Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Bartek525

tutorial "Nie zarejestrowano w sieci"na JB 4.1.2, 4.2.2 i 4.3

Rozwiązany

mati101086   
Otrzymana reputacja: 0
mati101086

no i tak wszystko ładnie pieknie zainstalowalem przez recovery archidroid v1.x wszystko niby dzialalo ale przeprowadzilem ponownie instalacje bo rzuciła mi sie w oczy mozliwosc instalacji zaktualizowanego modemu wiec zainstalowalem rom ponownie z tym ze z opcja aktualizacji modemu i niestety po uruchomieniu telefonu komunikac ''tylko polaczenia alarmowe''

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cvxcvx   
Otrzymana reputacja: 40
cvxcvx

Wgraj stock roma, takiego jak miałeś przed wgraniem archidroid i sprawdź, jak dalej nie połączy się to napisz na gg to ci go naprawie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mati101086   
mati101086

tak tez zrobilem ale dziwna sprawa ze imei sie nie zmienil to samo numer seryjny

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
guardian168   
guardian168

Mam problem. Zrobiłem wszystko krok po kroku. Rejestruje w sieci. Wysyłam smsy, dzwonię, jest internet. Problem w tym, że podczas połączeń nie działa mikrofon i głośnik... Kombinowałem już na wszystkie możliwe sposoby. Instalowałem na kompletnie wyczyszczony telefon najnowszy soft xeo. Za każdym razem imei jest poprawny, ale nie może zarejestrować w sieci. Tym sposobem rejestruje w sieci tylko te głuche rozmowy... Ktoś ma pomysł? Telefon kupiłem na skupie telefonów. Jedyna gwarancja jaką posiadam to gwarancja skupu. Da się to uratować, czy czeka mnie wycieczka po zwrot kasy?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość SarpedoneS   
Gość SarpedoneS

@up

puszczaj pytanie na pw do kolegi @cvxcvx

wytapatane na ekranie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
guardian168   
guardian168

Telefon miał kompletnie uwalony efs... Zawiozłem w miejsce gdzie go kupiłem, dostałem nowy, a tamten poszedł na reanimację pod box. Poprzedni właściciel musiał nieźle namotać...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
joop1987   
joop1987

Panowie , mam ten sam problem po wgraniu sobie softa 4.3 telefon nie rejestruje się w sieci, teraz próbowałem przejść proces związany z przywróceniem wcześniejszego softy przez odina. Wgrałem 4.0.4 problem występuje nadal. Proszę pomoc bo już nie daje sobie rady.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość SarpedoneS   
Gość SarpedoneS

@up

z 4.3 można bezpiecznie zejść do wersji 4.1.2 xxemg4 inaczej rozp.... efs, jeśli wgranie wersji xxemg4 nie pomoże to już uwaliłeś sobie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bartek525   
Otrzymana reputacja: 2
Bartek525

Dodałem nowy punkt odnosnie nowszych wersji androida, czekam na opinie !

---------- Post dołączono o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Odnosząc się do kolegów u góry, wiekszość z was podaje problem, że macie problem z nie zarejestrowaniem w sieci i prosicie o pomoc, no po to napisałem ten temat, żeby wam pomóc, jeżeli dobrze wszystko zrobicie, tak jak to opisałem odratujecie swój telefon, jeżeli nie jestescie w stanie tego zrobić, piszcie do użytkownika cvxcvx, on na pewno wam pomoże.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BartNitro   
Otrzymana reputacja: 1
BartNitro

Miałem taki sam problem, po wgraniu jakies paczki wrocil simlock, wgralem 4.0.4 zmienil sie imei na 0049 a w naprawie zrobil go tak ze dziala tylko na 4.1.2 ale chcialbym wgrac 4.3 to co robic?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.