Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zagłosuj i zgarnij gadżety Android.com.pl!

Zdjęcie
- - - - -

Rozbity ekran - Huawei Ascend P6

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   FarAway

• 5 postów

Napisano 07.03.2014 - 08:34

Hej,
Niestety po 4 dniach użytkowania, telefon spadł z łóżka (ok 30-40cm). Ekran jest uszkodzony, jest 6 długich rys przez całą jego długość ale na szczęście moduł dotykowy działa prawidłowo (+miałem jeszcze nałożoną oryginalną folie na ekranie). Jako że jestem z Wrocławia - szukałem na stronie producenta autoryzowanych serwisów. Jest jeden jednak naprawiają oni tylko modemy Huawei, telefony proszą o odesłanie do firmy Regenersis pod Warszawą. Tam o modelu P6 nikt nie słyszał i dopiero będą sprawdzać czy możliwa będzie u nich naprawa.

Pisze żeby zapytać czy wiecie może gdzie możliwa jest wymiana oraz ile może kosztować.

................Aktualizacja................

Jeśli masz uszkodzony ekran (pęknięcie), wymianie podlega cały moduł wyświetlacza (Szybka + LCD) inaczej nie można z uwagi na to, że moduły te są klejone powierzchniowo.

S-Service - Poznań - 550zł (brutto).

Regenersis - Warszawa - 804zł (brutto)
Odpowiedź na zapytanie o wycenę:
"Wymiana wyświetlacza (bo nie można wymienić samej szybki w tym modelu), to koszt około 653 zł netto (804 brutto)."

................Aktualizacja - 13.03.2014 r.................

CCS - Piaseczno - 900zł (brutto)
"Uprzejmie informuję, że w podanym modelu przy wymianie panelu dotykowego konieczna jest też wymiana wyświetlacza oraz obudowy przedniej. Wstępny przybliżony koszt wymiany w/w podzespołów wynosi ok 900 zł brutto."

Użytkownik FarAway edytował ten post 13.03.2014 - 07:47

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   alexlysy69

• 612 postów
  • Telefon:HUAWEI P6 / LG G3

• Tablet:Asus ME301T Beanstalk 4.4

• Sieć:Plus

• Firmware:LG G 3 5.0 Cloudy G3

• Kernel:3.4.0

Napisano 07.03.2014 - 10:22

Koszt wyświetlacza to jakieś 650 zł dodaj do tego robociznę jakieś 200 zł. Raczej nie będzie się to opłacało.
Niestety firma Regeneris to chyba jedyny na chwile obecna autoryzowany serwis tej marki.

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
[SIGPIC][/SIGPIC]Masz problem . Załóż temat na forum . Na Priw nie pomagam :)

#3 OFFLINE   Marych

• 4 postów
  • Telefon:P6 B512 KK

Napisano 07.03.2014 - 12:16

W jakiej sieci kupiłeś telefon?

Mi w P6 po 4 miesiącach użytkowania padły - Wifi, GPS i Bluetoth, więc w ramach naprawy gwarancyjnej usterkę usunięto. Naprawiono płytę główną.

naprawiał mi CCS - CCS - Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne telefonów..

#4 OFFLINE   FarAway

Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 07.03.2014 - 13:55

Dzięki - napisałem w tej sprawie również i do nich - jak odpiszą, zaktualizuje pierwszy post...

#5 OFFLINE   wuek

• 5 postów
  • Telefon:P6

Napisano 07.03.2014 - 18:30

Moje P6 w fabrycznym kondonie poleciał z łapek na gres i nic się nie stało... No po za tym, że zrobiła mi niewielka szparka na pleckach przy gnieździe USB. Albo miałeś pecha albo ja miałem furę szczęścia tego dnia :) 800 za wyświetlacz ? za 900 spokojnie można kupić nową słuchawkę.

#6 OFFLINE   niemiosław

• 140 postów
  • Telefon:huawei P6

Napisano 07.03.2014 - 22:28

Moje P6 w fabrycznym kondonie poleciał z łapek na gres i nic się nie stało... No po za tym, że zrobiła mi niewielka szparka na pleckach przy gnieździe USB. Albo miałeś pecha albo ja miałem furę szczęścia tego dnia :) 800 za wyświetlacz ? za 900 spokojnie można kupić nową słuchawkę.

Tu Masz odpowiedź na tylną pokrywę. Niestety następny drobny bubelek.
http://www.youtube.com/watch?v=c3xFQvKtiKA

#7 OFFLINE   alexlysy69

• 612 postów
  • Telefon:HUAWEI P6 / LG G3

• Tablet:Asus ME301T Beanstalk 4.4

• Sieć:Plus

• Firmware:LG G 3 5.0 Cloudy G3

• Kernel:3.4.0

Napisano 08.03.2014 - 20:18

Czyli już wiem jak samemu wymienić baterie :-D. Swoją drogą widać ze gość używa samych paznokci :-). Spróbowałem i rzeczywiście działa.

[SIGPIC][/SIGPIC]Masz problem . Załóż temat na forum . Na Priw nie pomagam :)

#8 OFFLINE   niemiosław

• 140 postów
  • Telefon:huawei P6

Napisano 08.03.2014 - 21:14

Czyli już wiem jak samemu wymienić baterie :-D. Swoją drogą widać ze gość używa samych paznokci :-). Spróbowałem i rzeczywiście działa.

Na poprzednim filmie widać lepiej, gdyż zdjęcie pokrywy nie wystarczy gdyż bateria jest trzymana przez inne moduły.:cii:

#9 OFFLINE   NotCoolNick

• 171 postów
  • Telefon:LG P880 (Optimus 4x HD), Huawei Ascend P6

• Tablet:Lark FreeMe 70.4 (past)

Napisano 08.03.2014 - 23:04

bateria jest trzymana przez inne moduły

.. i do tego przyklejona taśmą dwustronną....

#10 OFFLINE   93wojtek

• 103 postów
  • Telefon:One touch idol X

Napisano 12.03.2014 - 14:38

Ja w swoim mam jakieś przebarwienie widać to na białym i jasnym tle długość około 30mm szerokość około 3mm jak myślicie uznali by to na gwarancji? Jeszcze klapka w jednym rogu nie przylega dokładnie.
  • wild0252 postawił(a) piwo