 postów
  • Telefon:Samsung Note Neo

Napisano 26.11.2013 - 09:35

Ten tablecik do nabycia już od 250zł na aukcjach itp. Zdaje się że dają go w Orange. IPS HD, Rockchip 3168 ARM Cortex A9, 1GB RAM, 4GB FLASH. Może będzie lepiej działał od nieszczęsnej Quadry 7'... Ktoś podzieli się opinią :?:

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Drottnar

• 174 postów
  • Telefon:HTC ONE X

• Firmware:Venom ViperX

• Kernel:Default

Napisano 27.11.2013 - 13:44

Też właśnie dostałem ofertę na ten tablet i jestem ciekaw opinii, bo w internecie pusto.
[Sygnatura usunięta przez moderatora]

#3 OFFLINE   firomi

• 1102 postów
  • Telefon:Lg p500

• Tablet:Quadra 7 US

• Firmware:kitkat 4.4.2

• Kernel:3.0.8

Napisano 27.11.2013 - 15:02

brzmi dosc rozsadnie co znalazlem na innych forach ze to uszkodzone 3188 wiec nie spodziewalbym sie niczego lepszego w wydajnosci niz q7 kwestia sprawdzenia panelu dotykowego bo na pierwszy rzut oka to samo gowno co q7
sam zreszta mowisz ze za 250 zl do kupienia sprzet "warty" duzo wiecej znaczy ze chyba ludzie nie sa zadowoleni z tego zakupu
ja na twoim miejscu rozejrzalbym sie gdzies po prestigio
ntt 407 czyli nasz brat blizniak wypada duzo lepiej przynajmniej z tego co widac na testach yt
ja bede pentagrama unikal szerokim lukiem...

#4 OFFLINE   medi

• 15 postów
  • Telefon:htc chacha, sgs2

• Tablet:prestigio

Napisano 29.11.2013 - 20:36

Dostałem tablet Pentagram TAB 7.6 z Orange, bawiłem się do tej pory tabletem Prestigio PMP 5080B. Porównując te tablety wizualnie i szybkością ich pracy (nie jestem fachowcem) stwierdzam,że tab 7,6 jest szybszy, nie wiesza się, aplikacje pracują poprawnie i szybko, grami się nie bawiłem, wizualnie ostrość, kolory, jasność, kontrast jest o wiele lepszy od Prestigio. W/g mnie TAB 7.6 wypada dużo lepiej w tym moim rankingu. Oba te tablety łączy jedna wada a mianowicie, dziwnym trafem w obu tabletach poszło ładowanie, w tab 7,6 ładowarka ładuje ale tylko wtedy kiedy ekran jest wyłączony, czyli z ładowarką nie mogę pracować bo przy włączonym ekranie procent ładowania się zmniejsza zamiast zwiększać. Natomiast prestigio muszę trzymać cały czas na ładowarce bo się tablet wyłącza (ładowarki są sprawne bo sprawdzałem). W związku z powyższym mam pytanie, czy serwis który serwisuje Pentagramy jest godny polecenia żeby bardziej Taba nie zepsuli. Jeżeli ktoś korzystał z ich usług niech się z łaski swojej wypowie.

#5 OFFLINE   korkodyl

Autor tematu
  • 129 postów
  • Telefon:Samsung Note Neo

Napisano 03.12.2013 - 12:42

Hah - ktoś zamieścił krótkie video jak tablet zachowuje się zaraz po uruchomieniu :DDD
pentagram tab 7.6 - YouTube
No nieźle...

#6 OFFLINE   maciek225522

• 339 postów
  • Telefon:iPhone 5s

• Tablet:Lenovo Miix 2

• Sieć:Plus

• Firmware:iOS 8

Napisano 03.12.2013 - 14:23

chyba wszystkie ich tablety to badziew.

