• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
dxpx

Wyszukiwanie głosowe offline

Pytanie

Witam.

W aplikacji Google Now w ustawieniach/wyszukiwanie głosowe jest opcja "Rozpoznawanie mowy offline".

W zainstalowanych językach jest tylko Angielski a w spisie do pobrania nie ma polskiego.

Czy jest jakaś możliwość pobrania języka polskiego (niekoniecznie przez opcję w Google Now).

Skoro już na ekranie jest pasek wyszukiwania z mikrofonem, to przydałby się chociaż do wyszukiwania kontaktów, aplikacji czy wydarzeń kalendarza w trybie offline.

Pozdrawiam.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

 • 0

Nie, nie ma takiej możliwości.

Zresztą w języku polskim w ogóle nie będą działać żadne polecenia głosowe, można jedynie wyszukiwać informacji w Sieci (czyli to samo, co wpisanie ręczne). W związku z tym i tak rozpoznawanie mowy offline jest bez sensu.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Dzięki za info.

Pozdrawiam.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

 ostatni post pisany w 2 lata temu czy.  coś się zmieniło od tamtej pory?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.