Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Kazam 4 - aktualizacja

4.2.2 aktualizacja kazam root unroot

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   CristoffC

• 18 postów
  • Telefon:Plus Kazam 4

Napisano 22 styczeń 2014 - 14:14

"Zameldowała" mi się właśnie aktualizacja na SW_15 na telefonie.Czy ktoś już może załadował ją ?
Są jakieś istotne zmiany ?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   eloelo-24

• 354 postów
  • Telefon:Huawei Honor 3X

• Tablet:Apollo Quicki 726W CM10.1

• Firmware:Stock 4.4.2

Napisano 22 styczeń 2014 - 17:24

Ciekawe, właśnie ją pobrałem, telefon sie zrestartował wyświetliło komunikat że instaluje aktualizacje, po czym włączył się ale nadal ta sama wersja systemu i nadal moge pobrać aktualizację. czy to może być wina root'a??

Edit:
Problem tkwił w tym, że miałem zamienioną pamięć. Po aktualizacji pierwsze co zostało naprawione to aparat, w końcu autofocus zaczął działać. Jak wszystko poinstaluje to będę jeszcze sprawdzał czy może został naprawiony problem z czujnikiem zbliżeniowym.

Użytkownik eloelo-24 edytował ten post 22 styczeń 2014 - 19:45

#3 OFFLINE   KornelK

• 43 postów
  • Telefon:Plus Kazam 4, SE LWW, HTC Desire

• Firmware:Android 4.2.2

Napisano 23 styczeń 2014 - 00:25

Jaki rozmiar miała Twoja aktualizacja moja ma 17,5 MB i podczas instalacji wyskakuje błąd :(

#4 OFFLINE   eloelo-24

• 354 postów
  • Telefon:Huawei Honor 3X

• Tablet:Apollo Quicki 726W CM10.1

• Firmware:Stock 4.4.2

Napisano 23 styczeń 2014 - 09:14

no dokładnie 17,5MB, poszło bez żadnych błędów

#5 OFFLINE   KornelK

• 43 postów
  • Telefon:Plus Kazam 4, SE LWW, HTC Desire

• Firmware:Android 4.2.2

Napisano 23 styczeń 2014 - 16:23

Okazało się że musiałem przywrócić aplikacje Plus.pl i poszło. Niestety po aktualizacji nie mam roota i nie mogę go przywrócić :(

#6 OFFLINE   piotrek3311

• 7 postów
  • Telefon:Kazam 4.0

Napisano 23 styczeń 2014 - 18:15

Niestety po aktualizacji nie mam roota i nie mogę go przywrócić :(

Miałem tak samo. Pierwotnie roota miałem dzięki SRSRoot. Po aktualizacji root znikł i nie dało się go uzyskać tym programem (brak reakcji po "Getting OffSets.. : 0x8003 0x8005 (False)" ) . Mi pomógł program vroot. Klikając w chińskie (?) krzaczki bez problemu udało się ponowne rootowanie.

#7 OFFLINE   jaca1971pl

• 40 postów
  • Telefon:kazam4

Napisano 23 styczeń 2014 - 19:04

witam. u mnie przy próbie aktualizacji wyskoczył błąd. musiałem przywrócić do ustawień fabrycznych plusa- pozbyłem się roota i innych aplikacji, a dalej nie mogę zaktualizować- wyskakuje po 5 sek. błąd. pozdro, poczekam jak się gdzieś ukarze oryginalny rom.:<

#8 OFFLINE   CristoffC

Autor tematu
  • 18 postów
  • Telefon:Plus Kazam 4

Napisano 23 styczeń 2014 - 19:42

Aktualizacja wgrała się u mnie bez najmniejszego problemu, może dlatego że nie robiłem roota. Cały proces zajął coś około 10min - aktualizację ściągałem po WiFi. Pierwsze wrażenie (nie chciał bym zapeszyć) ale tak na początek to wygląda na to, że czujnik zbliżeniowy nareszcie działa poprawnie. :)

#9 OFFLINE   golfik

• 10 postów
  • Telefon:lg l5

Napisano 24 styczeń 2014 - 18:45

Okazało się że musiałem przywrócić aplikacje Plus.pl i poszło. Niestety po aktualizacji nie mam roota i nie mogę go przywrócić :(

mozesz udostepnic plus.pl bo usunelem i nie moge jej znalesc nigdzie

#10 OFFLINE   Norbert Duch

• 2 postów

Napisano 25 styczeń 2014 - 01:44

witam mam problem ze swoim Kamazem 4 jakiś czas temu zrobiłem rota i zamieniłem pamięci z zew. na wew. I dziś pokazała mi się aktualizacja wiec postanowiłem ją zainstalować. problem polega na tym ze wyskakuje błąd nie wiem co mam robić pamięci zamieniłem tak jak były i próbowałem usunąć rota SRSROOT tym programem wgrywałem lecz gdy wciskam unRoot telefon sie resetuje ale w telefonie mam nadal roota.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 4.2.2, aktualizacja, kazam, root, unroot