#7 OFFLINE   Xmasts

• 1 postów

Napisano 03.12.2013 - 17:07

Dostałem tablet Pentagram TAB 7.6 z Orange, bawiłem się do tej pory tabletem Prestigio PMP 5080B. Porównując te tablety wizualnie i szybkością ich pracy (nie jestem fachowcem) stwierdzam,że tab 7,6 jest szybszy, nie wiesza się, aplikacje pracują poprawnie i szybko, grami się nie bawiłem, wizualnie ostrość, kolory, jasność, kontrast jest o wiele lepszy od Prestigio. W/g mnie TAB 7.6 wypada dużo lepiej w tym moim rankingu. Oba te tablety łączy jedna wada a mianowicie, dziwnym trafem w obu tabletach poszło ładowanie, w tab 7,6 ładowarka ładuje ale tylko wtedy kiedy ekran jest wyłączony, czyli z ładowarką nie mogę pracować bo przy włączonym ekranie procent ładowania się zmniejsza zamiast zwiększać. Natomiast prestigio muszę trzymać cały czas na ładowarce bo się tablet wyłącza (ładowarki są sprawne bo sprawdzałem). W związku z powyższym mam pytanie, czy serwis który serwisuje Pentagramy jest godny polecenia żeby bardziej Taba nie zepsuli. Jeżeli ktoś korzystał z ich usług niech się z łaski swojej wypowie.

W moim TAB 7.6 problem z ładowaniem nie wystąpił. Spróbuj uderzyć do serwisu, mi kiedyś bardzo sprawnie naprawili router. Zresztą kolega z filmiku na youtube też wypowiedział się pozytywnie.

P.S Ja jestem zadowolony z mojego taba. Nie wiem czego niektórzy oczekują za taką kasę... ale ja polecam. Śmiga fajnie a w dodatku wygląda na sporo droższe urządzenie.

#8 OFFLINE   joerth

• 1 postów
  • Telefon:sony xperia j

• Tablet:Ipad

Napisano 04.12.2013 - 11:39

Dzisiaj dostałem toto ustrojstwo przy przedłużeniu umowy w Orange, nawet nie idzie tego włączyć. Pudełko było oryginalnie zapakowane, w skład zestawu powinny wchodzić też słuchawki ( tak jest napisane ) a ich nie było. Podłączyłem do ładowarki , minęła godzina, odłączyłem ładowarkę - zero efektu. Szkoda tej złotówki + Vat. Odniosę z powrotem, niech wyślą do serwisu, nowy produkt i nie działa, już to świadczy jaka u producenta jest kontrola techniczna.

#9 OFFLINE   maciek225522

• 339 postów
  • Telefon:iPhone 5s

• Tablet:Lenovo Miix 2

• Sieć:Plus

• Firmware:iOS 8

Napisano 04.12.2013 - 12:04

Co do kontroli się zgadzam. Ja w tych Quadrach dostałem słuchawki niestety jedna para jest wadliwa i brzęczą i tak dalej. Na gwarancje nie oddam, ponieważ szkoda mi tracić czas na słuchawki za 5 zł.

#10 OFFLINE   medi

• 15 postów
  • Telefon:htc chacha, sgs2

• Tablet:prestigio

Napisano 04.12.2013 - 21:10

Dzisiaj dostałem toto ustrojstwo przy przedłużeniu umowy w Orange, nawet nie idzie tego włączyć. Pudełko było oryginalnie zapakowane, w skład zestawu powinny wchodzić też słuchawki ( tak jest napisane ) a ich nie było.

Słuchawek na wyposażeniu nie ma, patrz na pudełko. A z ładowaniem chyba musisz niestety do serwisu. www.firma.eurorma.pl/rma
Coś czuję że, serwis zarzucą tym sprzętem. Ładnie to pudełko (tablet) wygląda, ale nie to złoto co się świeci.

Wysyłane z mojego PMP5080B za pomocą Tapatalk 2

Użytkownik medi edytował ten post 04.12.2013 - 21:16