Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

jogin0909

program do nagrywania rozmów

Polecane posty

jogin0909   
Otrzymana reputacja: 0
jogin0909

jaki jest najlepszy program do nagrywania rozmów na androida

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krzysiek   
krzysiek
jaki jest najlepszy program do nagrywania rozmów na androida

Moim zdaniem AllCallRecorder darmowy jest

Jest jeszcze TotalRecAll, ale jest płatny, niby nagrywa w innych formatach niż .3gp, czyli jakoś powinna być wyższa, ale jednak to się tak nie przeszkadza, a sam program jest uciążliwy w obsłudze, podczas gdy AllCallRecorder jest praktycznie niewidoczny i nagrywa wszystko (no u mnie nie nagrywa przez słuchawki).

No i na koniec, nie na każdym telefonie nagrywanie działa (na SGS trzeba grać pewien mod, który znajdziesz w dziale: ROM'y & Modyfikacje - Forum Android.com.pl )

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
x7nofate3   
x7nofate3
Moim zdaniem AllCallRecorder darmowy jest

Jest jeszcze TotalRecAll, ale jest płatny, niby nagrywa w innych formatach niż .3gp, czyli jakoś powinna być wyższa, ale jednak to się tak nie przeszkadza, a sam program jest uciążliwy w obsłudze, podczas gdy AllCallRecorder jest praktycznie niewidoczny i nagrywa wszystko (no u mnie nie nagrywa przez słuchawki).

No i na koniec, nie na każdym telefonie nagrywanie działa (na SGS trzeba grać pewien mod, który znajdziesz w dziale: ROM'y & Modyfikacje - Forum Android.com.pl )

to moim zdaniem taki program to tragedia a juz napewno nie jest najlepszy, format 3gp to tragedia, najlepiej jak jest mp3 albo wma. program powiinien nagrywac wszystko, a taka wada jak nie nagrywanie przez sluchawki nie wchodzi w gre. kolejna sprawa to czy ten TotalRecAll segreguje w folderach rozmowy wedlug kontaktow czy tez nie? i czy potrafi nagrywac rozniez rozmowy VoIP? a jak nie to czy istnienie taki program?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krzysiek   
krzysiek
to moim zdaniem taki program to tragedia a juz napewno nie jest najlepszy, format 3gp to tragedia, najlepiej jak jest mp3 albo wma. program powiinien nagrywac wszystko, a taka wada jak nie nagrywanie przez sluchawki nie wchodzi w gre. kolejna sprawa to czy ten TotalRecAll segreguje w folderach rozmowy wedlug kontaktow czy tez nie? i czy potrafi nagrywac rozniez rozmowy VoIP? a jak nie to czy istnienie taki program?

Masz telefon z Androidem ?

Jak masz to powiedz czy Ci tak działa jak opisałeś.

Miałem wcześniej Nokię N95 i działało dobrze, ale w Androidzie to nieosiągalne (chyba, że czegoś nie wiem to mnie oświeć)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
x7nofate3   
x7nofate3

na symbianie nie moglem znalezc programu ktory by nagrywał rozmowy VoIP, a ze android jest bardziej rozwiniety to moze takie cos sie pojawilo, daletego pytam, moze ktos z ekspertow zna odpowiedz

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lanc   
Otrzymana reputacja: 5
Lanc

Android jest bardziej rozwinięty i przez to nagrywanie rozmów jest zablokowane (bo łamie prawo w końcu). Jedyna opcja to wygranie zmodyfikowanego kernela, który obsługuje nagrywanie rozmówcy. Bez kernela będziesz słyszał tylko siebie.

Tapnięte z HTC HD2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krzysiek   
krzysiek
Android jest bardziej rozwinięty i przez to nagrywanie rozmów jest zablokowane (bo łamie prawo w końcu).

Łamię prawo w części stanów USA, w Polsce nie łamie, jak i w większości krajów na świecie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lanc   
Lanc

A to Android ma główny rynek zbytu w Polsce?

Zaczynali w USA i zrobili tak żeby się nikt do nich nie mógł przyczepić.

Tapnięte z HTC HD2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krzysiek   
krzysiek
A to Android ma główny rynek zbytu w Polsce?

Zaczynali w USA i zrobili tak żeby się nikt do nich nie mógł przyczepić.

Nie, tylko wykazałem mijanie się z prawdą w Twojej wypowiedzi.

No i nie jest nielegalne udostępnianie możliwości nagrywania, tylko samo nagrywanie, dlatego w USA są dostępne telefony które mają taką możliwość np telefony z Symbianem, Windows Mobile, Maemo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lanc   
Lanc
Napisano (edytowane)

Maemo to jeszcze nawet nie wyszło. Na WP7 się nie da nagrywać, na iOS też, a symbian się nie liczy :)

Tapnięte z HTC HD2

EDIT:

Późno było. Pomyliło mi się z MeeGo ;)

Edytowane przez Lanc

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.