• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
colorowy

Tablet nie ładuje się - co może być przyczyną

Pytanie

Napisano (edytowane)

Witam,

dzisiaj rano napotkałem się na niepokojący problem ,a natomiast tablet podłączony całą noc do ładowarki prawie w ogóle się nie naładował, tylko kilka procent.Wcześniej miałem podobny problem z SGS2 ,i potrzebna była wymiana gniazdka do ładowania.Myślicie ,że w tym przypadku problem tkwi w tej samej części sprzętu?A i jeszcze jedno pytanie ,mam tablet zakupiony w Anglii, czy przyjmą mi go do serwisu w Polsce?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Movement

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Kup nowy kabel oryginalny . Podkreślam oryginalny najlepiej w serwisie . Miałem to samo kupiłem nieoryginalny ładował malym pradem ,po kupieniu oryginalnego kabla wszystko jest okey.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ale ja mam oryginalna ładowarke...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Nie szkodzi że masz oryginalną, to jest taka przypadłość. U mnie też to pomogło. Wymiana kabla I problem ładowania zniknął.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Dalem do serwisu. Nie wlaczyl sie nawet pod nowa ladowarka.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

U mnie też dzisiaj padło ładowanie tablet mam roczny. Nie chciał się naładować była animacja ładowania nawet się włączył na 10s ale zaraz padał. W południe oddałem do Saturna na niezgodność zobaczymy co się stanie.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Mam pytanie od wczoraj mam problem z naładowanie mnie tabletu,a mianowicie jakiś czas temu nie lądował się okazało się że coś z gniazdem, nareperowalam działał.  Ale od wczoraj wogole nie ładuje się,nie wyświetla się bateria,jak włączę to na chwilę pokazuje pusta baterie z wykrzyknikiem.prosze pomóżcie.😃

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

Witam.

Tablet n8013 przestał mi ładować

Słychać i widać ikonkę ładowania po podłczeniu, ale nie ładuje

Cały czas stoi w miejscu. Po wyłączeniu tabletu i podłączeniu ładowarki ładuje bardzo wolno.

Zmieniłem ładowarkę na 2A od innego tabletu samsunga, zmieniłem baterie w 10.1 i jest to samo.

Przywróciłem ustawienia fabryczne.

Została chyba tylko zmiana kabla, bo mam tylko ten stary.

Jeszcze jakieś pomysły co można sprawdzić ?

Pozdrawiam.

Edytowane przez XanaxSR

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

U mnie pomógł nowy kabelek....

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.