• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
Alexmicz

[S4 zoom] gdzie znaleźć 3 plikowy rom

7 postów w tym temacie

witam uwaliłem swój telefon zacina się na logo samsunga i mam pytanie gdzie znajdę rom 3 plikowy albo może ktoś zna jakąś inną metodę by to naprawić

---------- Post dołączono o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

gdzieś wyczytałem że jest mi potrzebny plik PIT by zrobić Re-Partition >:( jest ktoś w stanie mi pomóc ?

---------- Post dołączono o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

po 10 godzinach walki nie mam sił dobra więc :D jak się domyślam jestem jednym człowiekiem na ziemi który posiada ten telefon i nie jestem w stanie go naprawić, sprawa wygląda tak mam gwarancje ale gdy wchodzę w download mode mam status custom można jakoś to zmienić czy zostaje mi popełnić samobójstwo :zdziwko: i całkowicie uwalić telefon do stopnia by się nie załączał i jeszcze jedno pytanie gdy już tak zrobię to ktoś testował ten sposób nie wykryją że coś w telefonie było robione czy po naprawie dalej będzie status custom ?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

No właśnie odnośnie stanu custom. Wczoraj zainstalowałem BusyBox do tego jedną apkę wrzuciłem do system/app. Stan urządzenia zmienił się na nieoficjalny. Żeby było zabawniej po usunięciu apki oraz usunięciu Busyboxa z poziomu Uninstall status urządzenia wrócił do oficjalny! I to nie jest żart.

Swyped on Venue 7

edit:

Odnośnie opro tu masz dwa linki gdzie one są, ale czy złożone z jednego czy z trzech plików, niestety Ci nie odpowiem, bo nie mam potrzeby pobierania ich. Najnowsze, które są dostępne na SM-C101 w Polsce:

http://samsung-updates.com/details/21740/Galaxy_S4_Zoom/SM-C101/XEO/C101XWUAMK4.html

http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=23415

Edytowane przez LuziQ

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

dzięki wielkie ale telefon powędrował do serwisu jak myślicie gdy wszystkie statusy są oficjalne to mogą się czegoś doczepić ?

Edytowane przez Alexmicz

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy można prosić o wskazanie gdzie znajdę rom 3 plikowy???

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli twoj model to SM-C101 to tutaj masz soft 4 plikowy:

https://mega.nz/#!bhwiGTZL!xUs2XL37oGYv35Xniti0_9ToIdBv7E83xqSTploqNDU

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Serdeczne dzięki. Wgrywam normalnie przez odina i po tym mam telefon czyściutki jak z fabryki?

To jest 4.4.2?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Norbas

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to jest soft 4.4.2, bo z tego co widiałem to nie bylo innej nowszej wersji.

Wrzucasz przez Odina i telefon czysciutki jak pupcia niemowlęcia.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.