Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

frostbite

Brak połączenie z komputerem po USB

Rozwiązany

frostbite   
Otrzymana reputacja: 0
frostbite

Tak tak, to akurat wiem :) Na razie i tak nic nie zamierzam robić. Zobaczymy później.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PLANETA   
Otrzymana reputacja: 1298
PLANETA

Witam ma ktoś sterowniki do naszego Ace, aby na windows 7 ultimate 64 bity działały bo mam problem mam niby sterowniki, i je zainstalowałem a tl nadal mi nie wykrywa co robić ?.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tanda   
tanda

Konieczne jest wgranie sterowników do usb pod nazwą : Samsung USB driver. exe - trzeba znaleźć w necie . Instalacja KIES też wgrywa te sterowniki . Potem, oczywiście należy włączyć: debugowanie Usb, a następnie pamięć masową USB. Powodzenia !!

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PLANETA   
Otrzymana reputacja: 1298
PLANETA

Ok sprawa załatwiona pobrałem ,samsung moment usb drivers windows zainstalowałem, recznie i hula.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wiesiek3d   
Otrzymana reputacja: 10
wiesiek3d

Witam ,mojego Ace Kies wykrywa a PC Studio nie, mama win XP co może być przyczyną.

Debugowanie włączone.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
swistak883   
swistak883

Witam, mam problem a mianowicie nie moge nic zgrac na komputer z telefonu bo mi nie wyszukuje telefonu, co robic?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marciin88   
marciin88
Witam, mam problem a mianowicie nie moge nic zgrac na komputer z telefonu bo mi nie wyszukuje telefonu, co robic?

Skonkretyzuj. Jeżeli telefon nie chce się połączyć z komputerem zainstaluj pakiet KIES - sterowniki zainstalują się automatycznie.

Natomiast jeżeli już masz dobrze podpięty telefon do kompa to aby wejść w system plików karty SD musisz opuścić belkę powiadomień, kliknąć na "Połączenie przez USB" a następnie "włącz nośnik USB"

pozdro:cool:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
swistak883   
swistak883
Skonkretyzuj. Jeżeli telefon nie chce się połączyć z komputerem zainstaluj pakiet KIES - sterowniki zainstalują się automatycznie.

Natomiast jeżeli już masz dobrze podpięty telefon do kompa to aby wejść w system plików karty SD musisz opuścić belkę powiadomień, kliknąć na "Połączenie przez USB" a następnie "włącz nośnik USB"

pozdro

KIES mam, wczoraj wróciłem z nad morza i chcialem zgrac zdjęcia i nie łączy, a przed wyjazdem łączyło, co zrobic zeby znowu łączyło i czemu tak sie dzieje?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mixowyyy   
mixowyyy

Spróbuj przeinstalować KIESA.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ptyr   
ptyr

U mnie było podobnie i nic dodatkowego nie instalowałem, a obszedłem ten problem tym że do usb miałem wpięty przedłużacz tego gniazda i wówczas komputer nie wykrywał telefonu (podejrzewam że jest on na standard usb1) natomiast gdy wpiąłem bezpośrednio do komputera kabelek od komórki ( do gniazda usb2) problem się sam rozwiązał.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.