Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Bartek525

tutorial "Nie zarejestrowano w sieci"na JB 4.1.2, 4.2.2 i 4.3

Rozwiązany

piotrek13123   
Otrzymana reputacja: 42
piotrek13123

Jesteś mym wybawicielem!

Dzięki uratowałem tylko tym sposobem szwagrową S3, żadne patche tj: Ariza nie działały.

Dziękuję!

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dyrektor   
Otrzymana reputacja: 10
dyrektor

Witam. Czy w każdym S3 występuje ten problem? Ja również po wgraniu 4.3 przez ODIN'a miałem poprawny IMEI lecz "nie zarejestrowano w sieci" Oddałem telefon do serwisu (gwarancja) i jestem ciekawy, czy jak wróci to będę mógł go modyfikować np. wgrywać custom ROM'y itp.? :oczy: Pozdro.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ziemek1707   
Otrzymana reputacja: 0
ziemek1707

Witam,

Mam problem z moim s3 i9300. Telefon pierwotnie z orange, ale zdjalem simlocka kodem oraz wgralem najnowszego niebrandowanego oficjalnego softa.

Telefon używany jest jako rezerwowy. Pewnego razu próbuję go uruchomić, a tu komunikat "brak karty sim", próbowałem wyjąć i włożyć ponownie nic nie zmieniło. Wgrałem od nowa softa (tego samego) zrobiłem full data wipe i nic nie pomogło.

Karty pamieci czyta bez problemu, dziwi mnie fakt ze telefon wykrywa pełen zasięg, a gdy chce wykonac jakiekolwiek polaczenie, wyskakuje komunikat "nie zarejestrowano w sieci". Posiadam w domu niestety tylko 2 karty play, obie działające wiec mysle nie ma sensu kupowac sim innego operatora. Dołączam screeny na których widoczny jest doskonale problem.

post-95917-14255754966675_thumb.png

Edytowane przez jeronimo
popawka tytułu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bartek525   
Otrzymana reputacja: 2
Bartek525

W pierwszym poście jest wszystko opisane.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ziemek1707   
ziemek1707

Dzieki @Bartek525,

Poradnik swietny, punkt 1 wykonalem, niestety nic nie pomoglo, obawiam sie ze moze byc problem złącza sim, gdyz raz karta mi sie zablokowala i musialem ją mocno wyciągnąć. Spróbowałbym chetnie punktu 2, ale tego androida 4.2.2 nie mam jak sciagnac, w linku podanym przez ciebie niestety wszystkie hosty juz padly :(

Ma ktos moze linka do tego Andka? Bede wdzieczny bardzo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sniperr8906   
Otrzymana reputacja: 5
sniperr8906

Jeżeli to wina wejścia karty to ja u siebie wymienialne z jakieś pół roku temu to koszt wejścia karty SIM i SD wynosił około 50zl a wymienilem je sam bez problemu.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mac Abra   
Otrzymana reputacja: 1
Mac Abra

Dosyć dziwny przypadek. Sprawdzałem na działających kartach kilku operatorów i za każdym razem niby zasięg jest ale wyświetla tylko połączenia alarmowe, a przy próbie połączenia jest "nie zarejestrowano w sieci", co dziwniejsze jak dzwonie na numer który jest w telefonie to jest normalny sygnał połączenia ale na telefonie z włożoną kartą cisza, zero reakcji. Już wgrałem mu najnowszego softa odinem, robiłem full wipe i nic nie pomaga. Przy okazji zaznaczę że nie jest to spowodowane utratą IMEI bo IMEI zgadza się z tym pod baterią.

Jakieś sugestie?

Edit:

Co odkryłem jeszcze po użyciu kodu *#0011# na końcu wyświetla IMEI CERTI: FAIL

czyli rozumiem że jednak coś jest nie halo z imeiem, tylko co i jak to naprawić

Edytowane przez Mac Abra

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
qmax   
Otrzymana reputacja: 1
qmax

Linki nie działają. Pomoże ktoś, bo mój też się uceglił i chciałbym go naprawić.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tocco   
Otrzymana reputacja: 44
Tocco
FGenious   
FGenious

Witam, dzisiaj wyczyściłem telefon poradnikiem od alexndr i wszystko działa, jest imei, modem ok, tel prosi o pin ale ale gdy chcę zadzwonić pisze nie zarejestrowano w sieci. Nie wiem za bardzo co mam zrobić bo wszystkie linki w twoim poradniku padły :/ Ktoś pomoże?

---------- Post dołączono o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Wiem że w poście wyżej są linki do 3 plikowca ale ja chciłbym mieć 4.3 a to jest 4.0.4.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.