Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Głosownie w konkursie na Użytkownika Miesiąca

Zdjęcie
- - - - -

Brak połączenie z komputerem po USB

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#11 OFFLINE   frostbite

Autor tematu
  • 20 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy I5700 i Ace

• Firmware:Honeycomb Rev 1.1 i Froyo 2.2.1 Stock

Napisano 13 maj 2011 - 19:13

Tak tak, to akurat wiem :) Na razie i tak nic nie zamierzam robić. Zobaczymy później.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#12 ONLINE   PLANETA

• 4229 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S5

• Sieć:Orange

• Firmware:G900FXXU1BOC7 - BTU

Napisano 16 czerwiec 2011 - 19:02

Witam ma ktoś sterowniki do naszego Ace, aby na windows 7 ultimate 64 bity działały bo mam problem mam niby sterowniki, i je zainstalowałem a tl nadal mi nie wykrywa co robić ?.

ZcIpIQr.pngVvfA5gw.png
Gr81Z6H.pngFMGpCew.png

#13 OFFLINE   tanda

• 1 postów
  • Telefon:samsung galaxy ace

Napisano 16 czerwiec 2011 - 20:35

Konieczne jest wgranie sterowników do usb pod nazwą : Samsung USB driver. exe - trzeba znaleźć w necie . Instalacja KIES też wgrywa te sterowniki . Potem, oczywiście należy włączyć: debugowanie Usb, a następnie pamięć masową USB. Powodzenia !!

#14 ONLINE   PLANETA

• 4229 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S5

• Sieć:Orange

• Firmware:G900FXXU1BOC7 - BTU

Napisano 16 czerwiec 2011 - 20:47

Ok sprawa załatwiona pobrałem ,samsung moment usb drivers windows zainstalowałem, recznie i hula.

ZcIpIQr.pngVvfA5gw.png
Gr81Z6H.pngFMGpCew.png

#15 OFFLINE   wiesiek3d

• 65 postów
  • Telefon:Huawei P6

• Firmware:512

Napisano 17 czerwiec 2011 - 14:41

Witam ,mojego Ace Kies wykrywa a PC Studio nie, mama win XP co może być przyczyną.
Debugowanie włączone.

#16 OFFLINE   swistak883

• 4 postów
  • Telefon:Galaxy Ace

Napisano 17 czerwiec 2011 - 22:26

Witam, mam problem a mianowicie nie moge nic zgrac na komputer z telefonu bo mi nie wyszukuje telefonu, co robic?

#17 OFFLINE   marciin88

• 240 postów
  • Telefon:Nexus 4

• Firmware:CyanogenMod 11

Napisano 17 czerwiec 2011 - 23:27

Witam, mam problem a mianowicie nie moge nic zgrac na komputer z telefonu bo mi nie wyszukuje telefonu, co robic?

Skonkretyzuj. Jeżeli telefon nie chce się połączyć z komputerem zainstaluj pakiet KIES - sterowniki zainstalują się automatycznie.

Natomiast jeżeli już masz dobrze podpięty telefon do kompa to aby wejść w system plików karty SD musisz opuścić belkę powiadomień, kliknąć na "Połączenie przez USB" a następnie "włącz nośnik USB"

pozdro:cool:

#18 OFFLINE   swistak883

• 4 postów
  • Telefon:Galaxy Ace

Napisano 18 czerwiec 2011 - 10:04

Skonkretyzuj. Jeżeli telefon nie chce się połączyć z komputerem zainstaluj pakiet KIES - sterowniki zainstalują się automatycznie.

Natomiast jeżeli już masz dobrze podpięty telefon do kompa to aby wejść w system plików karty SD musisz opuścić belkę powiadomień, kliknąć na "Połączenie przez USB" a następnie "włącz nośnik USB"

pozdro

KIES mam, wczoraj wróciłem z nad morza i chcialem zgrac zdjęcia i nie łączy, a przed wyjazdem łączyło, co zrobic zeby znowu łączyło i czemu tak sie dzieje?

#19 OFFLINE   mixowyyy

• 1528 postów
  • Telefon:Nexus 4

• Tablet:Nexus 7

• Sieć:Play

Napisano 18 czerwiec 2011 - 21:30

Spróbuj przeinstalować KIESA.

#20 OFFLINE   ptyr

• 8 postów
  • Telefon:galaxy ace

Napisano 21 czerwiec 2011 - 14:53

U mnie było podobnie i nic dodatkowego nie instalowałem, a obszedłem ten problem tym że do usb miałem wpięty przedłużacz tego gniazda i wówczas komputer nie wykrywał telefonu (podejrzewam że jest on na standard usb1) natomiast gdy wpiąłem bezpośrednio do komputera kabelek od komórki ( do gniazda usb2) problem się sam rozwiązał.