Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Pytania i zagadnienia związane z Google Play (Android Market) [telefon/pc]

504 505 błąd play sklep Sklep Play

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3514 odpowiedzi w tym temacie

#1531 ONLINE   bartolinio

• 4973 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Tablet:Lenovo Yoga 8 3G

Napisano 11.10.2012 - 13:44

nie wiem, nigdy czegoś takiego nie robiłem, teoretycznie nie
choć nie wiem co się stanie z aplikacjami i kontaktami, możliwe że znikną ci z telefonu w momencie usunięcia konta, i zostaną przywrócone jak ponownie dodasz to konto
Device: Nexus 5
ROM:
twistedSlim
Kernel:
ElementalX
Radio:
2.0.50.2.25

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#1532 OFFLINE   fkdc

• 19 postów
  • Telefon:Note 3

Napisano 11.10.2012 - 13:55

Ok zrobiłem jak radziłeś. Gmail zaczał działac ale do slepu play nie mogę się zalogować. Wciąż ten sam komunikat. Usunąłem nawet wszystkie dane sklepu w menadżerze aplikacji. Usunąłem też aktualizacje i też nic.
Wyskakuje taki komunikat: "Wymagane jest uwierzytelnienie. Zaloguj się na swoje konto Google."

Spróbowałem już chyba wszystkiego :(

#1533 OFFLINE   Abudulu

• 601 postów
  • Telefon:LG G3, SXS, HTC Desire300

• Tablet:Overmax Solution 10 II

• Sieć:Plus

Napisano 12.10.2012 - 08:13

Mam pytanie, czy jest możliwość usunięcia wszystkich aplikacji ściągniętych z Google Play na danym koncie email??

#1534 ONLINE   bartolinio

• 4973 postów

Napisano 12.10.2012 - 08:36

nie ma takiej możliwości
możesz usunąć dane konto z tel., prawdopodobnie wtedy usunięte zostaną też aplikacje z tego konta (chyba?), potem możesz zaznaczyć w opcjach żeby tel nie robił kopii ustawień na serwerach google, i dodać konto ponownie, możliwe że po tym nie przywróci Ci tych aplikacji
oczywiście ja nie gwarantuję, że tak się stanie, jest to do sprawdzenia, polecam kopię nandroid przez taką operacją ;)

edit: google wydało nową wersję marketu 3.9.16, w końcu można usuwać z listy aplikacje których się nie chce na liście swoich aplikacji ;) oraz przy powrocie do listy swoich aplikacji nie przenosi już uparcie na początek tej listy

Użytkownik bartolinio edytował ten post 12.10.2012 - 09:15

ROM:
twistedSlim
Kernel:
ElementalX
Radio:
2.0.50.2.25

#1535 OFFLINE   lukaszorlas

• 12 postów
  • Telefon:Nexus 4

Napisano 12.10.2012 - 09:46

Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Jesli kupie nowy telefon to wszystkie aplikacje z starego pobiorą się automatycznie? Jesli tak, to jak to zmienić?

#1536 OFFLINE   Stalker

• 824 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Note III SM-N9005

• Tablet:GoClever TAB A73, GoClever I72

• Firmware:4.3

• Kernel:3.4.0-2019540

Napisano 12.10.2012 - 09:51

@up nic Ci się automatycznie nie pobierze na nowy telefon.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Dołączona grafika

#1537 ONLINE   bartolinio

• 4973 postów

Napisano 12.10.2012 - 09:52

to chcesz żeby się przywróciły czy nie chcesz?

jeśli nie chcesz to przy pierwszej konfiguracji nowego telefonu, zapyta czy chcesz przywrócić ustawienia z konta google, wybierasz nie, i nic nie zostanie przywrócone; jeśli wybierzesz tak to wszystko się ładnie przywróci
ROM:
twistedSlim
Kernel:
ElementalX
Radio:
2.0.50.2.25

#1538 OFFLINE   lukaszorlas

• 12 postów
  • Telefon:Nexus 4

Napisano 12.10.2012 - 09:59

Miałem Motorola Defy z Androidem 2.2, teraz kupuje HTC One S z 4.0. Chce poustawiać wszystko od nowa i eksportować ustawienia aby Google je pamiętało.

Mam dużo kupionych aplikacji i chce tylko część z nich pobrać.

Jak to zrobić? Pobrać tylko część uprzednio kupionych aplikacji, a resztę nie pobierać??

PS. Czy mogę z pozycji Windowsa wejść na moje konto i usunąć niechciane aplikacje? lub ustawić aby sie nie pobierały?

#1539 OFFLINE   Hunter-sw

• 1360 postów
  • Telefon:HTC One

• Firmware:ViperOne 7.0.1

Napisano 12.10.2012 - 10:38

edit: google wydało nową wersję marketu 3.9.16, w końcu można usuwać z listy aplikacje których się nie chce na liście swoich aplikacji

To jest jedna z lepszych aktualizacji Google Play.
Wreszcie usunąłem z listy aplikacje, które kiedyś przed laty były zainstalowane nawet na chwilę :banan:
Było ich kilkaset... szkoda, że trzeba je usuwać pojedynczo, ale wreszcie (nawet poświęcając sporo czasu) jest porządek w aplikacjach :)

#1540 ONLINE   bartolinio

• 4973 postów

Napisano 12.10.2012 - 11:11

Miałem Motorola Defy z Androidem 2.2, teraz kupuje HTC One S z 4.0. Chce poustawiać wszystko od nowa i eksportować ustawienia aby Google je pamiętało.

Mam dużo kupionych aplikacji i chce tylko część z nich pobrać.

Jak to zrobić? Pobrać tylko część uprzednio kupionych aplikacji, a resztę nie pobierać??

PS. Czy mogę z pozycji Windowsa wejść na moje konto i usunąć niechciane aplikacje? lub ustawić aby sie nie pobierały?

niestety możesz to zrobić tylko tak jak Ci wcześniej napisałem, albo przywrócisz wszystko (łącznie z aplikacjami które masz teraz zainstalowane), albo nic i będziesz musiał na nowo zrobić to co Cię interesuje
jeśli masz jeszcze ten stary tel. to możesz np. odinstalować w nim to czego już nie chcesz w nowym telefonie, zostawiając tylko to co Cię interesuje, i dopiero po tym skonfigurować nowy telefon, wtedy przywróci Ci się ostatni stan

z pozycji windowsa nic nie zrobisz, bo tam funkcjonalność sklepu jest ograniczona tylko do możliwości instalowania

To jest jedna z lepszych aktualizacji Google Play.
Wreszcie usunąłem z listy aplikacje, które kiedyś przed laty były zainstalowane nawet na chwilę :banan:
Było ich kilkaset... szkoda, że trzeba je usuwać pojedynczo, ale wreszcie (nawet poświęcając sporo czasu) jest porządek w aplikacjach :)

zgadzam się, że te jedna z najlepszych aktualizacji sklepu
tylko pierwszy raz trzeba poświęcić sporo czasu, potem można porządek utrzymywać na bieżąco :)
ROM:
twistedSlim
Kernel:
ElementalX
Radio:
2.0.50.2.25

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 504, 505, błąd, play, sklep, Sklep Play