Skocz do zawartości
KrisPOD

Root Archos 10.1 - UrukDroid

Rekomendowane odpowiedzi

Kaja19    0
    Kaja19

Siemka, mam problem z instalacją UrukDroid.

You should see "UrukDroid 1.0 Installation framework" title. Please choose simple install method. When asked to, connect Archos to PC (5) once again and copy UrukDroid-install.tgz, disconnect Archos from PC properly (umount, safely remove device etc.) and press power button (2) shortly. Now EI will check installation file and prepare it for next step.

Tutaj się zatrzymałem, wybrałem łatwą metodę instalacji i powinien mi się połączyć tablet z komputerem żeby wgrać UrukDroida.

Jakieś pomysły co zrobić by połączyło mi tablet z kompem?

ps. nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sauron11    0
    Sauron11

Czyli masz komunikat "Transfer now installation file over USB and press power button once" i po podlaczeniu tabletu do komputera nie wykrywa Ci zadnego dysku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kaja19    0
    Kaja19

Tak właśnie jest :( coś robię nie tak? da się to jakoś rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sauron11    0
    Sauron11

Hej,

Zgadujac (bo jedynie to moge zrobic) - to formatowanie karty SD nie przebieglo poprawnie i system nie jest w stanie wystawic partycji do zamountowania. Ciut wiecej powiedzal by "dmesg" po stronie Linuxa (gdyby go podpiac Archosa do Linuxa a nie windowsa).

Sprobuj zrobic format karty (tak by wyczyscic tablice partycji - nie tylko format partycji) i uruchomic EasyInstall jeszcze raz - lub zainstaluj wewnetrznie (z duzym prawdopodobienstwe ta druga opcja i tak bedzie szybsza niz karta SD - tak wychodzi z doswiadczenia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bobo    0
    Bobo

Ja po paru miesiącach posiadania swojego A70 w końcu zdecydowałem się na wgranie UrukDroid 1.5 i powiem wam, że nie poznaje teraz tego sprzętu. Wszystko działa znacznie płynniej i szybciej. Już chyba nigdy nie wróce do oficjalnych romów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niuniek24w    58
    niuniek24w
    Napisano (edytowane)

Zaistalowałem ten rom i jestem zachwycony. Tablet dostal nowe zycie. Pozdrawiam.

Edytowane przez niuniek24w

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mar391    0
    mar391

witam jestem nowy od kilku dni posiadam archos 101 g9 chciałbym go zROOTować tak aby działały na nim gry i programy bez płacenia w android market prosze o pomoc i najlepij tutorial po polsku wersja androida to 3.2 i czy mozna go zaktualizować do 4 po roocie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    keychi    0
    keychi

Można powiedzieć że pierwsze wrażenia fajne. Jednakże panowie... zróbmy jakiś zbiorowy faq tego modelu dla Archos 10.1 // Prestigio Multipad 7100C, zapraszam na gg w tym celu 39360048

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maol    0
    maol
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Tytuł tematu jest niezgodny z regulaminem.[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.