Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

WithoutName

Ładowarki samochodowe

Polecane posty

tomoa   
Otrzymana reputacja: 0
tomoa

Ludzie piszą o problemach z tą ładowarką Philipsa.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
foxpl1   
Otrzymana reputacja: 99
foxpl1

Ja nie napotkałem problemu ale jak nie chcesz ryzykować to możesz zakupić inną. Ja ładowałem już kilka telefonów oryginalnymi kablami USB i nic niepokojącego nie zauważyłem.

Edytowane przez foxpl1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tomoa   
tomoa

Kupiłem w końcu przez internet coś takiego:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
yanku   
yanku

Witam serdecznie,

jak w temacie

jaką ładowarkę samochodową możecie polecić ?

Wiem że 'usb to usb' jednak wbrew pozorom to nie takie proste :)

Różne ładowarki posiadają różną moc, a nikt chyba nie chce uszkodzić telefonu, za to fajnie jak szybko ładuje ...

dodatkowo, miło było by gdyby można nią ładować również nokię E7, a tu pojawiają się problemy :

E7 - problem z ładowaniem w samochodzie (rozwiązanie!) - NOKIA - GoldenLine.pl

Może ktoś coś polecić z własnego doświadczenia ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pablon   
pablon

micro usb 1A

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SamXel   
Otrzymana reputacja: 27
SamXel

A będziesz podczas jazdy samochodem używał jakieś apki np. nawigację, itd. itp. ?

W tym wypadku kup ładowarkę 2100 mAh.

1000 mAh (1A) nie naładujesz smartfona.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pablon   
pablon

Może być i 5A a telefon weźmie tyle ile potrzeba.Ampreomiesz w ładowarce to tylko wydajnośc,podstawy się kłaniają :) ja używam ładowarki samsunga 0,7A w czasie gdy używam nawigacji i spokojnie naładuje lub podtrzymuje naładowany telefon.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
yanku   
yanku

Od czasu do czasu na pewno będzie używana navi / yanek :)

@up

więc od czego właściwie zależy czy ładowarka ładuje czy tylko 'podtrzymuje stan baterii' lub nawet 'opóźnia ładowanie' :)

pytanie czy lepiej kupić ładowarkę na allegro 'noname' za 5zł czy jednak będzie gorsza niż 'oryginalna' samsunga, nokii czy czegokolwiek za 20-50zł ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SamXel   
Otrzymana reputacja: 27
SamXel
Może być i 5A a telefon weźmie tyle ile potrzeba.Ampreomiesz w ładowarce to tylko wydajnośc,podstawy się kłaniają :) ja używam ładowarki samsunga 0,7A w czasie gdy używam nawigacji i spokojnie naładuje lub podtrzymuje naładowany telefon.
Rozwiń temat bo zaprzeczasz opiniom innych użytkowników o rozładowywaniu smartfonów podłączonych do ładowarki samochodowej podczas korzystania np. z nawigacji.

Tak się składa kolego że miałem ładowarki samochodowe 0,7A i 1A. Teraz mam dwie 2,1A i zapewniam cię że jest różnica w czasie ładowania.

Jeśli byś dużo jeździł to sam byś to stwierdził. Dla przeciętnego użytkownika/kierowcy wystarczy 1A ale przy dłuższej trasie może być problem.

I jeszcze zapytam się ciebie. Gdzie można kupić ładowarkę samochodową microUSB 5A ?

---------- Post dołączono o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

czy lepiej kupić ładowarkę na allegro 'noname' za 5zł czy jednak będzie gorsza niż 'oryginalna' samsunga, nokii czy czegokolwiek za 20-50zł ?
Mam dwie takie które kupiłem w tym sklepie ŁADOWARKA samochodowa MICRO mikro USB DO TELEFONÓW (3654988132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Polecam ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
yanku   
yanku

@SamXel

czy posiadasz tak jak już wspominałem noname, czy jakąś firmówkę ? Jestem z tych osób które nie lubią przepłacać, ale za to lubią zapłacić więcej za jakość :)

na co dzień pewnie będzie rzadko ładowany w samochodzie, jednak potrzebuję taką mieć, np żeby mieć spokojną głowę w czasie wyjazdu na wakacje ~600km i nie martwić się wtedy o ładowarkę tylko wyjąć ze schowka i wiedzieć że będzie ok :) - więc lepiej 'mocniejsza' moim zdaniem :)

#Edit:

dziękuję :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.