Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

LFC

uzupełnienie Nexusa 7 II - dzwonienie, bateria, wykonanie, dual SIM, microSD - ok. 500zł

Polecane posty

LFC   
Otrzymana reputacja: 5
LFC

Witam, jako że kupiłem Nexusa 7 II szukam "uzupełnienia".

Funkcje na których mi zależy:

-dobra jakość rozmów (żeby nie trzeba było się dosłuchiwać i dźwięk był czysty)

-bateria

-jakość wykonania

-dual SIM

-slot na kartę pamięci

Myślałem żeby kupić LG Swift L3 II dual SIM ale jakość wykonania nie jest zbyt dobra. Na forum dużo osób decyduję się na różne chińskie telefony które mają często dual SIM więc może coś z tego udałoby się kupić co spełnia moje wymagania? :)

Mogę wydać na to ok. 500zł chociaż może być też trochę więcej, jeśli chodzi o wymiary to też nie chcę tak zwanej "cegły" bo mam już tablet.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lolobolo   
Otrzymana reputacja: 12
lolobolo

Lenovo a820, bardzo dobry model, 4.5 cala, dobrej jakości obudowa, dual sim aero2, 4rdzenie 1gb ram, do 500zł kupisz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
LFC   
LFC

Ciekawy model ale jak się ma do Krüger&Matz Live?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vane   
Otrzymana reputacja: 0
Vane

Lepsze Lenovo , choćby ze względu na lepszy procesor MediaTek MT6589 vs Cortex-A5 w K&M Live ;)

Te "pseudo" cztery rdzenie w K&M to tak naprawdę tylko cyferki z wydajnością jak w dwurdzeniowcu :P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
LFC   
LFC

Lenovo można kupić za 600zł jeśli chodzi o wysyłkę z Polski i raczej jestem zdecydowany na zakup ale może znajdzie się coś lepszego? Muszę zapytać bo tych chińczyków z fajnymi parametrami jest naprawdę dużo a o większości marek nawet nie słyszałem. :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lolobolo   
Otrzymana reputacja: 12
lolobolo

Wydaje mi się, że Lenovo A820 będzie w tej cenie odpowiedni, nawet taniej, jak kilka miesiecy temu kupiłem go za 640zł z wysyłką.

Lenovo jest coraz popularniejszy, częściej wychodzą jakieś romy, chociaż aby wszystko w 100% działało trzeba się trochę pomęczyć, np: głownie problemy z gpsem, trzeba dogrywac jakies fixy, ale do gier i internetu mi wystarczał, teraz ma go mój brat i tez jest zadowolony.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
LFC   
LFC

Pentagram Monster? Lepszy czy gorszy od tego Lenovo A820? :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vane   
Vane

Lenovo zdecydowanie lepsze , na Adreno 203 w żadne wymagające gry już nie pograsz a i podejrzewam, że z płynnością będzie zdecydowanie gorzej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
LFC   
LFC

Ale przecież ja pisałem że to jest uzupełnienie tabletu więc w żadne gry nie będę grał. Ja nie szukam najlepszego telefonu tylko spełniające moje wymagania. :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vane   
Vane

Zarówno Lenovo a820 jak i ten Pentagram Monster spełniają Twoje wymagania, ale chciałem zaznaczyć, że Lenovo będzie się po prostu lepiej użytkować ze względu na lepsze podzespoły. Na korzyść Monster'a przemawia tylko lepsza bateria.

Lenovo również ma bardzo atrakcyjną cenę w stosunku do swoich możliwości. Zerknij sobie jeszcze na ZTE v967s, podobna cena i moim zdaniem bardzo ciekawy design ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.