Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

osimaru

Jaki polecacie najlepszy internet na kartę ?

Polecane posty

meliorus   
Otrzymana reputacja: 4
meliorus

@piotrzet23

Nie wciskam bzdur.

Nie wiem co jest z tym T-Mobilem, ale dla mnie to sieć dwóch prędkości. Na LTE mam 15-16 Mbitów, a jak tylko telefon przełączy się na HSDPA+ to prędkość spada do tak drastycznych prędkości, że strony ledwo co się wczytują.

Nie wierzysz? Proszę bardzo, o to kilka screenów.

Spoiler

zWmr45z.png

rpQTWBI.png

rMbQAiT.png

g5n25Bj.png

Robione o różnej porze dnia  i tygodnia. Więc dla mnie ta sieć to porażka. Tylko LTE dobrze działa.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrzet23   
Otrzymana reputacja: 157
piotrzet23

@meliorus

Tzn tylko LTE działa w twojej lokalizacji ja na H+ mam 3 Mb/s i to jest normalne logiczne że nigdy nie uzyskam 40 Mb/s na 3G. Skoro LTE działa dobrze to nie wiem po co korzystać z 3G 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
Otrzymana reputacja: 1827
dzidexx
Napisano (edytowane)

@meliorus

Samo się przełącza w trakcie i po rozmowie tel. Stąd mogą występować chwilowe trudności i zależy to raczej od twojego sprzętu niż operatora(szybkość i płynność przełączenia).

Jeśli chodzie o operatora - dodatkowe dane i parametry uzyskasz za pomocą apek: bt search, network cell info.

Ps.

Jeśli jesteś na skraju zasięgu Lte i zostajesz przełączony na H+ to też nie ma co liczyć na dobre prędkości. Jesteś dość daleko od nadajnika.

Edytowane przez dzidexx

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
JestemAbdul   
Otrzymana reputacja: 30
JestemAbdul

Zasada jest prosta w obecnych czasach - jak nie ma LTE, nie masz dostępu do sieci. I T-Mobile, i Play, i Orange jak nie mają LTE to prędkości są tak przerażająco niskie, że usługi działające w tle wszystko pochłaniają i każdy zasięg poniżej LTE staje się nieużywalny, chyba, że ktoś ma cierpliwość. Taka jest prawda, cała sieć właściwie istnieje już tylko na LTE, HSPA(+) występuje tylko w ulotkach i na ikonie zasięgu. A jak jest się w podróży, samochodem czy pociągiem, to dodatkowy czynnik powoduje, że nie ma co sięgać po smartfona, szczególnie w Play, gdzie skacze po nadajnikach na okrągło.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
#plus   
Otrzymana reputacja: 48
#plus

To dziwne bo jestem w zasięgu LTE w T-Mobile i na przenośnym routerze mam 3G a sieć twierdzi że z ich strony wszystko jest ok

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
meliorus   
meliorus

Zrobił na mnie piorunujące wrażenie internet z Orange :) będąc w zasięgu LTE+ udało mi się osiągnąć przepustowość ok. 90 Mbitow (będąc dosytć blisko BTS-a), natomiast tu gdzie mieszkam będą w zasięgu 4G osiągam transfer 20 Mbitów. Ale z technologią HSDPA+ też jest lipa bo przepustowość jaką udało mi się maksymalną zarejestrować w sieci orange na tej technologi to ok 3 Mbity.

Sieć orange testuje na zakupionym starterze w salonie (mój telefon ma dual sim) i chyba jak już mi ten darmowy 3 miesięczny okres w T-Mobilu upłynie, to wtedy przeniosę numer do Orange. :D Bo jestem pozytywnie zaskoczony. Nie wiem natomiast jak to jest z jakością rozmów. Bo podobno z T-Mobile jak do kogoś dzwonie, to dźwięk jest czysty i wszystko słychać tak jak trzeba. Ciekawe czy w Orange też tak jest.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
raycharles   
raycharles
Dnia 22.08.2017 o 23:27, #plus napisał:

To dziwne bo jestem w zasięgu LTE w T-Mobile i na przenośnym routerze mam 3G emoji53.png a sieć twierdzi że z ich strony wszystko jest ok emoji106.png

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Ja miałem podobny problem z T-mobile, wziąłem internet do testów i albo mi nie łapało LTE albo w ogóle sieci nie trzymało. Nadajnik miałem całkiem blisko, na telefonie zwykle 80% zasięgu.

Teraz mam internet na kartę z Play, jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z prędkością internetu. Dwa razy, podczas burzy, miał problemy z połączeniem, ale wiadomo, burza rządzi się swoimi prawami.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
#plus   
Otrzymana reputacja: 48
#plus

Ja juz bardziej myślę o lokalnym dostawcy internetu. Nie dość że ceny są niższe, niż za te pakiety co proponuję T-Mobile to jeszcze nie ma żadnych limitów transferu. Jak dla mnie to jest chore . Niech sobie wsadzą te 60GB które mi zaproponowali i to niby LTE

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrzet23   
Otrzymana reputacja: 157
piotrzet23

Przecież T-Mobile ma tak samo oferty bez limitu danych i to jeszcze 2 nowe z dzisiaj najtańsza za 45 zł i ograniczenie do 20 Mb/s

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
meliorus   
meliorus

Polecam kupić starter z Orange. Za rejestrację numeru dawają 100 gigabajtów. Po wykorzystaniu tych 100GB można zarejestrować kolejną kartę i otrzymać znowu 100 gigabajtów. Starter kosztuje 5 zł

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.