Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Jak zaktualizować androida?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   poros18

• 2 postów
  • Telefon:samsung galaxy note 2

Napisano 16 marzec 2014 - 10:41

Witam, 2 dni temu kupiłem note 2 z rootem. Posiadam wersję androida 4.1.2 więc trochę stara, ale jak chciałem zaktualizować przez wifi to ciągle szuka aktualizacji, a jak przez kiesa to nie mogę się z nim połączyć. Proszę o pomoc

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   misiek735

• 598 postów
  • Telefon:n9005

Napisano 16 marzec 2014 - 10:54

I bardzo dobrze że masz wersję z 4.1.2 na starym bootloaderze. Na Twoim miejscu korzystał bym tylko i wyłącznie z custom Romów, gdyż w razie jakichkolwiek problemów jesteś w stanie wszystko wyczyścić i oddać na gwarancję.

Gdyby telefon miał 4.3, jesteś skazany na softy oficjalne z ktorych nie da się zrobić downgrade (ze względu na nowy bootloader który to uniemożliwia).Wgrywając oryginalny 4.3 będziesz miał knoxa ktory jest nie do obejścia - w razie gwarancji oczywiście.

Nie rób takiego błędu jaki popełnia większość użytkowników- nowe nie znaczy lepsze. Owszem, w chwili obecnej są custom Romy oparte na 4.3 bądź 4.4.2 i są one pozbawione wszelkich śmieci, oraz działają znacznie lepiej niż czysty oryginalny. Ze swojej strony polecam Android Revolution HD który moim zdaniem jest najbardziej zoptymalizowany i najszybszy.

Pozdrawiam

#3 OFFLINE   poros18

Autor tematu
  • 2 postów
  • Telefon:samsung galaxy note 2

Napisano 16 marzec 2014 - 10:57

ok, a jak wgrać Android Revolution HD, jestem zielony, bo tak jak mówiłem dopiero kupiłem tel.
Chem aktualizować, bo zginął mi pasek powiadomień, nie mogę ustawić tapety(tylko animację), oraz jak przytrzymuje przycisk home to nie wyświetla ostatnio używanych aplikacji.

Użytkownik poros18 edytował ten post 16 marzec 2014 - 11:12

#4 OFFLINE   Spaider

• 751 postów
  • Telefon:HTC M7

Napisano 16 marzec 2014 - 11:37

Przeczytaj te tematy: 1, 2, 3, 4. Wszystko jest dokładnie opisane, używaj opcji szukaj.