Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Agatka1410

Po takiej odpowiedzi nogi się pode mną ugięły ....

Rozwiązany

Agatka1410   
Otrzymana reputacja: 0
Agatka1410

Witam Ponownie,

piszę ponownie z prośbą i zarazem przypomnieniem o przekazanie 1% od podatku - z góry dziękuję.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
keczi89   
Otrzymana reputacja: 5
keczi89

dlaczego w zyciu nie mozna zrobic roota i przeedytowac co i jak sie chce

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sokhzyf   
Sokhzyf

Ehhh to byłoby zbyt piękne aby było prawdziwe. Tyle rzeczy chciałoby się zmienić, tyle innych decyzji podjąć... Tymczasem twkimy zawsze między przeszłością a przyszłością, więźniowie wiecznego TERAZ

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sasayaku4   
sasayaku4

Jak sytuacja z Tatą? Widać poprawę?

Co do opisanej rok temu sytuacji na początku to ciężko mi coś powiedzieć. Przykro się zrobiło, że mieszkam w takim kraju gdzie ludzie nie chcą sobie pomagać:(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
angellima   
angellima

Odsyłacz do strony fundacji już nie działa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kris   
Otrzymana reputacja: 39
Kris

Zmienił się link i między imieniem a nazwiskiem zamiast "-" jest "_"

Rakowski Jan - Możesz Pomóc - Fundacja AVALON - Profesjonalne Centrum Rehabilitacji i Porad

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Agatka1410   
Agatka1410

Chciałbym Serdecznie podziękować osobom które przekazały swój 1% podczas rozliczeń. Parę dni temu otrzymałam informację od fundacji, że zgromadzone pieniądze z 1% są już na koncie.

Niestety nie uzbierała się suma która pozwoliłaby skorzystać z prywatnej rehabilitacji. Chciałam również zakupić dla taty rower stacjonarny taki z pomiarem pulsu itp. i myślałam, że jak nie uzbiera się suma na pierwszy założony cel to zakupię taki rower :( Niestety i na to pieniążków nie starczyło bo uzbierała się suma 376,00 złotych.

Jestem oczywiście i zadowolona z takiej kwoty, bo możemy choć w części pokryć zakup leków dla taty.

Obecnie tata ćwiczy na takim rowerku (A rower który miałam w planach kupić z tego 1% kosztuje w granicach 900 PLN)

http://www.s-med.pl/zdjecia/68.jpg

Jeszcze raz bardzo dziękuję osobom które pamiętały i przekazały swój 1%.

Poniżej podaję również link do zakładki taty w fundacji (poprzedni link nie działa, bo w fundacji tej nie wiedzieć czemu często zmieniają się adresy) gdyby ktoś chciał i mógł wpłacić jakiś grosz.

Rakowski Jan - Możesz Pomóc - Fundacja AVALON - Profesjonalne Centrum Rehabilitacji i Porad

post-284909-14255754901669_thumb.jpg

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Agatka1410   
Agatka1410

Tak, poprawa jakaś jest.

Nie jest to super sprawność, bo wiadomo, że bez profesjonalnej rehabilitacji w placówce gdzie są profesjonalne sprzęty wygląda to inaczej. Niestety tata na takiej rehabilitacji nie był, a tylko ćwiczenia w domu :( A bez dobrych urządzeń do ćwiczeń jest jak jest niestety.

Dlatego miałam w planach zakup roweru stacjonarnego, bo tata przybrał trochę na wadze :) a w jego stanie nie jest to wskazane, a mając taki rower można poprawić i sprawność fizyczną i zarazem spalić trochę kalorii ...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
giaur500   
Otrzymana reputacja: 187
giaur500

Spytam złośliwie czy każdy w podobnej sytuacji może ogłaszać się tu z prośbą o pomoc? Bo wielu jest ludzi poszkodowanych przez los, a jednak gdyby wszyscy zaczęli się tu ogłaszać to forum to vy straciło rację bytu.

Nie zrozumcie mnie źle, mi tylko nie pasuje to miejsce do rozgłaszania takich próśb, pewnie gdyby pojawiły się kolejne podobne, zostałyby usunięte co sprawiedliwe nie jest.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.