Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

darekc1

Jaka opaska pulsometr ANT+ dziala z endomondo na s4

Rozwiązany

josep   
Otrzymana reputacja: 0
josep
Napisano (edytowane)

up@

W twoim wypadku sprawdziła by się opaska Polar H7 Nadajnik H7 | Polar Poland

Przesyłanie informacji o tętnie do urządzeń obsługujących częstotliwość transmisji 5 kHz możesz wykorzystać do pulsometru na rękę a poprzez Bluetooth Smart połączysz z telefonem . Tylko nie wiem jak z eksportem danych do endomondo ,bo tani pulsometr na rękę raczej niema takiej opcji chyba że coś takiego http://www.polar.com/pl/produkty/popraw_swoja_kondycje/bieganie_multisport/m400 można zakupić od razu z opaską Polar H7 .

Edytowane przez josep

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SkoreK76   
SkoreK76

Chłopaki polecicie jakąś opaskę do S4 rozumiem ze w pełni wspiera ANT+ ? Wcześniejsze opaska fajna, ale już ciężko z kupnem. Zakup opaski wyjdzie taniej niż zakup pulsometru, przynajmniej na razie, a funkcjonalność ta sama chyba :P Z jaka aplikacją korzystacie z opasek ? :) 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kevin_pl   
Otrzymana reputacja: 1
kevin_pl

Garmin HRM2-SS. Mam taki i S4 go widzi. Ale nie bawiłem się nim bo z zegarkiem wygodniej się biega.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Swist   
Swist

Panowie, w jaki sposób sparowaliście pulsometr z telefonem? http://www.decathlon.pl/kodowany-pasek-cyfrowy-ant-id_8189560.htmlPrzesiadłem się z S3 na Sony Xperie Z2 który wspiera tą technologię, lecz nie wiem w jaki sposób połączyć ze sobą dwa urządzenia

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lola_wm   
Otrzymana reputacja: 3
lola_wm

Panowie, w jaki sposób sparowaliście pulsometr z telefonem? http://www.decathlon.pl/kodowany-pasek-cyfrowy-ant-id_8189560.html

W Endomondo kazałem wyszukać urządzenia ANT+ - znalazł, sparował się i działa.

Pozdrawiam,

Ł.O.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Swist   
Swist

@up

Przez trzy dni kombinowałem na wszelkie sposoby, w końcu znalazłem rozwiązanie. Pulsometr musiał długo leżeć na magazynie, dostałem go z wyczerpaną baterią, wystarczyło ją wymienić...

Edytowane przez AALEKSANDRA
Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lola_wm   
Otrzymana reputacja: 3
lola_wm

Pulsometr musiał długo leżeć na magazynie, dostałem go z wyczerpaną baterią, wystarczyło ją wymienić...

Nawet na stronie Decathlonu pisza, ze zdarzaja sie egzemplarze z padnieta batetria. Moja dzialala, ale przezyla tylko 2.5 miesiaca.

Pozdrawiam,

Ł.O.

Edytowane przez lola_wm
Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
caporeira   
Otrzymana reputacja: 7
caporeira

Witaj, mam andka 4.4.2 i chciałbym się połączyć z hart rate monitor. I nie wiem jak to zrobić :-/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mbiela   
Otrzymana reputacja: 1
mbiela

Czy komuś działa sensor prędkości /kadencji ant+ po aktualizacji do lollipop? Działa mi pas do pomiaru tętna, a czujnik s/c jest tylko wykrywany przez endo ale nie mogę się połączyć. Mapmyride przy probie parowania przez ant+ zalicza fc :(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lothar75   
lothar75

Czy komuś działa sensor prędkości /kadencji ant+ po aktualizacji do lollipop? Działa mi pas do pomiaru tętna, a czujnik s/c jest tylko wykrywany przez endo ale nie mogę się połączyć. Mapmyride przy probie parowania przez ant+ zalicza fc :(

To nie kwestia lolipopa. Problem leży w Endomondo. Trzeba wrócić do starszej wersji. Garmin GSC-10 spd/CAD zaskoczył z Endomondo Pro v.9.4.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.