Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

colorowy

Tablet nie ładuje się - co może być przyczyną

Rozwiązany

colorowy   
Otrzymana reputacja: 0
colorowy
Napisano (edytowane)

Witam,

dzisiaj rano napotkałem się na niepokojący problem ,a natomiast tablet podłączony całą noc do ładowarki prawie w ogóle się nie naładował, tylko kilka procent.Wcześniej miałem podobny problem z SGS2 ,i potrzebna była wymiana gniazdka do ładowania.Myślicie ,że w tym przypadku problem tkwi w tej samej części sprzętu?A i jeszcze jedno pytanie ,mam tablet zakupiony w Anglii, czy przyjmą mi go do serwisu w Polsce?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Movement

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kamil_f97   
kamil_f97

Muszą przyjąć go do Polskiego serwisu bo jesteśmy w Uni Europejskiej i takie są prawa konsumenta.

Co do ładowania to sprawdź czy ten problem się powtarza. Miałem kiedyś dokładnie tak samo (zdarzyło sie to tylko raz). Jeżeli masz inną ładowarkę to spróbuj.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
xmanek   
xmanek

Witaj.

Ten problem występował również u mnie. Czasami ładował, a czasami tylko kilkanaście procent. Do dziś nie mam pojęcia czemu tak się działo.

Kupiłem w Komputroniku dedykowany zestaw Belkina, za 60 parę złotych (ładowarka sieciowa+ samochodowa+kabel)

i skończyły się problemy z ładowaniem.

Teraz niezależnie od stopnia rozładowania, tablet jest zawsze ładowany, nawet jak w tym czasie z niego korzystam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
patarek   
Otrzymana reputacja: 8
patarek

Ja też tak mam. Ale wyłączenie tabletu i podłączenie do ładowarki pomaga na ten problem. Później przez kilka okresów ładowania jest ok i potem znowu muszę powtórzyć. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale sie tak dzieje. Jak trafi twój tablet do serwisu to zapewne będzie wszystko ok i nie będzie podstaw do reklamacji. Byc moze za to jest odpowiedzialny jakiś program, który powoduje takie zachowanie tabletu.

Wyklikane przy pomocy Tapatalk i GT-N8000

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
suchy23   
Otrzymana reputacja: 5
suchy23

Też tak miałem winowajcą okazał się kabel (sama wtyczka była ok). Jak masz możliwość pożyczyć od kogoś kabel USB to zacznij od tego.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
colorowy   
colorowy

Dzięki za pomoc, zaraz zamówię sobie jakiś kabel.Chodzą po 5-10 zł także nie ma tragedii.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
magiclong   
magiclong

Witam. Również mam problem ten z moim note 10.1 2014. denerwuje to bardzo .... sprzęt ponad za 2 tys. U mnie to chyba gniazdo tabletu .... aby ładował się musze końcówkę w tablecie podnieść ciut do góry...... szkoda do serwisu dawać trochę

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
arti01   
arti01

@magiclong, to dział dla wersji z 2012. Tutaj możesz popisać o 2014: Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adikEC   
adikEC

Kurde mam ten sam problem od paru dni. Tablet się ładuje ale bardzo wolno, próbowałem już ładować na wyłączonym ale jakoś bez większej różnicy. Jutro spróbuję z inną ładowarka i kablem.

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

EDIT:

Podłączyłem dla próby ładowarkę z Note3 i od razu 100x szybciej ładuje. Opcja jedynie taka że ładowarka z Note 10.1 ma 5V i 2A bodajrze a z Note3 5,3V i 2A. Czy to coś może nabroić?

Edytowane przez adikEC

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
suchy23   
Otrzymana reputacja: 5
suchy23

@up

Nie, w gniazdku też nie ma stale 230V tylko są wahania nawet do +/- 10%.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.