Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

zoltan25

ZOOPER WIDGET - PROBLEMY - Pytania i odpowiedzi

Polecane posty

andrzej24499   
Otrzymana reputacja: 2
andrzej24499

@galci

Nie chce przykrywać twojego pytania moim, dlatego postaram sie pomóc. Moim zdaniem akcja kliknięcia widgetu powinna działać zawsze ;/ Przynajmniej mi się nie zdarzyło żeby nie działała. Na wszelki wypadek(nie wiem co potrafisz robić w zooperze ja sam bawie się w to od trzech dni) powiem że należy wybrać widget> układ(tam masz pokazane tekst, mapy bitowe, prostokąt itd i wybierasz sobie dany element czyli zaznacz fajkę żeby podejrzeć który z elementów to ikonka której chcesz przypisać akcje, potem klikasz na ten element np. mapa bitowa)> kliknięcie modułu> app list(wybierasz aplikacje) lub shortcuts(wybierasz skrót i akcje) Tak samo gdy chcesz otwierać menu aplikacji z innego miejsca niż dock lub klawisz menu, wtedy po wybraniu ikonki wchodzisz w shortcuts wybierasz np nova(gdy używasz nova launcher) a następnie siatka aplikacji.

Teraz moje pytanie:D Czy macie też tak, że zooper widget i ogólnie te aplikacje do customizacji zwalniają strasznie telefon? Mam na swoim G2 lekką modyfikacje od Vivek S

qumygaby.jpg

i telefon nieźle muli ;/ Jest to widoczne najbardziej podczas animacji i przejść. Czy możliwe że jest to wina nova launchera? Może apex byłby lepszym rozwiązaniem? Dodam że mam 2GB ramu(po modyfikacjach 700mb wolnego) i snapka 800 więc wątpie żeby dostawał zadyszki od zoopera. Rom jest stockowy wie ktoś czego to może być przyczyna? Dzięki z góry z odp.

Edytowane przez andrzej24499

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zoltan25   
Otrzymana reputacja: 7
zoltan25

To na pewno nie jest wina zoopera ani launchera. Jeśli z 2GB zostało ci tylko 700MB to raczej bym zrobił porządki w uruchomionych aplikacjach. Może coś innego ci bardzo obciąża system.

A u mnie się posypał zooper pro. Gdy chcę dodać widget to po jego pojawieniu się na pulpicie pojawia się napis "obróć ekran aby uruchomić". Nie wiem jak to ogarnąć. Używam buzz launcher który nie ma w ustawieniach zmiany położenia pulpitu. Jakieś rady?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
slaweczek   
Otrzymana reputacja: 292
slaweczek

Odfajkuj w ustawieniach zoopera Tryb poziomy (beta), jak masz odfajkowany, to zafajkuj, wyjdź z zoopera, wejdź jeszcze raz i ponownie odfajkuj... U mnie to pomogło kiedyś z tym samym problemem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zoltan25   
Otrzymana reputacja: 7
zoltan25

Nie pomyślałem o tym bo nic nie zmieniałem w ustawieniach. Dzięki :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
andrzej24499   
Otrzymana reputacja: 2
andrzej24499
To na pewno nie jest wina zoopera ani launchera. Jeśli z 2GB zostało ci tylko 700MB to raczej bym zrobił porządki w uruchomionych aplikacjach. Może coś innego ci bardzo obciąża system.

A u mnie się posypał zooper pro. Gdy chcę dodać widget to po jego pojawieniu się na pulpicie pojawia się napis "obróć ekran aby uruchomić". Nie wiem jak to ogarnąć. Używam buzz launcher który nie ma w ustawieniach zmiany położenia pulpitu. Jakieś rady?

Być może że to jakaś apka. Chociaż musze ci powiedzieć że z tych 2GB ramu nawet świeżo po wgraniu softa zostaje max 0.9GB. Nawet na note3 z 3GB zostaje niewiele ponad 1GB, czyli 700mb to wcale nie tak mało. Dodam że telefon zaczął mulić po tym jak wgrałem sobie homescreen. Może to popup widget albo media utilities

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 19:29 ----------

Problem rozwiązany po zastąpieniu nova launchera, apexem

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
soapded   
Otrzymana reputacja: 0
soapded

Jak zrobić zmieniające się tło wraz z godziną, tak jak w S3 lub w innym modelu z tej serii.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
slaweczek   
slaweczek

@UP.

Chodzi Ci o zmieniające sie tlo widgetu w zaleznosci od pory dnia, np na dzień inne a na noc inne?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
soapded   
soapded

Tak, dokładnie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
slaweczek   
slaweczek

Wstaw w widget tapetę którą chcesz miec w dzień.

Nastepnie wstaw tapetę ktora ma byc wyświetlana w nocy

Ogolnie mówiąc tapeta dzienna musi byc na liscie ukladu widgetu przed tapeta na noc.

Wejdz w ustawienia zaawansowane tapety nocnej i wpisz taki skrypt

$#DHH:mm#>=#ASHH:mm#||#AISDAY#<1?[bo]100[/bo]#DHH:mm#>=#ARHH:mm#||#AISDAY#?=1)[bo]0[/bo]$

Tapeta nocna wyswietli Ci sie w tedy po astronomicznym zachodzie słonca a po astronomicznym wschodzie zniknie i pokaże się tapeta dzienna.

Ewentualnie zagladnij tutaj i pobierz widget z pogodą, zobaczysz dokładnie jak to w nim zrobilem.

Edit;:

Wkradl mi sie błąd w opisie, teraz jest poprawnie..

Edytowane przez slaweczek

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mejz   
mejz

nie działa mi automatyczna lokalizacja w zooper, czego to może być przyczyna ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.