Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A czy Ty już zagłosowałeś?

Zdjęcie
- - - - -

NIedziałający Głośnik rozmów.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kedruch123

• 1 postów
  • Telefon:Xperia SP LTE

Napisano 31.01.2014 - 14:52

Witam :)
Dzisiaj rano zauważyłem, że nie działa głośnik rozmów. jak dzwonie musze rozmawiać przez głośnomówiący. Wczoraj wieczorem wszystko było ok. Telefon nie upadł. Po prostu zbudziłem sie rano i głośnik nie działa.
Wykonałem resetowanie ustawień do fabrycznych i wcisnąłem ten żółty przycisk pod obudową do resetowania, nie pomogło.
Telefon Z Orange, ale wykonany debranding. Można to jakoś naprawić, czy pozostaje mi oddanie telefonu na gwarancje?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   wisniowy13

• 795 postów
  • Telefon:HTC One M8

Napisano 31.01.2014 - 15:32

Myślę że tylko oddanie na gwarancję. Mi właśnie wrócił po wymianie głośnika + do tego wymienili Jacka 3,5. Bo trzeszczał przy pierwszym "biiipie".
Ja wysłałem zdebrandowany, a odesłali mi z brandem orange :E

#3 OFFLINE   stumel

• 5 postów
  • Telefon:sony xperia SP

Napisano 18.02.2014 - 17:22

@up

Witam,
Właśnie, ja mam podobny problem, głośnik trzeszczy, chcę wymienić, jest na gwarancji. Chciałbym się od Ciebie dowiedzieć jaka jest tak zwana procedura oddania tel. do serwisu, na gwarancji. Ja nigdy nie oddawałem, a jako, że Ty już masz to za sobą, prosiłbym o instrukcję ;) Dodam, że jestem z Warszawy.

Użytkownik wisniowy13 edytował ten post 19.02.2014 - 12:40
nie cytujemy postów poprzedzających

#4 OFFLINE   wisniowy13

• 795 postów
  • Telefon:HTC One M8

Napisano 19.02.2014 - 12:40

@up

Wszystko jest podane na stronie w-support.pl - Ci z licencą do lutowania w dziale "Zgłoś naprawę"

#5 OFFLINE   sulti

• 56 postów
  • Telefon:LG G2 32GB

• Firmware:D80230B

Napisano 19.02.2014 - 15:53

Miałem ostatnio podobny przypadek, głośnik rozmów po prostu się zaciął. Pomogło dopiero uruchomienie walkmana z podłączonymi słuchawkami, odłączenie słuchawek i jeszcze raz puszczenie "play" na walkmanie. Pokombinuj w ten sposób, może się uda :)

#6 OFFLINE   lukeskywalker10

• 105 postów
  • Telefon:LG G2, Xperia SP

• Tablet:Asus TF101

• Firmware:Stock 5.0.2

Napisano 14.04.2014 - 08:40

Witam, także miałem ten problem. Dość dziwna sprawa: oglądałem w drodze do pracy film na słuchawkach z zestawu, potem chciałem zadzwonić i cisza. Dopiero włączenie trybu głośnomówiącego pomogło. Aby można było rozmawiać normalnie pomogło zwykłe ponowne wsadzenie i wyjęcie słuchawek(komplet od sony). Wcześniej używałem słuchawek AKG i problemu nie było. Problem pojawił się dopiero po podpięciu słuchawek od Sony, zapewne dlatego, że są to słuchawki z mikrofonem. Kolejny ciekawy problem z SP.