Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Ascend G526 opinie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Zyndram

• 1 postów
  • Telefon:galaxy ace

Napisano 17.01.2014 - 21:37

witam,

Kupiłem dziś ten sprzęt dla żony, jest bardzo mało informacji w necie na jego temat. Sugerowałem się tylko danymi tech które przy cenie 1 zł w plusie wyglądają całkiem przyzwoicie. Sam mam SG ACE przy którym ten chinczyk prezentuje się znakomicie. Wyczuwalną wadą jest duża masa. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym smartfonem?

pzd

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   jakris250

• 69 postów
  • Telefon:S3 LTE

• Firmware:Amcha Rom

• Kernel:Agni

Napisano 21.01.2014 - 10:03

mam ten fon też z plusa, telefon jest extra, wg aplikacji cpu-z procesor zastosowany w tym telefonie to snapdragon s4
CPU-Z wskazuje:
Model - QCT MSM8930 CDP
Architecture - Krait
Cores - 2; Process - 28nm
GPU Renderer - Adreno 305
co z 1gb ramu daje świetne wyniki, chodzi płynnie, nie zacina się, no i to lte... extra
w antutu benchmark wynik 14090 polecam ten fon, mam go zrootowanego dodane kilka aplikacji dla mnie wystarczy

#3 OFFLINE   sanchezc4

• 6 postów
  • Telefon:Huawei G526

• Tablet:Kiano Fly Quad 9'7

Napisano 29.01.2014 - 16:07

Witam, telefon zakupiłem 5 dni temu i mogę podzielić się z wami moja pierwszą opinią na jego temat.Jeśli chodzi o internet to działa on znakomicie (wifi,3G,3,5G 5/5), strony ładują się szybko i płynnie,matryca IPS bardzo ładnie świeci, a soft posiada automatyczne sterowanie podświetlaniem (czujnik światła z przodu) co pozwala na dłuższe życie baterii która trzyma całkiem przyzwoicie-około 2 dni przy normalnym użytkowaniu(4/5).Przy testowaniu tego sprzętu tj gry internet wifi, GPS, BT, pstrykanie zdjęć i kręcenie filmów wytrzyma niecałą dobę co i tak uważam za dobry wynik na tle smartfonów tego przedziału cenowego.Jeśli chodzi o aparat to szału nie ma (3/5)...a z filmami(2/5) jest jeszcze gorzej.Dioda "flash"(5/5) nie prześwietla zdjęć spisuje się b.dobrze choć ich jakość nie jest najlepsza,natomiast z kręceniem filmów jest bardzo źle.Kamerka nie umie złapać ostrości i sypie ziarnem wszędzie gdzie się da.Sam system działa bardzo stabilnie i nie zauważyłem jakiś wielkich zacięć w jego pracy co przy tej specyfikacji sprzętowej jest bardzo miłym zaskoczeniem(5/5).Testowałem Soft brandowany z plusa.Jakość rozmów telefonicznych oraz czułość na dotyk b.dobra (5/5).Odtwarzacz wideo oraz odtwarzacz muzyki spisuje się dobrze (4,5/5).Podsumowując smartfon na pewno godny polecenia dla miłośników serfowania po internecie , grania i oglądania filmów i słuchania muzyki.Ekipa z chińskiego Huawei dała rade za co bardzo im dziękuje.Ten model może śmiało konkurować z LG7 II i Sony Xperia M pod warunkiem że priorytetem dla użytkownika nie są zdjęcia i nagrywanie filmów.Pozdrawiam :)

#4 OFFLINE   sebek76

• 140 postów
  • Telefon:Moto G LTE xt1039

• Firmware:21.11.56.en.EU

Napisano 30.01.2014 - 22:48

Witam czy gra tak samo cicho jak Y300 ?

#5 OFFLINE   sanchezc4

• 6 postów
  • Telefon:Huawei G526

• Tablet:Kiano Fly Quad 9'7

Napisano 14.02.2014 - 16:27

Mój G526 młóci basem i tryska sopranem :E

#6 OFFLINE   krystiandz1

• 91 postów
  • Telefon:sony xperia m

• Tablet:lark FreeMe 70.6

• Firmware:CM 10.1

Napisano 16.02.2014 - 00:42

Nie mam porownania ale gra ciszej od xperii M. Wyklikane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

#7 OFFLINE   drakon

• 39 postów
  • Telefon:Huawei Ascend G526

Napisano 03.04.2014 - 10:47

Również szczerze polecam ten telefon. Miałem obawy bo przesiadałem się z Samsunga (ostatnio Galaxy S2), ale jest bardziej niż zadowolony. Wszystko śmiga bez zacięć, najbardziej wymagające gry nie lagują, dźwięk ok. Aparat - kto normalny robi zdjęcia telefonem? Do robienia zdjęć jest aparat cyfrowy :)

#8 OFFLINE   janju

• 102 postów
  • Telefon:LG F70,Huawei G526

Napisano 03.04.2014 - 19:21

Posiadam słuchawkę od miesiąca i dziwię się ,że jest on mało popularny. Ma bardzo dobry ekran,nie przycina,wszystko płynnie działa ,dobry dotyk i super sprawę LTE. Aparat daje rade jeśli chce się ustawień ręcznych/polecam Camera 360 Ultimate/ ,jakość rozmów bdb,głosność i barwa dżwięku na głosniku przecietna. Gps bardzo szybko lokalizuje.Bateria 1-2 dni czyli może być.Gdyby miał jeszcze mniejszą ramkę wokół ekranu..... Jest mu bliżej do Lg 9 niż Lg7

#9 OFFLINE   goldcolt

• 3 postów
  • Telefon:Nokia C5-00 5Mpx

Napisano 04.04.2014 - 20:23

Witam. Bardzo proszę posiadaczy tego sprzętu o swoje opinie na temat działania GPS, odtwarzacza muzyki/radia oraz jakości rozmów (jak słychać rozmówcę i jak rozmówca słyszy co się do niego mówi). W szczególności interesuje mnie:
  • średni czas łapania sygnału GPS wyrażony w sekundach :D
  • jakość odtwarzanej muzyki na słuchawkach brandowych (o ile takie są w zestawie) i słuchawkach, na których zwykle słuchasz muzyki
  • jakość rozmów - tak jak pisałem wyżej (głośność zniekształcenia dźwięku itp))
  • no i aparat - podobno przeciętny, niektórzy piszą, że słaby - proszę o wrzucenie próbek:)

#10 OFFLINE   drakon

• 39 postów
  • Telefon:Huawei Ascend G526

Napisano 04.04.2014 - 22:34

GPS na dworze ok. 8 sekund.
Słuchawki, moja ocena 5/10, moje słuchawki 8/10 (nie ma rewelacji).
Jakość rozmów - 8/10, z obu stron.
Aparat... Zdjęcie robione w ciemnej kuchni IMG_20140326_212121.jpg