• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
puciek1234

Telefon nie łączy się po bt z car audio, pomimo sparowania.

Pytanie

Napisano (edytowane)

Witam,

problem jest taki, że nie mogę podłączyć mojego p780 po bluetooth z car headset w toyocie verso (toyota touch&go+). Telefon i auto parują się, ale po akceptacji nie mogę się z nim połączyć. Na wcześniejszym modelu verso wszystko łączy się okej. Inne samsungi, htc działają poprawnie. Sprawdzałem na life, slxrom, viberom. Czy jest coś co mogę spróbować, aby to zadziałało?

Edytowane przez puciek1234

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

• 0

A zobacz inne modemy. V51, v10p10 , v17 jest ich z 6 więc może zadziała z jakimś. U mnie działa na v10p10 na innych też miałem problem z bt .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

A nie masz problemu z baterią na v10p10? Jutro spróbuje, ale gdzieś czytałem że bateria na v10p10 znika. Teraz wiem że na v51 i slxrom, czy v52 i vibe rom nie działa. : |

update. Sprawdzilem na v10p10 nie pomogło. Dalej Toyota i lenovo poprawnie się paruja ale potem połączenie nieudane. Co śmieszne na starszym modelu verso chyba 2011 rok telefon działa poprawnie i audio i phone, tylko tam jest zupełnie inne radio. Osobiście wydaje mi się ze problem jest z mktbt niz z samym radiem, ale ja tam malo się znam i licze na wasza pomoc :)

Edytowane przez puciek1234

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Mi bateria normalnie trzyma czyli te 3 dni ale mam wifi i 2 karty non stop włączone i dużo dzwonie i siedzę

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ja miałem na początku śmieszny problem z NokiaHF210 (albo 310:P).

Gdy pierwszy włączam zestaw i potem BT w telefonie to mi się nigdy jeszcze nie sparowały. Ale jak mam już BT odpalone w telefonie, odpalam zestaw, 10s i sparowane. Nie mam pojęcia dlaczego tak działa. Rom Life0.7

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Mam podobny, a moze i ten sam problem. Jezeli odpale radio z wlaczonym bt w telefonie, to mi sie nie polacza. Musze najpierw wlaczyc radio, dopiero potem bt w fonie. Sciagnalem program ktory automatycznie wlacza bt gdy ktos do mnie dzwoni, albo ja chce zadzwonic i na razie jakos dziala. Uzywam v51 z innymi nieprobowalem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

problem niestety dalej nierozwiązany. Poczekałem na 4.4.2 i o dziwo ten sam problem. Ktoś ma jakieś jeszcze sugestie?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

W Avensisie '13 "Touch&Go" też mi się nie łączy z BT pomimo sparowania.

Romy SLX .24 .25 .26 ... jakieś sugestie? (Chińczyk)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Cóż ma do tego Avensis? Chcesz powiedzieć że z innymi urządzeniami (samochodami) działa prawidłowo?

A jak jest w Maybachu, Jaguarze, Porsche i Maserati? :facepalm1:

---------- Post dołączono o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cóż ma do tego Avensis? Chcesz powiedzieć że z innymi urządzeniami (samochodami) działa prawidłowo?

A jak jest w Maybachu, Jaguarze, Porsche i Maserati? :facepalm1:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Avensis czy Verso autora wątku ma tylko tyle że ma fabryczny BT w nawigacji. Inne słuchawki łączą się i działają prawidłowo z tymi autami a właściwie fabrycznymi zestawami BT - testowałem przynajmniej kilka telefonów.

P780 paruje się ale na tym koniec. Nie wiem czy to jest wersja romu, radia czy hardware w telefonie a może ot taki kaprys Toytoja.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

No to jeszcze raz, bo nie odpowiedziałeś:

z innymi urządzeniami (samochodami) działa prawidłowo?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.