Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

emjot1

Czy da się używać jakiejś innej ładowarki?

Rozwiązany

DariuszGrzegorz   
Otrzymana reputacja: 1
DariuszGrzegorz

Witam , wiem że temat stary jak rzeka , ale powiem wam ciekawostkę , tablet działa bezproblemowo z ładowarką Samsunga typ TA20EWE ( Ładowarka Adaptive Fast Charging ) Jest to ładowarka z telefonów Samsung S6 /S7 Note4 . Jako ciekawostkę dodam że nasze Asusy obsługują funkcję fast charging czyli ładowarka się przełącza na 9V / 1,76 A . 

Spoiler

20161218_121727.jpg

Edytowane przez baca01
Do grafiki i wideo ZAWSZE wstawiamy spoiler
  • Lubię to! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
emlus   
Otrzymana reputacja: 0
emlus
Napisano (edytowane)

Kolego @DariuszGrzegorz jaki masz model tego asusa? Tego najnowszego(kamera z tylu, USB-C) czy starszego? Bo możliwe ze ten nowszy 100ha dziala.

Edytowane przez emlus

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krzy_solar   
Otrzymana reputacja: 1
krzy_solar
Napisano (edytowane)

Zarejestrowałem się tylko po to, żeby zostawić ślad, bo po długim & upierdliwym poszukiwaniu (z rozważaniem nauki elektryki włącznie) znalazłem polskie Extreme Style, z którego ładowarkę Asus odbiera jak swoją - mam model z 2,1 A i jest szczęście (II 2017 - ~50zł na Allegro). Toteż uff.
W celach identyfikacyjnych zdjęcie poniżej (nie widać, że: świeci się na niebiesko i ma dodatkowe wejście na usb z tyłu)

Spoiler

9f5809f943d0b3673227ca4cc39b

howgh.

Edytowane przez baca01
Do grafiki i wideo ZAWSZE wstawiamy spoiler
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kurpik16   
Otrzymana reputacja: 0
kurpik16

@krzy_solar Jaki dokładnie masz model tabletu? Również zainteresowała mnie Extreme Style z uwagi na opcję quick charge - czy faktycznie Twój tablet ładuje się szybko/szybciej niż za pomocą normalnej ładowarki?

Jaki masz dokładnie model Tabletu? Ja mam Asus T100TAF i zastanawiam się czy ładowarka Extreme Style będzie do niego pasowała. Na stronie gdzie jest możliwość jej zakupu widnieje info o wyjściu 5V 2,5 A podczas gdy wyjście w oryginalnej ładowarce Asusa wynosi 5V 2A. Czy jakaś mądra głowa jest mi w stanie wyjaśnić czy fakt, że istnieje rozbieżność w poziomie amperów obu ładowarek (2,5 A vs 2) może spowodować negatywne konsekwencje dla tabletu?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.