Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

dobosz23

ROM Kikat Android 4.4.2 wasser firmware for T-R42 v1.03!

Polecane posty

4droot   
Otrzymana reputacja: 0
4droot

Mi też nie wykrywa telefon serwera mediów o którym piszesz. Raz mi tylko 'przemknął' podczas 1 wyszukiwania ale i tak nie mogłem na niego wbić. Teraz wcale. Mam świeży 1.0.4 i nic. W drugą stronę ok. Mowa o DLNA.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mbodulski   
Otrzymana reputacja: 17
mbodulski

Jeżeli chodzi o serwer mediów to zauważyłem że gdy uruchomiłem router mifi Huawei to nagle box zaczął odnajdywać urządzenia w sieci po powrocie na stacjonarny router TP-LINK bez zmian czyli żadnych urządzeń w grupie domowej. Czeka mnie więc inwestycja w kolejny router tylko pytanie jaki dogada się z tą zabawką na KK i nie będzie kosztował dużo więcej od TP-Linka ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4droot   
4droot

Może być coś na rzeczy. Też mam TP-linka.

Niebawem mam zamiar kupić router porządnej firmy i sprawdzimy czy to jest przyczyną.

Edytowane przez 4droot

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4droot   
4droot

Panie i Panowie, po wgraniu tego romu, Wasser 1.0.4 wszystko mam w 720p Czemu zawdzięczam ten stan? :] Kernel był w wersji 720p czy czegoś nie ustawiłem? Pobrałem oryginał spod tego linku: UPDATE - K-R42 - wasser firmware - Kikat Android 4.4.2 nie modyfikując w paczce już niczego.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
irodal   
Otrzymana reputacja: 1
irodal

Wgrałem Rom Waser i gdy mam włączone xbmc to dolne przyciski menu są schowane. Co zrobić by były widoczne?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sidi666   
sidi666

Dlaczego w RKBatchtool używa się przycisku "Restore", a nie "Upgrade"? Wgrałem firmware Wassera 1.04 ale po starym firmware zostają śmieci/ustawienia- np. Andek się mnie pyta czy włączyć usługę lokalizacji, bo w poprzednim firmware była wyłączona i czy chcę to zmienić? Nie powinno się wygrywać nowego oprogramowania za pomocą "Upgrade"? I do czego służy "Clear"? Może przed aktualizacją warto zrobić "Clear"? Co czyści to polecenie?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tomilo   
Otrzymana reputacja: 1
tomilo

Wie ktoś może czy będą jeszcze jakieś aktualizacje od Wassera? Bo już jakiś czas widzę nic się nie dzieje...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sidi666   
sidi666

Witam.

Sprzęt na tym firmwarze hula już prawie dwa lata :) I teraz jest taki problem: urządzenie melduje się w google play jako Nexus10 i przez to nie są dostępne niektóre aplikacje dla tvbox'ów. Wie ktoś jak oszukać sklep google i podszyć się np. pod NVIDIA shield (czy jak to się tam nazywa)? Na razie sprawdziłem apkę Market Helper, ale to niestety lipa, po zmianie w tej apce na inny tablet/telefon w googlu nadal widnieje jako Nexus10. Poratuje ktoś radą?

Pozdrawiam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pavlikdc   
Otrzymana reputacja: 65
pavlikdc

Ratuje Cię edycja pliku system/build.prop

Edytujesz (w Notepad++) kilka linijek kodu między innymi:

ro.product.model=Nexus 10
ro.product.brand=google 

Najlepiej jest pobrać rom shielda w wersji do instalacji przez recovery (wtedy będzie paczka zip a nie obraz img), spojrzeć i porównać obydwa pliki i na czuja podmienisz co trzeba.

Poza tym ktoś rozglądał się za jakimś konkretnym następcą(?) bo pomimo że rom wassera (k-r42 z zewn bt) jest dopracowany prawie na maksa (po moich drobnych modyfikacjach, potężnej kastracji romu i podkręceniu kernela do 1800 wyciągnelem 28000 w antutu) ale to jednak i tak dla takich pozycji jak (starszy już) Real Racing 3 czy najnowszy Asphalt Xtreme brakuje mocy a w sumie brakuje niewiele.

Edytowane przez pavlikdc

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.