Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

jak usunąc niepotrzebne ikony w xperi x10 andi 2.1

andi ikony niepotrzebne x10 xperi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   versace

• 3 postów
  • Telefon:xperia x10

Napisano 27 marzec 2011 - 10:48

Witam . jestem nowym i zadowolonym użytkownikiem xperi x10 mini moze to banalne ale niewiem jak usunąc niepotrzebne ikony z menu prosze o pomoc

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   cholek3

• 1627 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Note 3

• Tablet:Asus Transformer Pad TF300T

Napisano 27 marzec 2011 - 11:43

Witam . jestem nowym i zadowolonym użytkownikiem xperi x10 mini moze to banalne ale niewiem jak usunąc niepotrzebne ikony z menu prosze o pomoc

Jest wiele sposobów. Jeśli używasz standardowego Launchera, to jedyny sposób, aby usunąć ikonkę z Menu, to musisz odinstalować daną aplikację. Wtedy dopiero zniknie. Ale jeśli chcesz ją tylko ukryć, to musisz zainstalować Launcher Pro (taki alternatywny Launcher) i on ma opcję ukrywania niepotrzebnych ikon w Menu (i wiele wiele innych fajnych opcji).

Kalendarz imienin, świąt, uroczystości, świąt nietypowych i informacyjny dla Androida: Idź do tematu

#3 OFFLINE   versace

Autor tematu
  • 3 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 11:55

moja xperia jest nowa fabryka więc chyba niemam zadnego Launcher a mozesz mi powiedziec gdzie odinstalowuje sie aplikacje . ?? :D Pozdro

#4 OFFLINE   cholek3

• 1627 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Note 3

• Tablet:Asus Transformer Pad TF300T

Napisano 27 marzec 2011 - 12:01

Jak masz co fabryka dała, to masz standardowy launcher. Najprościej odinstalować aplikację, to nacisnąć daną ikonkę i przytrzymać, wtedy na dole ekranu pojawi Ci się taki "śmietnik". Cały czas "trzymając" ikonkę upuszczasz ją na ten śmietnik, ALE
1. Jak upuścisz od razu, to tylko wrzucisz tą ikonkę do kosza.
2. Jak przytrzymasz około 2 sekund, pojawi się napis Usuń/Odinstaluj, wtedy dopiero puść. To spowoduje odinstalowanie aplikacji. Zresztą będziesz musiał potwierdzić odinstalowanie.

Kalendarz imienin, świąt, uroczystości, świąt nietypowych i informacyjny dla Androida: Idź do tematu

#5 OFFLINE   krzysiek

• 1119 postów
  • Telefon:i9505, Z1, Moto G

Napisano 27 marzec 2011 - 13:04

Zależy czemu chcesz je "usunąć".

Ja niepotrzebne programy zamroziłem w TitaniumBackup i mi zniknęły z menu, bardzo polecam ten sposób, bo w razie czego bardzo łatwo i szybko można je odmrozić, jakby jednak były potrzebne :)

Można też odinstalować aplikacje, także polecam ten program, tylko zauważ, że tylko część można odinstalować (wszystko można, ale teleofn może przestać działać, jak usuniesz jakiś niewłaściwy program).

Polecam:

http://forum.android...ku-2-1-a-32177/

#6 OFFLINE   Paniki

• 277 postów
  • Telefon:DHD

Napisano 27 marzec 2011 - 13:07

A może masz na myśli usunięcie ikonek tych po otwarciu launchera, a nie tych z pulpitu? :D
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > S II > Spica :E > S II

#7 OFFLINE   versace

Autor tematu
  • 3 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 14:29

tak chodzi mi o ikony z Launcher a nie z pulpitu . A co do przeciągnięcia do kosza to niestety nie wyskakuje mi zaden kosz do ktorego mógłbym to wyrzucic

---------- Post dołączono o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

usunąc je chce bo są mi niepotrzebne .. jakies gry internetowe mapy czy inne te ktorych nie uzywam chciałem sobie zrobic porządek :) zostawic tylko te które potrzebuje i ewentualnie powgrywac jakies nowe programy

#8 OFFLINE   Paniki

• 277 postów
  • Telefon:DHD

Napisano 27 marzec 2011 - 17:03

Hmm Launcher Pro ma taką opcję do ukrywania.
Jak rozumiem to tam siedzi jakiś autorski Launcher od SE?
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > S II > Spica :E > S II

#9 OFFLINE   siwy17

• 1 postów
  • Telefon:gt-s5570

Napisano 09 sierpień 2011 - 22:40

---------- Post dołączono o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Zależy czemu chcesz je "usunąć".

Ja niepotrzebne programy zamroziłem w TitaniumBackup i mi zniknęły z menu, bardzo polecam ten sposób, bo w razie czego bardzo łatwo i szybko można je odmrozić, jakby jednak były potrzebne :)

Można też odinstalować aplikacje, także polecam ten program, tylko zauważ, że tylko część można odinstalować (wszystko można, ale teleofn może przestać działać, jak usuniesz jakiś niewłaściwy program).

Polecam:

http://forum.android...ku-2-1-a-32177/

witam mam sprawde dotyczaca programu Titanium_Back a dokładie jak zamrazac piliki tak aby ikony znikneły z menu?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: andi, ikony, niepotrzebne, x10, xperi