Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kwgecb

Bateria Anker 7800 mAh , pierwsze wrażenia....

Rozwiązany

DiamondBack   
Otrzymana reputacja: 1
DiamondBack

200$? To promocja jakaś. Ja się wstrzymałem jak na razie, bo najtaniej znalazłem na amazonie za 300$.

Nowy telefon mam w tej cenie :E

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kwgecb   
Otrzymana reputacja: 3
kwgecb

To jakieś żarty są! podnieśli cenę 10 razy? płaciłem 39,90 USD przecież.....

---------- Post dołączono 07-05-14 o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano 06-05-14 o 10:08 ----------

Mam dobre wieści dla zainteresowanych zakupem.

Skontaktowałem się z Ankerdirect i zapytałem o co chodzi z tą podwyżką:odpowiedzieli iż to jest zabieg marketingowy gdy im magazyn zaczyna "pustoszeć" , obiecali, że za kilka dni ceny wrócą do poziomu 39,90 $.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mariuszkx   
mariuszkx
Napisano (edytowane)

A może podasz jakieś dane ile trzyma ta bateria? Znalazłem w cenie 31,99$

http://www.amazon.com/7800mAh-Extended-T-Mobile-Cellular-MetroPCS/dp/B00GNQ10VS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1400950537&sr=8-1&keywords=Anker+7800+mAh

Edytowane przez mariuszkx

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kwgecb   
kwgecb

Moja bateria trzyma minimum 48 godzin.Minimum 4 godziny połączeń głosowych dziennie, dwa konta push z dużymi załącznikami, 8 godzin dziennie BT(słuchawki i auto), godzinka może dwie internetów różnych, kilkadziesiąt fotek, na noc nie wyłączam ado tego przebywam w miejscu o słabej sile sygnału.Robiłem taki test jak trzyma w standby(zero gadania,internetu,tylko synchronizacja mail włączona), to po ok.36 godzinach poziom baterii spadł do 80%.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
DiamondBack   
DiamondBack

Właśnie odebrałem tą baterię. Kupowałem na ebauy albo amazonie już nie pamiętam. Takie pytanie czym ją ładować najlepiej? Telefonem z samsungową ładowarką czy taka oryginalna podstawka Samsunga http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/01/aplus/detail-page/sc_b00bw0xzo0-01compartment_lg.jpg też będzie spoko?

edit:/

dobra zaryzykowałem sam i jest spoko. Podstawka z ładowarką 2A ładowało się ok 4 godzin.

Edytowane przez DiamondBack

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sasukepl   
Otrzymana reputacja: 0
sasukepl

2A i 4h na ladowarce zewnetrznej to zbyt dlugo. na tel laduje sie max 1.5h.

...___... i9505 ...____... error

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kwgecb   
kwgecb

A jaką masz ładowarkę? 1,5 h by naładować baterię 7800 mAh to musi być jakiś mega kosmiczny sprzęt:)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dulon23   
Otrzymana reputacja: 0
Dulon23

Ja swojego ankera 5200mAh ładuje ponad 3h szajsungowską ładowarką , więc 7800 pewnie i około 5h będzie ciągnął...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
DiamondBack   
DiamondBack

Ogólnie nie polecam ładowania tej baterii z portu USB komputera albo innego urządzenia co daje mniej jak 2A. Zostawiłem baterie podpietą do portu USB i po prostu nie była w stanie się naładować. Ładowarka twierdzi, że bateria jest naładowania a po włożeniu do telefonu bateria ma tylko 70%.

Bateria mi trzyma 2-3 dni co jest mega dobrym wynikiem przy mojej eksploatacji telefonu. 4H dziennie nawigacji drugie tyle gry + kolejne godziny korzystania z internetu (po wifi) rozmowy do godziny dziennie. Więc ja jestem mega zadowolony. Ale jeśli komuś zależy na naprawdę długiej pracy na baterii to polecam pentagram monster 2 ;) kolega ma takowego i w tym momencie ma 11 dni 13H pracy na baterii a ona sama ma jeszcze 36%

Korzysta niby tylko godzinę max dwie dziennie z telefonu ale i tak robi wrażenie :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kwgecb   
kwgecb

Zgadzam się co ładowania z USB (chyba że już nie mamy innego wyjścia) ale mój Anker 7800 jest ładowany takim "ładownikiem" od Nokii co ma max 0,78A i po nocy i kawałku dnia(00.00 do 11.00:)) bateria ma 100%.

Ten Monster ma rzeczywiście niezłe przebiegi ale..nie jest taki śliczny jak S4 ;););)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.